Skreślenia ze stanu - kasacje, sprzedaż
- ZielonyJamnik
- Posty: 1707
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
Regeneracja przecież to pewnie okolice 30tys. zł, wóz mógłby jeszcze pośmigać, no szkoda.
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
Wrócił do ruchu.
- ZielonyJamnik
- Posty: 1707
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
8398 wyrejestrowany z systemu
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
A MANy 34xx wszystkie żywe. Zakład wygrany 
Porównywać diesle do hybrydy, brawo...
O jeny, pożartować nie można...
-
zarkakoparka
- Posty: 6
- Rejestracja: 28 maja 2025, 12:57
8327 ostatnio widziany 13.05.2026. Coś wiadomo?
-
marco_wawa
- Posty: 243
- Rejestracja: 20 paź 2011, 19:13
- Lokalizacja: Warszawa, Praga Pd
1533 postępowanie kasacyjne zakończone. Koniec kariery.
-
marco_wawa
- Posty: 243
- Rejestracja: 20 paź 2011, 19:13
- Lokalizacja: Warszawa, Praga Pd
Sorry za post pod postem, ale oficjalnie 7301 i 8398 również skierowane do kasacji. Koniec kariery.
Z tym 7301 to zastanawiająca kwestia, albowiem do tej pory oficjalną wersją było, że wóz ten po pożarze komory silnika powrócił z odnowioną blacharką z BTS-u i czeka już "tylko" na uzbrojenie.marco_wawa pisze: ↑wczoraj, 2:21Sorry za post pod postem, ale oficjalnie 7301 i 8398 również skierowane do kasacji. Koniec kariery.
- ZielonyJamnik
- Posty: 1707
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
No co ciekawe 7301 jest wyrejestrowany z systemu
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
-
marco_wawa
- Posty: 243
- Rejestracja: 20 paź 2011, 19:13
- Lokalizacja: Warszawa, Praga Pd
7301 to tak pilnie czekał "tylko" na uzbrojenie, że jakby faktycznie by się ktoś za niego zabrał, to trzeba byloby całe wnętrze odnawiać. Od remontu w BTS-ie minęło już sporo czasu, a byla po drodze zima, wiosna, deszcz, śnieg, mróz, gołoledź itd, a fura stoi pod chmurką. Więc pożar 7305 był tylko "formalnością", żeby ostatecznie przyklepać koniec kariery i tego wozu.8239 pisze: ↑wczoraj, 8:32Z tym 7301 to zastanawiająca kwestia, albowiem do tej pory oficjalną wersją było, że wóz ten po pożarze komory silnika powrócił z odnowioną blacharką z BTS-u i czeka już "tylko" na uzbrojenie.marco_wawa pisze: ↑wczoraj, 2:21Sorry za post pod postem, ale oficjalnie 7301 i 8398 również skierowane do kasacji. Koniec kariery.Natomiast ostatnio na TŁ z dymem poszedł bodaj 7305 i z niego to faktycznie już wiele nie będzie.
Co ma wspólnego pożar 7305, z niczemu nie winną chmurką nad 7301marco_wawa pisze: ↑wczoraj, 13:047301 to tak pilnie czekał "tylko" na uzbrojenie, że jakby faktycznie by się ktoś za niego zabrał, to trzeba byloby całe wnętrze odnawiać. Od remontu w BTS-ie minęło już sporo czasu, a byla po drodze zima, wiosna, deszcz, śnieg, mróz, gołoledź itd, a fura stoi pod chmurką. Więc pożar 7305 był tylko "formalnością", żeby ostatecznie przyklepać koniec kariery i tego wozu.8239 pisze: ↑wczoraj, 8:32
Z tym 7301 to zastanawiająca kwestia, albowiem do tej pory oficjalną wersją było, że wóz ten po pożarze komory silnika powrócił z odnowioną blacharką z BTS-u i czeka już "tylko" na uzbrojenie.Natomiast ostatnio na TŁ z dymem poszedł bodaj 7305 i z niego to faktycznie już wiele nie będzie.