Autobus #7880
Quo vadis, MZA?
-
Robert 514
- Posty: 861
- Rejestracja: 15 gru 2005, 12:14
- Lokalizacja: Wawa / Wrocław
Jakas nowa moda na mieście
Autobus #7880
4/525 zmB od ronda przy Żegańskiej do Miedzylesia brawurowa jazda. Na żadnym z przejsc nie zatrzymal sie i nie przepuścił wchodzących juz na przejscia ludzi. Kilku kierowców na typa trąbiło ale typ nic sobie z tego nie robił i kazdemu odtrąbiał. Pod CZD nie przepuscil dziecka na wózku. Kobieta cofnęła wózkiem inaczej by potrącil ten wózek
Autobus #7880
- ZielonyJamnik
- Posty: 1712
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
-
ziemniakizostaw
- Posty: 45
- Rejestracja: 02 wrz 2025, 19:24
Ej serio, przecież tu powinna polecieć skarga jak najszybciej.
Dzisiejsze 1/314 czas pracy wg wyprawek 11.33h (10.34-22.07), czy to nie za długo jak na służbę w MZA?
Nie, dlaczego? Nie przekracza to 12 godzin.
- vernalisadonis
- Posty: 2963
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
A nie macie ustalone żeby te służby były trochę krótsze? We Wrocławiu w max 10:40h i do domu.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
-
Warsopolis5253
- Posty: 338
- Rejestracja: 04 lut 2025, 1:41
No to jest to jednorazowa sprawa, a nie stała reguła.
Czy to któryś miłośnik z Wawkomu dziś dosiada pewny wóz z R11 na 197 i ma nadwyżkę jamników w kabinie
?
- ZielonyJamnik
- Posty: 1712
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
Solobusy 73xx są wycofywane z ruchu przez ZTM po dzisiejszym pożarze 7325.
Wszystkie? A co z pozostałymi Solbusami? Diesle też się lubią palić. 
- ZielonyJamnik
- Posty: 1712
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
Order z ziemniaka i bilet do elektrociepłowni dla kierowcy. W życiu bym się nie odważył gasić CNG/LNG gaśnicą
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
-
Robert 514
- Posty: 861
- Rejestracja: 15 gru 2005, 12:14
- Lokalizacja: Wawa / Wrocław