Jarmark Europa na wieki wiekĂłw

Moderatorzy: Poc Vocem, Dantte

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 04 lip 2007, 10:41

MeWa pisze:Z takim podejściem większości to może rzeczywiście nie warto się fatygować z mistrzostwami - bo najłatwiej na wstępie założyć, że nic się nie uda i nic nie robić :-k
Bez przesady. My tylko patrzymy realistycznie na nasze położenie :>
Colony pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Tylko, że to była Grecja, a nie Polska
Stary czy ty byłeś w ogóle w Grecji?
Nie byłeś O-)

Colony pisze:Na prowincji jest tam tak paranoidalna bieda, że nie zmieniło tego 27 lat należenia do UE. Autostrady budują się wolniej niż w Polsce, kraj jest w kółko paraliżowany gigantycznymi pożarami. Mają niewygodny górzysty teren, gdzie po za Attyką i okolicami Salonik trudno jest cokolwiek stworzyć. No ale się udało. Busmann dobrze napisał, że Polska to kraj cudów, chociaż ja też jestem mocno sceptyczny.
Ale nie mają chorego psychicznie premiera, który wszędzie widzi układ i karcel, nie mają za pewne ministra transportu, który obiecując przyśpieszenie budowy skutecznie ją spowalnia itd.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36667
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 04 lip 2007, 10:44

R-11 Kleszczowa pisze:który wszędzie widzi układ i karcel
Myślę i myślę i nie mogę nijak wymyślić... Co za "karcel"? :-k
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 04 lip 2007, 10:49

Bastian pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:który wszędzie widzi układ i karcel
Myślę i myślę i nie mogę nijak wymyślić... Co za "karcel"? :-k
Kartel winno być O-) :oops:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 04 lip 2007, 11:04

W jakim kontekście? :P
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 04 lip 2007, 11:06

MeWa pisze:W jakim kontekście? :P
Zapytaj premiera, który w Przemyślu stwierdził, że doniesienia o problemach z budową dróg to wina kartelu, który on pokona :rotfl: Właśnie wtedy, zgodnie z moim Tatą, doszliśmy do wniosku, że ten facet jest psychiczny 8-[
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 04 lip 2007, 11:07

Moim zdaniem to i tak najlepsza była gadka o szatanach u pielęgniarek i w gazetach oraz o tym, że protest mógł zostać wymyślony przez wrogie nam stolice :D
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 04 lip 2007, 11:08

MeWa pisze:Moim zdaniem to i tak najlepsza była gadka o szatanach u pielęgniarek i w gazetach oraz o tym, że protest mógł zostać wymyślony przez wrogie nam stolice :D
To też było dobre. Mnie jeszcze podobało się jak naskoczył na dziennikarzy, że wśród nich też widać szatanów :rotfl:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

rudy
Posty: 1803
Rejestracja: 21 maja 2007, 12:26
Lokalizacja: Skorosze

Post autor: rudy » 04 lip 2007, 11:22

Colony pisze:27 lat należenia do UE.
26

Awatar użytkownika
Colony
Posty: 2932
Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
Lokalizacja: przychodzimy i dokąd zmierzamy?
Kontakt:

Post autor: Colony » 04 lip 2007, 12:05

R-11 Kleszczowa pisze:Ale nie mają chorego psychicznie premiera, który wszędzie widzi układ i karcel, nie mają za pewne ministra transportu, który obiecując przyśpieszenie budowy skutecznie ją spowalnia itd.
Nie mają. Ale z powodu kłopotów organizacyjnych Olimpiady upadł tam rząd i co ciekawsze nie stworzono nowego aż do samych zawodów. ;-)
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36667
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 04 lip 2007, 12:21

Może i u nas upadnie... [-o< :D
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 04 lip 2007, 12:24

Bastian pisze:Może i u nas upadnie... [-o< :D
Problem jest taki, że nasza władza jest chora i nawet jakby ich powystrzelać (znaczy Premiera) to on i tak dalej by rządził i twierdził, że to układ przyczynił się do jego śmierci :rotfl: Tragedia - ja nie wiem, ale Polska zawsze była paskudnie doświadczana prze historię i mimo upływu lat, a nawet wieków nic się w tej kwestii nie zmieniło #-o
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Rosa
Posty: 4598
Rejestracja: 20 gru 2005, 14:47
Lokalizacja: os Wilga

Post autor: Rosa » 04 lip 2007, 12:54

R-11 Kleszczowa pisze:
Bastian pisze:Może i u nas upadnie... [-o< :D
Problem jest taki, że nasza władza jest chora i nawet jakby ich powystrzelać (znaczy Premiera) to on i tak dalej by rządził i twierdził, że to układ przyczynił się do jego śmierci :rotfl:
Powtarzasz się.
Zobaczymy za dwa, trzy lata jak idą przygotowania a stadion to akurat jest tutaj najmniejszym problemem bo cos takiego da się wybudowac nawet w 2 lata.

A jesli chodzi o rząd to mimo że go nie wybierałem bo glosowałem na PO to teraz juz go popieram i życzę im jak najdłuższego pobytu u władzy. O takim rozwoju to za czasów komunistów z SLD mogliśmy tylko pomarzyć.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 04 lip 2007, 13:10

Rosa pisze:
R-11 Kleszczowa pisze: Problem jest taki, że nasza władza jest chora i nawet jakby ich powystrzelać (znaczy Premiera) to on i tak dalej by rządził i twierdził, że to układ przyczynił się do jego śmierci :rotfl:
Powtarzasz się.
Możliwe. O-)
Rosa pisze: Zobaczymy za dwa, trzy lata jak idą przygotowania a stadion to akurat jest tutaj najmniejszym problemem bo cos takiego da się wybudowac nawet w 2 lata.
Zobaczymy. Stadion to faktycznie chyba najmniejszy problem :-k Ale same stadiony na EURO2012 nie wystarczą 8-[
Rosa pisze: A jesli chodzi o rząd to mimo że go nie wybierałem bo glosowałem na PO to teraz juz go popieram i życzę im jak najdłuższego pobytu u władzy. O takim rozwoju to za czasów komunistów z SLD mogliśmy tylko pomarzyć.
Komunistów z SLD :rotfl:

Obecny rozwój, o którym tak szeroko mówi premier Kaczyński, wcale nie jest zasługą obecnie nam panującej koalicji. Notabene nie rozumiem ludzi, który popierają PiS i jednocześnie nie przepadają (delikatnie rzecz ujmując) za szeroko rozumianą lewicą...
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Rosa
Posty: 4598
Rejestracja: 20 gru 2005, 14:47
Lokalizacja: os Wilga

Post autor: Rosa » 04 lip 2007, 13:15

R-11 Kleszczowa pisze: Notabene nie rozumiem ludzi, który popierają PiS i jednocześnie nie przepadają (delikatnie rzecz ujmując) za szeroko rozumianą lewicą...[/color]
Och, ja jestem prawicowcem ale problem w tym że u nas nie ma partii Republikańskiej a wszystkie partie w sejmie są lewicowe.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36667
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 04 lip 2007, 13:26

Prawicowcem w sensie obyczajowym, czy gospodarczym?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

ODPOWIEDZ