Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
JacekM
- Śnieżynka
- Posty: 8858
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Post
autor: JacekM » 08 sty 2007, 15:56
Od drugiego stycznia, jak sama nazwa tematu wskazuje

bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.
-
MZ
- Słońce Radomia
- Posty: 8438
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
- Lokalizacja: Radom
-
Kontakt:
Post
autor: MZ » 08 sty 2007, 16:16
Paweł_K pisze:ITS od dawna rozbija się na 520?

Oj, nie śledziło się uważnie dyskusji, nie śledziło

.
Przy okazji mam pytanie: czy na 520 ITS ma już wgrane przystanki?
-
JacekM
- Śnieżynka
- Posty: 8858
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Post
autor: JacekM » 08 sty 2007, 16:19
Zapewne nie

.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.
-
Flash8222
- Posty: 7271
- Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
- Lokalizacja: Pies wam mordy lizał
Post
autor: Flash8222 » 08 sty 2007, 16:51
JacekM pisze:MZ pisze:Przy okazji mam pytanie: czy na 520 ITS ma już wgrane przystanki?
Zapewne nie

.
I tutaj Jacku się mylisz

Tak ma wgrane przystanki oraz nazwy ulic, którymi jest poprowadzona trasa linii 520.
-
Plesim
- Posty: 2818
- Rejestracja: 18 gru 2005, 21:59
- Lokalizacja: Tam gdzie kiedyś kończyła 11
Post
autor: Plesim » 08 sty 2007, 20:49
Flash8222 pisze:JacekM pisze:Zapewne nie

.
I tutaj Jacku się mylisz

Tak ma wgrane przystanki oraz nazwy ulic, którymi jest poprowadzona trasa linii 520.
I to od 2 stycznia.