Ja myśle, że nie tylko (oczywiście pomijając odciętą część dyskusji). Niedługo znaczna część odkurzaczy będzie sie zaliczało do kompleksowej blacharki. Może MZA też zmodernizuje jakieś najstarsze odkurzacze wg. tego schematu i zrobi z nich stuprocentowe tantusy.Adam G. pisze:#7690
Modernizacja autobusĂłw
15/12/2005-12/7/2019
Nie sądzę,bo koszty byłyby na pewno znaczne.Jeśli już to najwyżej z jeden odkurzacz się z tantusujeTLG pisze:Ja myśle, że nie tylko (oczywiście pomijając odciętą część dyskusji). Niedługo znaczna część odkurzaczy będzie sie zaliczało do kompleksowej blacharki. Może MZA też zmodernizuje jakieś najstarsze odkurzacze wg. tego schematu i zrobi z nich stuprocentowe tantusy.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.
Pozdrawiam, Szafran.
. Gniot ma zielone siedzenia, bo go widziałem, jak uciekał z T4 z foliami na siedzeniach w pewien piękny, grudniowy piątek będąc na zglądce, co tam na hali sobie stoi.Piotrek pisze:Ja jeszcze tym 4348 nie jechałem...a w środku wygląda tak samo jak ten wyremontowany gniot?
[ Dodano: 2006-03-01, 13:32 ]
4348 wczoraj zjeżdżało na 015/301 na R9 o 21:59.
- gregory5576
- Posty: 1082
- Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
- Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
- Kontakt:
ymm nie ten temat.gregory5576 pisze:tonny5545 pisze:Mnie akurat ten nowy wygląd bardziej sie podoba niż ten wcześniejszy. Nienawidze wygladów takich kwadratów, jak dla mnie to po prostu złom, a w środku jeszcze gorzej, śmierdzii i jeszcze te głupie siedzenia. Ochyda28-03-06 11/171(5767)sam widziałem
zapraszam do działu poszukiwane wozy
M1 6 33 112 171 181 184 523 E-2 701
- R-9 Chełmska
- Posty: 6092
- Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
- Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec
- R-9 Chełmska
- Posty: 6092
- Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
- Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec