No jak nie jak tak.
https://www.facebook.com/reel/1288023713088207
Elektrobusy
Rzeczywiście pojawił się, ale jakoś nie spieszyło im się z tym specjalnie...Flash8222 pisze: ↑18 cze 2026, 0:06No jak nie jak tak.
https://www.facebook.com/reel/1288023713088207
BTW. Znana numeracja? Od 5700 czy 5800?
Ten który właśnie przyjechał to 5800wincenty pisze: ↑18 cze 2026, 4:09Rzeczywiście pojawił się, ale jakoś nie spieszyło im się z tym specjalnie...Flash8222 pisze: ↑18 cze 2026, 0:06No jak nie jak tak.
https://www.facebook.com/reel/1288023713088207
BTW. Znana numeracja? Od 5700 czy 5800?
Pierwszy już na Kleszczowej z rej. WX6826F