Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
SieneK
- Posty: 317
- Rejestracja: 21 cze 2007, 8:37
- Lokalizacja: WWrembertówC
Post
autor: SieneK » 09 sie 2007, 0:54
zmiana rozkładów jazdy:
514
DS R-1: 1c | R-3: 3c
515
DP R-3: 5c+2d
DS R-3: 5c
520
DP R-3: 4c+4d | ITS:6c
DS R-3: 3c | ITS: 5c
Z-1
DS R-5: 5c | R-4: 1c
migracja brygad:
509
DP 1 i 3 do R-4
DS 1 i 4 do R-4
Z-1
DP 6 i 7 do R-4
Z-3
DP 7 do R-1
DS 5 i 9 do R-1
... życie jest jak koń mijający nas w galopie ...
-
Perez
- Posty: 46
- Rejestracja: 03 sie 2007, 15:23
Post
autor: Perez » 09 sie 2007, 8:52
co to jest 520 6c ??
-
SławekM
- (solaris8315)
- Posty: 14369
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
-
Kontakt:
Post
autor: SławekM » 09 sie 2007, 9:02
520 6c = na 520 będzie 6 brygad całodziennych (odpowiedniego przewoźnika)
-
ITS A 218
- Posty: 1149
- Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
- Lokalizacja: stąd
Post
autor: ITS A 218 » 11 sie 2007, 21:25
Od dzisiaj na Stalową przeszło 10/186 w DS czyli w DS ta zajezdnia ma już 6/186 i 10/186.
MZA R-4 "STALOWA"
#8505
"Stalowym autobusem po Warszawie" - Facebook
-
JotPeCet
- Posty: 2493
- Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:07
- Lokalizacja: WPT Ochota
Post
autor: JotPeCet » 11 sie 2007, 23:10
No proszę! Do tego doprowadzili że zajezdnie tramwajowe będą obsługiwały linie autobusowe!!

Polityka złym doradcą w pracy!
-
Kra
- Posty: 1875
- Rejestracja: 16 lut 2006, 9:28
- Lokalizacja: Żoliborz/Bielany
Post
autor: Kra » 13 sie 2007, 10:17
JotPeCet pisze:No proszę! Do tego doprowadzili że zajezdnie tramwajowe będą obsługiwały linie autobusowe!!


Czyżbyż zapomniał o Stalowej ?
Pzdr