Serwis napisy.org zamknięty przez policję

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Anna Jaworska
Posty: 182
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:17
Lokalizacja: Warszaffka

Post autor: Anna Jaworska » 21 maja 2007, 15:41

Premo pisze:Anna Jaworska napisał/a:
Nie zauważyłam żadnych problemów z aktualizacją ani pirackiego xp ani pirackiego pakietu ochronnego kaspersky internet security.
Moim znajomym którzy zaaktualizowali pirackiego XP pojawił się komunikat "padłeś ofiarą piractwa" czy coś w tym rodzaju
Tyle że poza pojawieniem się tego komunikatu na stronie logowania, win xp działa bez żadnego problemu, poza tym nie jest to związane z każdą aktualizacją systemu windows a jedynie z zainstalowaniem porawki "sprawdzanie legalności systemu" więc jeśli zaznaczysz opcję ręcznego wybierania poprawek do zainstalowania, to żadne okienko nie wyskoczy.
A nawet jeżeli przypadkiem pobierze się tą poprawkę do systemu wystarczy ściągnąć z netu jeden pliczek i po komunikacie :)

Żeby było zabawniej, swojego czasu ściągając automatycznie wszystkie poprawki do xp na drugim kompie do którego mam legal winde w wersji OEM, ujrzałam dokładnie ten sam komunikat. I gdzie tu logika :D
Obrazek Piszę poprawnie po polsku

zanim zaczniesz zawracać dupę - użyj google

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 21 maja 2007, 15:41

Można można, tylko trzeba mieć specjalne programy do kopiowania płyt z zabezpieczeniami.

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5448
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 21 maja 2007, 15:52

Sam widzisz. Każde zabezpieczenie można złamać. Tylko trzeba trochę pomyśleć poczytać itp

ODPOWIEDZ