Mapa komunikacji miejskiej

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 05 lip 2007, 22:29

MarzenkaZTM pisze:chciałam sie zapytać czy mozna taka dostać
nie.
MarzenkaZTM pisze:w siedzibie MZA
tym bardziej nie w siedzibie MZA
MarzenkaZTM pisze:na Senatorkiej
gdzie? :s
MarzenkaZTM pisze:czy jest dostępna w internecie?
http://www.ztm.waw.pl/mapa.php
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

MarzenkaZTM
Posty: 12
Rejestracja: 17 cze 2006, 17:43
Lokalizacja: warszawa-Józefów

Post autor: MarzenkaZTM » 05 lip 2007, 22:32

Upss...........zjadłam literke.. hehe chodziło o Senatorską:) no dzięki za odpowiedź. i za stronke:)

[ Dodano: 2007-07-05, 22:48 ]
solaris8315 pisze:w ZTM (nie MZA :P) powinni już mieć taką kieszonkową (nie taką
płachtę z przystanku ;) )
no też prawda:) w ZTM hehe fakt,kieszonkowe były by lepsze. Będe musiała sie dowiedzieć czy cos takiego mają:)
Komunikacja miejska w Józefowie!!!!!!!mam nadzieje ze wkrótce będzie

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 05 lip 2007, 23:29

MZ pisze:
Plesim pisze:144 na Wschodni, 154 przed wakacyjnie a 128 na Instalatorów.
:arrow: Czyli umieścili trasy tak zwane stałe, choć z tą stałością to różnie bywa.
A przy okazji tych map - zastanawia mnie sens zostawienia na nich miejsca na komunikaty. Po pierwsze: jest go za mało, po drugie: komunikaty są obok rozkładów.
Pojawiło się tam ogłoszenie o zmianach wakacyjnych, czyli podjazdach 154 na Instalatorów itp.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 06 lip 2007, 1:23

MeWa pisze:Pojawiło się tam ogłoszenie o zmianach wakacyjnych, czyli podjazdach 154 na Instalatorów itp.
:arrow: A chyba, że tak :). Tylko chyba format musieli zmienić, bo ta ramka jakaś niewymiarowa jest.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 06 lip 2007, 2:30

Ogłoszenie nieco wystaje poza ramkę, zasłaniając kawałek mapy :/
Ogłoszenie ma chyba rozmiar zbliżony do A5/B5
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2660
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 06 lip 2007, 7:34

Ten kawałek mapy i tak był zasłaniany przez ramkę (obserwacje własne).

Mapka kieszonkowa jest również na podstawie mapki internetwej, ze 154 na Instalatorów, skróconym 144 itd.

Na mapie na przystankach 46 dojeżdża do Ratuszowej-ZOO, a na mapie kieszonkowej ze stanem na ten sam dzień dojeżdża do Dw. Wsch.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 06 lip 2007, 15:55

Tak, ramka zasłaniała, ale mam wrażenie, że ogłoszenie było i tak nieco większe. Trzeba będzie to jeszcze raz sprawdzić :)
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 09 sie 2007, 10:00

:arrow: Na mapie komunikacji na stronie ZTM jest wydzielony kwadrat "Centrum", w którym nie ma podanych nazw zespołów przystankowych. Taki kwadrat powinien być w powiększeniu w prawym górnym rogu, ale tam go nie ma. Niedopatrzenie?

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14778
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 09 sie 2007, 10:05

MZ pisze:Taki kwadrat powinien być w powiększeniu w prawym górnym rogu, ale tam go nie ma.
Możliwe, że pominęli... Tylko, że w takim przypadku nazwy ZP powinny być podane w widoku ogólnym...
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

Jožin z bažin
Posty: 1207
Rejestracja: 31 mar 2008, 17:51
Lokalizacja: z bažin
Kontakt:

Post autor: Jožin z bažin » 09 sie 2007, 11:37

MZ pisze:Na mapie komunikacji na stronie ZTM jest wydzielony kwadrat "Centrum", w którym nie ma podanych nazw zespołów przystankowych
Jak w niego klikniesz, to się otwiera powiększenie ze wszystkimi nazwami. O ile dobrze rozumiem Twój problem.
xxx

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 09 sie 2007, 23:56

Hieronim pisze:Jak w niego klikniesz, to się otwiera powiększenie ze wszystkimi nazwami. O ile dobrze rozumiem Twój problem.
:arrow: Dzięki. No faktycznie :oops:.
Ale mogliby to jednak opisać, bo po otwarciu środkowego kwadratu dużej mapy nie każdy wodzi po ekranie kursorem, żeby przez przypadek zamienił mu się w "łapkę".

Awatar użytkownika
Tadek A.
Posty: 365
Rejestracja: 02 maja 2007, 10:08
Lokalizacja: spod Warszawy
Kontakt:

Post autor: Tadek A. » 09 sie 2007, 23:59

MZ pisze:Ale mogliby to jednak opisać,
Sięimniechce widocznie :D
14.07.2008 - i starczy...

Dla sympatyków metra: http://www.tadek.jasky.pl (ostatnia aktualizacja: 06.07.2008)

michael112
Posty: 3185
Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007

Post autor: michael112 » 30 sie 2007, 9:32

Mapa ostatnio nie jest aktualizowana - brak objazdów Krakowskiego Przedmiescia i Puławskiej.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 30 sie 2007, 9:33

Pewnie machną razem ze zmianami od 3.09.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Bartek13

Post autor: Bartek13 » 30 sie 2007, 15:12

michael112 pisze:Mapa ostatnio nie jest aktualizowana - brak objazdów Krakowskiego Przedmiescia i Puławskiej.
No Bo Przecierz Jeszcze Nie Dokączyli Tej Wersji Mapy :!: :D

ODPOWIEDZ