Skreślenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1707
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 24 maja 2026, 13:03

Regeneracja przecież to pewnie okolice 30tys. zł, wóz mógłby jeszcze pośmigać, no szkoda.
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

wincenty
Posty: 1939
Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
Lokalizacja: Miasteczko Kabaty

Post autor: wincenty » 26 maja 2026, 8:50

ZielonyJamnik pisze:
29 sty 2026, 18:27
1411 - sygnał z 11.12.25
Wrócił do ruchu.

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 03 cze 2026, 11:37

Ta hybryda to jest coś w rodzaju e-CVT? Nie pamiętam w ogóle jak to jeździ, ale coś mi się wydaje, że wyje cały czas.

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1707
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 09 cze 2026, 18:40

8398 wyrejestrowany z systemu
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

Lukas508
Posty: 131
Rejestracja: 08 sie 2024, 16:30

Post autor: Lukas508 » 10 cze 2026, 17:30

A MANy 34xx wszystkie żywe. Zakład wygrany ;)

Flash8222
Posty: 7270
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 10 cze 2026, 17:51

Porównywać diesle do hybrydy, brawo...

Lukas508
Posty: 131
Rejestracja: 08 sie 2024, 16:30

Post autor: Lukas508 » 10 cze 2026, 19:11

O jeny, pożartować nie można...

zarkakoparka
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2025, 12:57

Post autor: zarkakoparka » 16 cze 2026, 22:17

8327 ostatnio widziany 13.05.2026. Coś wiadomo?

marco_wawa
Posty: 243
Rejestracja: 20 paź 2011, 19:13
Lokalizacja: Warszawa, Praga Pd

Post autor: marco_wawa » 22 cze 2026, 13:54

1533 postępowanie kasacyjne zakończone. Koniec kariery.

marco_wawa
Posty: 243
Rejestracja: 20 paź 2011, 19:13
Lokalizacja: Warszawa, Praga Pd

Post autor: marco_wawa » wczoraj, 2:21

Sorry za post pod postem, ale oficjalnie 7301 i 8398 również skierowane do kasacji. Koniec kariery.

Awatar użytkownika
8239
Posty: 254
Rejestracja: 28 lis 2006, 20:03
Lokalizacja: 327901

Post autor: 8239 » wczoraj, 8:32

marco_wawa pisze:
wczoraj, 2:21
Sorry za post pod postem, ale oficjalnie 7301 i 8398 również skierowane do kasacji. Koniec kariery.
Z tym 7301 to zastanawiająca kwestia, albowiem do tej pory oficjalną wersją było, że wóz ten po pożarze komory silnika powrócił z odnowioną blacharką z BTS-u i czeka już "tylko" na uzbrojenie. :-? Natomiast ostatnio na TŁ z dymem poszedł bodaj 7305 i z niego to faktycznie już wiele nie będzie.

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1707
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » wczoraj, 11:53

No co ciekawe 7301 jest wyrejestrowany z systemu
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

marco_wawa
Posty: 243
Rejestracja: 20 paź 2011, 19:13
Lokalizacja: Warszawa, Praga Pd

Post autor: marco_wawa » wczoraj, 13:04

8239 pisze:
wczoraj, 8:32
marco_wawa pisze:
wczoraj, 2:21
Sorry za post pod postem, ale oficjalnie 7301 i 8398 również skierowane do kasacji. Koniec kariery.
Z tym 7301 to zastanawiająca kwestia, albowiem do tej pory oficjalną wersją było, że wóz ten po pożarze komory silnika powrócił z odnowioną blacharką z BTS-u i czeka już "tylko" na uzbrojenie. :-? Natomiast ostatnio na TŁ z dymem poszedł bodaj 7305 i z niego to faktycznie już wiele nie będzie.
7301 to tak pilnie czekał "tylko" na uzbrojenie, że jakby faktycznie by się ktoś za niego zabrał, to trzeba byloby całe wnętrze odnawiać. Od remontu w BTS-ie minęło już sporo czasu, a byla po drodze zima, wiosna, deszcz, śnieg, mróz, gołoledź itd, a fura stoi pod chmurką. Więc pożar 7305 był tylko "formalnością", żeby ostatecznie przyklepać koniec kariery i tego wozu.

Jurand
Posty: 1766
Rejestracja: 06 lis 2018, 13:42

Post autor: Jurand » wczoraj, 13:26

marco_wawa pisze:
wczoraj, 13:04
8239 pisze:
wczoraj, 8:32

Z tym 7301 to zastanawiająca kwestia, albowiem do tej pory oficjalną wersją było, że wóz ten po pożarze komory silnika powrócił z odnowioną blacharką z BTS-u i czeka już "tylko" na uzbrojenie. :-? Natomiast ostatnio na TŁ z dymem poszedł bodaj 7305 i z niego to faktycznie już wiele nie będzie.
7301 to tak pilnie czekał "tylko" na uzbrojenie, że jakby faktycznie by się ktoś za niego zabrał, to trzeba byloby całe wnętrze odnawiać. Od remontu w BTS-ie minęło już sporo czasu, a byla po drodze zima, wiosna, deszcz, śnieg, mróz, gołoledź itd, a fura stoi pod chmurką. Więc pożar 7305 był tylko "formalnością", żeby ostatecznie przyklepać koniec kariery i tego wozu.
Co ma wspólnego pożar 7305, z niczemu nie winną chmurką nad 7301🤔

ODPOWIEDZ