Zmiany obsługowe - sierpień 2007

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
SieneK
Posty: 317
Rejestracja: 21 cze 2007, 8:37
Lokalizacja: WWrembertówC

Post autor: SieneK » 09 sie 2007, 0:54

zmiana rozkładów jazdy:
514
DS R-1: 1c | R-3: 3c
515
DP R-3: 5c+2d
DS R-3: 5c
520
DP R-3: 4c+4d | ITS:6c
DS R-3: 3c | ITS: 5c
Z-1
DS R-5: 5c | R-4: 1c

migracja brygad:
509
DP 1 i 3 do R-4
DS 1 i 4 do R-4
Z-1
DP 6 i 7 do R-4
Z-3
DP 7 do R-1
DS 5 i 9 do R-1
... życie jest jak koń mijający nas w galopie ...

Perez
Posty: 46
Rejestracja: 03 sie 2007, 15:23

Post autor: Perez » 09 sie 2007, 8:52

co to jest 520 6c ??

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 09 sie 2007, 9:02

520 6c = na 520 będzie 6 brygad całodziennych (odpowiedniego przewoźnika)

ITS A 218
Posty: 1149
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
Lokalizacja: stąd

Post autor: ITS A 218 » 11 sie 2007, 21:25

Od dzisiaj na Stalową przeszło 10/186 w DS czyli w DS ta zajezdnia ma już 6/186 i 10/186.
MZA R-4 "STALOWA"
#8505
"Stalowym autobusem po Warszawie" - Facebook

Awatar użytkownika
JotPeCet
Posty: 2493
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:07
Lokalizacja: WPT Ochota

Post autor: JotPeCet » 11 sie 2007, 23:10

No proszę! Do tego doprowadzili że zajezdnie tramwajowe będą obsługiwały linie autobusowe!! :>
Polityka złym doradcą w pracy!

Kra
Posty: 1875
Rejestracja: 16 lut 2006, 9:28
Lokalizacja: Żoliborz/Bielany

Post autor: Kra » 13 sie 2007, 10:17

JotPeCet pisze:No proszę! Do tego doprowadzili że zajezdnie tramwajowe będą obsługiwały linie autobusowe!! :>
:?: Czyżbyż zapomniał o Stalowej ? ;-)
Pzdr

Zablokowany