O spółce PKP Intercity
Moderator: JacekM
PKP IC zaczęło rozdawać vouchery do Warsu w ramach „podziękowań za zapisanie się do programu lojalnościowego”.
Voucher na 10 złotych. Bardzo miła rzecz, od razu procent w moich oczach wzrósł.
Voucher na 10 złotych. Bardzo miła rzecz, od razu procent w moich oczach wzrósł.
Było wyżejperson pisze:PKP IC zaczęło rozdawać vouchery do Warsu w ramach „podziękowań za zapisanie się do programu lojalnościowego”.
Voucher na 10 złotych. Bardzo miła rzecz, od razu procent w moich oczach wzrósł.
ŁK
Hmm, kiedyś PKP Intercity "rozdawało" vouchery do Warsu na kwotę 50 zł, a produkty były nieporywalnie tańsze. Wtedy ta kwota wystarczała mi na dwudaniowy obiad i jeszcze na kanapkę na później.
Kiedy rozdawało i z jakiej okazji?
https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/ ... rcity.html
Vouchery po 50 zł do Warsu to były akurat jedną z nagród z puli dla 200 najszybszych osób danego dnia. Co ciekawe nagrodę samemu się wybierało przez telefon i szybciej schodziły koszulki czy jakieś maskotki niż te vouchery. Z puli dla 25 osób najbardziej kreatywnych danego dnia wygrywało się bilet na kwotę do 150 zł na dowolną podróż pociągiem PKP Intercity, w praktyce była możliwa nawet podróż 1 klasą EIC lub EIP, jeżeli bilet był odpowiednio tani. W konkursie można było brać udział wielokrotnie.
Vouchery po 50 zł do Warsu to były akurat jedną z nagród z puli dla 200 najszybszych osób danego dnia. Co ciekawe nagrodę samemu się wybierało przez telefon i szybciej schodziły koszulki czy jakieś maskotki niż te vouchery. Z puli dla 25 osób najbardziej kreatywnych danego dnia wygrywało się bilet na kwotę do 150 zł na dowolną podróż pociągiem PKP Intercity, w praktyce była możliwa nawet podróż 1 klasą EIC lub EIP, jeżeli bilet był odpowiednio tani. W konkursie można było brać udział wielokrotnie.
Czy ty właśnie porównałeś konkurs z nagrodami dla wybranych (a nawet: pojedynczych osób) z programem lojalnościowym dającym voucher -dziesięciu tysiącom ludzi...?
Hmm, konkurs był 10 lat temu, można było brać udział wielokrotnie i bez wielkiego wysiłku wielokrotnie zdobyć nagrody, które były bardziej wartościowe niż obecnie, gdzie może dostaniesz, a może nie, jednorazowy voucher na zawrotną kwotę 10 zł. Faktycznie nie ma czego porównywać. 
Wciąż: czy Ty porównujesz konkurs do czegoś… innego? Jabłka do gruszek?
A niby czemu nie? Czy Ty w ogóle pamiętasz ten "konkurs"? Wysiłek był porównywalny, jak przy zarejestrowaniu się do programu lojalnościowego, a nagroda w zasadzie gwarantowana.
A teraz to jak jest? Niby dla każdego, ale nawet w porę nie został przygotowany regulamin, wiele osób i tak z tego nie skorzysta, albo zapomni/przeoczy maila. Mi przykładowo nic jeszcze nie przysłali, ale jak nie prześlą to też nie będę płakał, za 10 zł i tak nic w Warsie nie kupię. A jak będę chciał to skorzystam i bez vouchera.
A teraz to jak jest? Niby dla każdego, ale nawet w porę nie został przygotowany regulamin, wiele osób i tak z tego nie skorzysta, albo zapomni/przeoczy maila. Mi przykładowo nic jeszcze nie przysłali, ale jak nie prześlą to też nie będę płakał, za 10 zł i tak nic w Warsie nie kupię. A jak będę chciał to skorzystam i bez vouchera.
Ten konkurs był tak istotnym wydarzeniem w moim życiu, że oczywiście, że go nie pamiętam.
Po prostu zastanawiam się, czy jednorazowe wydarzenie można porównać do długofalowego programu lojalnościowego.
Po prostu zastanawiam się, czy jednorazowe wydarzenie można porównać do długofalowego programu lojalnościowego.
Vouchery do Warsu też są jednorazowym wydarzeniem.
Składy w których wagony mają wózki 4ANcS mają na stałe zwolnić do 150 km/h, czyli są to m.in. wagony typu 111A-20, 141A-20, 140A-z czy 113Aa. 
https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosc ... 53385.html
https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosc ... 53385.html
- vernalisadonis
- Posty: 2963
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Odbije to się jakoś na rozkładzie jazdy (opóźnienia)?
To i może nieznacznie w też wydłużyć czas podróży.
To i może nieznacznie w też wydłużyć czas podróży.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Raczej różnice minutowe, w większości powinny się mieścić w rezerwach - na 150 km to są 32 minuty vs 30, a chyba tylko na CMK jest sztywne 160+ na całości. Kiedyś rezerwa to były 3 minuty na 100 km.vernalisadonis pisze:Odbije to się jakoś na rozkładzie jazdy (opóźnienia)?
To i może nieznacznie w też wydłużyć czas podróży.
ŁK
- TranslatorPS
- Posty: 695
- Rejestracja: 16 sie 2012, 20:11
- Lokalizacja: スハ・ベスキツカ乗務区
W takich przypadkach i tak się zamawia rozkład jazdy na 150 km/h, przez co znika temat kar za wydłużony czas jazdy.
Ten od cyferek i tłumaczeń.
Ostatni manual miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni wysokopodłogowy miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni 5B/6B: EN71-010 > ROJ 30513, 13.10.2025
Ostatni pod banderą ZTM: 6208 > 13/189, 7.01.2023
Ostatni manual miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni wysokopodłogowy miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni 5B/6B: EN71-010 > ROJ 30513, 13.10.2025
Ostatni pod banderą ZTM: 6208 > 13/189, 7.01.2023