Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
Jamnik
- Posty: 1385
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Jamnik » 01 mar 2007, 20:41
JacekM pisze:levar pisze:A co robi między szczytami?
To co robi Pan Janek, to małe miki - ale co robi Jamnik w tym czasie?

Naprawdę chcesz to wiedzieć?
Jak mam wolny dzień, to zazwyczaj jadę prosto do domu.

A jak mam szkołę, to i tak nigdy nie zjeżdżam z porannego dodatku.

-
levar
- Posty: 2414
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
- Lokalizacja: Warszawa Stegny
-
Kontakt:
Post
autor: levar » 01 mar 2007, 22:36
Jamnik pisze:JacekM pisze:To co robi Pan Janek, to małe miki - ale co robi Jamnik w tym czasie?

Naprawdę chcesz to wiedzieć?
Jak mam wolny dzień, to zazwyczaj jadę prosto do domu.

A jak mam szkołę, to i tak nigdy nie zjeżdżam z porannego dodatku.

Ooostro

-
levar
- Posty: 2414
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
- Lokalizacja: Warszawa Stegny
-
Kontakt:
Post
autor: levar » 05 maja 2007, 0:27
Dziś 5254 na 2/189

! Jamnik, co Ty na to?!

-
Proboszcz
- Posty: 1039
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:04
- Lokalizacja: WWA - TGK
Post
autor: Proboszcz » 05 maja 2007, 0:35
Może Dosiek nim jeździł
-
levar
- Posty: 2414
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
- Lokalizacja: Warszawa Stegny
-
Kontakt:
Post
autor: levar » 05 maja 2007, 0:51
Może... Jechałem samochodem, a jak jadę samochodem i omijam/ wyprzedzam autobus, to nigdy nie mogę dojrzeć kierowcy...

-
Jamnik
- Posty: 1385
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Jamnik » 05 maja 2007, 8:45
Hehe. Nie był to Robert. Tak samo zresztą jak i w środę. Zaskoczeni?

-
dzidek
- Posty: 5465
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48
Post
autor: dzidek » 05 maja 2007, 13:07
Na A jeździł Pan J. ale kto na B ?!

Jak nie Dosiek to może Krzysiek ?!
-
Flash8222
- Posty: 7271
- Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
- Lokalizacja: Pies wam mordy lizał
Post
autor: Flash8222 » 05 maja 2007, 13:23
dzidek pisze:Na A jeździł Pan J. ale kto na B ?!

Jak nie Dosiek to może Krzysiek ?!
Na 100% nie był to Dosiek.