myślałem,że tylko 07/710 zmieniło się w całke ale 08/710 doświadczyło tej samej metamorfozybeni pisze:Max od 11.05.2007 .
Miłej lektury .
Zmiany obsługowe - maj 2007
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
Robert 514
- Posty: 861
- Rejestracja: 15 gru 2005, 12:14
- Lokalizacja: Wawa / Wrocław
Chciałbym poinformować innych użytkowników forum, że do 01.06.2007 maxim może jeszcze wiele razy się zmienić. Mała poprawka. Dowiedziałem się od kolegi z pewnego działu w ZTMie gdzie jako pierwsi dostają maximum, to max na czerwiec jeszcze nie został wydany. Więc to, co pisze beni to są kłamstwa lub dostał wymyślonego maxa od jakiejś zdesperowanej osoby.beni pisze:A ja mam dla wszystkich niespodzianke mam maxa od 01.06.2007 . Ale to wrzuce po 20 i na pewno powstanie temat zmiany od czerwca .
już dawno powinni poprawić częstotliwość w międzyszczycielevar pisze:Santos, ja też jestem w szokuSantos pisze:myślałem,że tylko 07/710 zmieniło się w całke ale 08/710 doświadczyło tej samej metamorfozy![]()
A co sądzisz o nowym rozkładzie
Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na wprowadzenie cykliczności rozkładu. Do tej pory w międzyszczycie był praktycznie nie do zapamiętania. Cieszą też postoje, bo ostatnio coraz bardziej nagminne były opóźnienia w strone Piaseczna spowodowane megaopóźnieniem złapanym w drodzę na [M] Wilanowska. Czas w Piasecznie i Konstancinie (po wyjeździe z Polkoloru) poprawiony, i kocioł w al. Wilanowskiej po wyjeździe z [m] Wilanowska (do przyst. Rabarbarowa) także wreszcie wzięty pod uwagę w szczycie. Naprawdę jestem pod wrażeniem
Nareszcie ktoś pomyślał przy rozkładzie, najwyraźniej nie tylko zza biurka.
A na marginesie, gdzie śmiga Ex z R-7?
A na marginesie, gdzie śmiga Ex z R-7?
- R-9 Chełmska
- Posty: 6092
- Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
- Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec
Zawsze mogą zrobić taki majstersztyk, że trzecia zmiana na tym 710 będzie łączona z rezerwą do 4 dla przykładuSantos pisze:już dawno powinni poprawić częstotliwość w międzyszczycieale wreszcie ruszyli bańką w tym kierunku
Na Polkolorze i Metrze będą w przerwach między półkursami stały 2 brygady...no i właśnie większośc przerw będzie trała 20 minut
ciekawie będzie...tylko ciekawe co zrobi kierowca z okolic południowych mając ostatnią ''dychę'' i będąc na bramie po 1,gdy jednocześnie Extrówka wybija się z zakładu przed 1
Ciekawe czy o tym pomyśleli na R7 przy tworzeniu zmian...
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32