O chłodzeniu i niechłodzeniu

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9695
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » wczoraj, 11:27

To na pewno ZTM kazał wypuścić 116tki na miasto (w końcu wszystko co złe to inni, nigdy TW)

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1712
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » wczoraj, 12:03

Przecież od dawna wiadomo, że elastyczność w TW jest na poziomie betonu
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24947
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » wczoraj, 14:03

Formalnie wyjazd z innego zakładu na Kawęczyńską a nie z R2 jest kursem wadliwym, bo nie zostanie zrealizowany odcinek brama K16a-Wojnicka. 😉
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Bywalec
Posty: 3795
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17

Post autor: Bywalec » wczoraj, 14:09

Zawsze można zrobić PT z innego zakładu na R2 i dopiero wyjazd. 3158 ledwie miesiąc temu przyjechał z R2 na R4 dzien wcześniej wieczorem by wyjechać na linię 15 tylko dlatego bo miał okleinę okolicznosciową. Więc jak widać da się, jeśli idą za tym pieniądze. A jeśli interes pasazera to niestety, ale panie Areczku klimatyzacja jest dla kogo innego, pan może sobie uchylić okienko.
Obrazek

ziemniakizostaw
Posty: 45
Rejestracja: 02 wrz 2025, 19:24

Post autor: ziemniakizostaw » wczoraj, 15:37

No dobra, ale ile jest w środku takiego tramwaju? Dużo zimniej będzie w kabinie?

A jak jest dziś w autobusach, ktoś z Was jeździ?

Matt Cubis
Posty: 717
Rejestracja: 05 mar 2017, 22:25
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Matt Cubis » wczoraj, 17:56

Jak silnik pracuje to w 88xx da się wytrzymać.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9695
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » wczoraj, 22:12

ziemniakizostaw pisze:
wczoraj, 15:37
No dobra, ale ile jest w środku takiego tramwaju?
ZA DUŻO.
Ja do tego czegoś w lecie nie wsiadam z obawy o ścięcie białka w organizmie.

ODPOWIEDZ