Moderatorzy: Tyrystor, Dantte
-
JacekM
- Śnieżynka
- Posty: 8858
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Post
autor: JacekM » 05 lip 2007, 22:29
MarzenkaZTM pisze:chciałam sie zapytać czy mozna taka dostać
nie.
MarzenkaZTM pisze:w siedzibie MZA
tym bardziej nie w siedzibie MZA
MarzenkaZTM pisze:na Senatorkiej
gdzie? :s
MarzenkaZTM pisze:czy jest dostępna w internecie?
http://www.ztm.waw.pl/mapa.php
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.
-
MarzenkaZTM
- Posty: 12
- Rejestracja: 17 cze 2006, 17:43
- Lokalizacja: warszawa-Józefów
Post
autor: MarzenkaZTM » 05 lip 2007, 22:32
Upss...........zjadłam literke.. hehe chodziło o Senatorską:) no dzięki za odpowiedź. i za stronke:)
[ Dodano: 2007-07-05, 22:48 ]
solaris8315 pisze:w ZTM (nie MZA

) powinni już mieć taką kieszonkową (nie taką
płachtę z przystanku

)
no też prawda:) w ZTM hehe fakt,kieszonkowe były by lepsze. Będe musiała sie dowiedzieć czy cos takiego mają:)
Komunikacja miejska w Józefowie!!!!!!!mam nadzieje ze wkrótce będzie
-
MeWa
- Cukiereczek
- Posty: 24727
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
- Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy
Post
autor: MeWa » 05 lip 2007, 23:29
MZ pisze:Plesim pisze:144 na Wschodni, 154 przed wakacyjnie a 128 na Instalatorów.

Czyli umieścili trasy tak zwane stałe, choć z tą stałością to różnie bywa.
A przy okazji tych map - zastanawia mnie sens zostawienia na nich miejsca na komunikaty. Po pierwsze: jest go za mało, po drugie: komunikaty są obok rozkładów.
Pojawiło się tam ogłoszenie o zmianach wakacyjnych, czyli podjazdach 154 na Instalatorów itp.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"
[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]
-
MZ
- Słońce Radomia
- Posty: 8438
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
- Lokalizacja: Radom
-
Kontakt:
Post
autor: MZ » 06 lip 2007, 1:23
MeWa pisze:Pojawiło się tam ogłoszenie o zmianach wakacyjnych, czyli podjazdach 154 na Instalatorów itp.

A chyba, że tak

. Tylko chyba format musieli zmienić, bo ta ramka jakaś niewymiarowa jest.
-
MeWa
- Cukiereczek
- Posty: 24727
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
- Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy
Post
autor: MeWa » 06 lip 2007, 2:30
Ogłoszenie nieco wystaje poza ramkę, zasłaniając kawałek mapy

Ogłoszenie ma chyba rozmiar zbliżony do A5/B5
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"
[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]
-
Solaris U10
- Posty: 2660
- Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26
Post
autor: Solaris U10 » 06 lip 2007, 7:34
Ten kawałek mapy i tak był zasłaniany przez ramkę (obserwacje własne).
Mapka kieszonkowa jest również na podstawie mapki internetwej, ze 154 na Instalatorów, skróconym 144 itd.
Na mapie na przystankach 46 dojeżdża do Ratuszowej-ZOO, a na mapie kieszonkowej ze stanem na ten sam dzień dojeżdża do Dw. Wsch.
-
MeWa
- Cukiereczek
- Posty: 24727
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
- Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy
Post
autor: MeWa » 06 lip 2007, 15:55
Tak, ramka zasłaniała, ale mam wrażenie, że ogłoszenie było i tak nieco większe. Trzeba będzie to jeszcze raz sprawdzić

STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"
[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]
-
MZ
- Słońce Radomia
- Posty: 8438
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
- Lokalizacja: Radom
-
Kontakt:
Post
autor: MZ » 09 sie 2007, 10:00

Na mapie komunikacji na stronie ZTM jest wydzielony kwadrat "Centrum", w którym nie ma podanych nazw zespołów przystankowych. Taki kwadrat powinien być w powiększeniu w prawym górnym rogu, ale tam go nie ma. Niedopatrzenie?
-
Wolfchen
- (Busmann)
- Posty: 14778
- Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Wolfchen » 09 sie 2007, 10:05
MZ pisze:Taki kwadrat powinien być w powiększeniu w prawym górnym rogu, ale tam go nie ma.
Możliwe, że pominęli... Tylko, że w takim przypadku nazwy ZP powinny być podane w widoku ogólnym...
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43
-
Jožin z bažin
- Posty: 1207
- Rejestracja: 31 mar 2008, 17:51
- Lokalizacja: z bažin
-
Kontakt:
Post
autor: Jožin z bažin » 09 sie 2007, 11:37
MZ pisze:Na mapie komunikacji na stronie ZTM jest wydzielony kwadrat "Centrum", w którym nie ma podanych nazw zespołów przystankowych
Jak w niego klikniesz, to się otwiera powiększenie ze wszystkimi nazwami. O ile dobrze rozumiem Twój problem.
xxx
-
MZ
- Słońce Radomia
- Posty: 8438
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
- Lokalizacja: Radom
-
Kontakt:
Post
autor: MZ » 09 sie 2007, 23:56
Hieronim pisze:Jak w niego klikniesz, to się otwiera powiększenie ze wszystkimi nazwami. O ile dobrze rozumiem Twój problem.

Dzięki. No faktycznie

.
Ale mogliby to jednak opisać, bo po otwarciu środkowego kwadratu dużej mapy nie każdy wodzi po ekranie kursorem, żeby przez przypadek zamienił mu się w "łapkę".
-
Tadek A.
- Posty: 365
- Rejestracja: 02 maja 2007, 10:08
- Lokalizacja: spod Warszawy
-
Kontakt:
Post
autor: Tadek A. » 09 sie 2007, 23:59
MZ pisze:Ale mogliby to jednak opisać,
Sięimniechce widocznie

-
michael112
- Posty: 3185
- Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
- Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007
Post
autor: michael112 » 30 sie 2007, 9:32
Mapa ostatnio nie jest aktualizowana - brak objazdów Krakowskiego Przedmiescia i Puławskiej.
-
Piotrek
- Posty: 5819
- Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
- Lokalizacja: Radiowo/Bemowo
Post
autor: Piotrek » 30 sie 2007, 9:33
Pewnie machną razem ze zmianami od 3.09.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.
-
Bartek13
Post
autor: Bartek13 » 30 sie 2007, 15:12
michael112 pisze:Mapa ostatnio nie jest aktualizowana - brak objazdów Krakowskiego Przedmiescia i Puławskiej.
No Bo Przecierz Jeszcze Nie Dokączyli Tej Wersji Mapy
