KM w Ząbkach

Moderator: Wiliam

alojz
Posty: 2493
Rejestracja: 25 wrz 2010, 22:34

Post autor: alojz » 03 paź 2023, 17:51

Wygrał PKS Grodzisk. Zaoferował sześć autobusów z rocznika 2018, jeden z 2021 i trzy z 2023.
Stawka - 9,68 zł/km brutto.
https://platformazakupowa.pl/transakcja/805151

alojz
Posty: 2493
Rejestracja: 25 wrz 2010, 22:34

Post autor: alojz » wczoraj, 18:34

Od listopada ruszy linia Ząbki-5W na trasie PKP Ząbki - Warszawa Wschodnia. W Warszawie przez Chełmżyńską, Strażacką.
https://www.facebook.com/reel/1310381357916128

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9692
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » wczoraj, 18:42

Co to za oznaczenie… jak oni nadają numery swoim liniom?

alojz
Posty: 2493
Rejestracja: 25 wrz 2010, 22:34

Post autor: alojz » wczoraj, 18:54

1
2M
3
4M
5W

M - metro
W - Wschodnia

Czy ktoś z Was interpretuje inaczej?

ODPOWIEDZ