Quo vadis, MZA?

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Robert 514
Posty: 861
Rejestracja: 15 gru 2005, 12:14
Lokalizacja: Wawa / Wrocław

Post autor: Robert 514 » 11 cze 2026, 19:51

Jakas nowa moda na mieście

Autobus #7880 :arrow: 4/525 zmB od ronda przy Żegańskiej do Miedzylesia brawurowa jazda. Na żadnym z przejsc nie zatrzymal sie i nie przepuścił wchodzących juz na przejscia ludzi. Kilku kierowców na typa trąbiło ale typ nic sobie z tego nie robił i kazdemu odtrąbiał. Pod CZD nie przepuscil dziecka na wózku. Kobieta cofnęła wózkiem inaczej by potrącil ten wózek

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1712
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 11 cze 2026, 21:07

Czemu piszesz to tu, a nie skargę do ZTMu?
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

ziemniakizostaw
Posty: 45
Rejestracja: 02 wrz 2025, 19:24

Post autor: ziemniakizostaw » 12 cze 2026, 11:56

Ej serio, przecież tu powinna polecieć skarga jak najszybciej.

Jurand
Posty: 1766
Rejestracja: 06 lis 2018, 13:42

Post autor: Jurand » 13 cze 2026, 22:12

Dzisiejsze 1/314 czas pracy wg wyprawek 11.33h (10.34-22.07), czy to nie za długo jak na służbę w MZA?

Flash8222
Posty: 7271
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 13 cze 2026, 22:24

Nie, dlaczego? Nie przekracza to 12 godzin.

Awatar użytkownika
vernalisadonis
Posty: 2963
Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12

Post autor: vernalisadonis » 14 cze 2026, 2:09

A nie macie ustalone żeby te służby były trochę krótsze? We Wrocławiu w max 10:40h i do domu.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej

man1956
Posty: 1759
Rejestracja: 13 paź 2008, 1:38

Post autor: man1956 » 14 cze 2026, 13:04

Jurand pisze:
13 cze 2026, 22:12
Dzisiejsze 1/314 czas pracy wg wyprawek 11.33h (10.34-22.07), czy to nie za długo jak na służbę w MZA?
Od kiedy 314 kursuje w soboty?

Warsopolis5253
Posty: 338
Rejestracja: 04 lut 2025, 1:41

Post autor: Warsopolis5253 » 14 cze 2026, 13:56

man1956 pisze:
14 cze 2026, 13:04
Jurand pisze:
13 cze 2026, 22:12
Dzisiejsze 1/314 czas pracy wg wyprawek 11.33h (10.34-22.07), czy to nie za długo jak na służbę w MZA?
Od kiedy 314 kursuje w soboty?
Dni Białołęki.

man1956
Posty: 1759
Rejestracja: 13 paź 2008, 1:38

Post autor: man1956 » 14 cze 2026, 14:42

No to jest to jednorazowa sprawa, a nie stała reguła.

Jurand
Posty: 1766
Rejestracja: 06 lis 2018, 13:42

Post autor: Jurand » 23 cze 2026, 10:58

Czy to któryś miłośnik z Wawkomu dziś dosiada pewny wóz z R11 na 197 i ma nadwyżkę jamników w kabinie😁🤔?

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1712
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 25 cze 2026, 12:22

Na R-2 zameldował się #5800
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

SU89
Posty: 535
Rejestracja: 14 wrz 2016, 14:48
Lokalizacja: 400 metrów od R-5

Post autor: SU89 » wczoraj, 19:04

Solobusy 73xx są wycofywane z ruchu przez ZTM po dzisiejszym pożarze 7325.

ashir
Posty: 19915
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » wczoraj, 19:13

Wszystkie? A co z pozostałymi Solbusami? Diesle też się lubią palić. :-)

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1712
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » wczoraj, 19:17

Order z ziemniaka i bilet do elektrociepłowni dla kierowcy. W życiu bym się nie odważył gasić CNG/LNG gaśnicą
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

Robert 514
Posty: 861
Rejestracja: 15 gru 2005, 12:14
Lokalizacja: Wawa / Wrocław

Post autor: Robert 514 » wczoraj, 20:22

SU89 pisze:
wczoraj, 19:04
Solobusy 73xx są wycofywane z ruchu przez ZTM po dzisiejszym pożarze 7325.
Może mechanicy powinni zwracać uwage bardziej na naprawy

ODPOWIEDZ