Z grupowania nic nie wyszło, bo jak wiadomo solarisy wróciły i na Kleszczową i na Stalową.Piotrek pisze:No bo przecież grupowanie mark autobusów, tudzież brak miejsca.rafi4 pisze:kleszczowa ich nie ma.
Skoro Kleszczowa nie może mieć ze względów technicznych 18-metrowych przegubów, powinna "wyspecjalizować się" w solówkach. Może więc pomysł przydzielenia 50 U12 tam nie był taki głupi. Obsługiwałaby więc solówkami całe południowo-zachodnie rejony Wawki, zaś Woronicza jako zajezdnia generalnie przegubowa mogłaby objąć takie linie jak 512 czy 517. Kleszczowa wzięłaby natomiast całe Okęcie z jej siedemsetkami, 505 i inne.