Komunikacja w Legionowie i okolicach
Moderator: Wiliam
Wracajmy do Legionowa. Tam na SIPach nie ma autobusów. Nigdzie w Warszawie nie ma Real-time czasu przyjazdu autobusów, a wy o jakichś aplikacjach…. XD
P.S. przykład tego człowieka/aplikacji pokazuje, że tego typu dane powinny być ogarniane przez Ministerstwo/jedno źródło z informacją i z rozkładami na poziomie krajowym
P.S. przykład tego człowieka/aplikacji pokazuje, że tego typu dane powinny być ogarniane przez Ministerstwo/jedno źródło z informacją i z rozkładami na poziomie krajowym
Otóż to. I powinien być obowiązek ich udostępniania.
Dziwne, a Nowodwory nie chciały do pociągu? Jeśli tak, to zamienić miejscami Legionowo z Nowodworami. Zaoszczędzi się czasu i środków i wszyscy będą szczęśliwi
.
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.
No koparką podjechać, wykopać, przejechać, odłożyć. I w drugą stronę tak samo.
- Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36227
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
A jezioro damy tutaj.
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
https://legio24.pl/pl/11_wiadomosci/735 ... tanki.htmlPo drodze zatrzyma się trzy razy:
przy stacji PKP Legionowo Przystanek,
na legionowskim Ludwisinie,
przy os. Sobieskiego.
Wciąż nie ma oficjalnej informacji o liczbie kursów na godzinę/dzien
Dzisiaj światło dzienne ujrzał przetarg na obsługę linii DKM D5E, obsługa taborem klasy MAXI w sile dwóch brygad, 24 półkursy od poniedziałku do soboty.
-
stołecznynocnik
- Posty: 168
- Rejestracja: 16 sty 2018, 18:27
Częstotliwość gorsza jak MiniBusa w ostatnich miesiącach funkcjonowania. Widać taki mieli budżet.
-
bartoni722
- Posty: 6241
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Te same czasy o 5, 8, 16 i 20... no i szkoda, takich końcówek przyjazdów - słabo dojechać gdzieś czy to na 8, czy 9.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. 
Kursy co 1 lub 2 godziny... Niewykluczone, że komuś taki rozkład akurat podpasuje, ale dla większości... Będzie to miało marginalne znaczenie, szczególnie przy tak dużej częstotliwości pociągów SKM/KM z Dw. Gdańskiego i Centralnego. No i dochodzą jeszcze autobusy ZTM.
Lepiej jakby to była linia szczytowa jednokierunkowa. Już widzę te tłumy jadące do Legionowa z Młocin przed południem...