Obsługa linii pojazdami niskopodłogowymi - rozkład, a potrzeby - 2006/2007

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

alojzy
Posty: 807
Rejestracja: 10 maja 2007, 9:08

Post autor: alojzy » 05 lis 2007, 14:18

Piotrek pisze:
rafi4 pisze:kleszczowa ich nie ma.
No bo przecież grupowanie mark autobusów, tudzież brak miejsca.
Z grupowania nic nie wyszło, bo jak wiadomo solarisy wróciły i na Kleszczową i na Stalową.
Skoro Kleszczowa nie może mieć ze względów technicznych 18-metrowych przegubów, powinna "wyspecjalizować się" w solówkach. Może więc pomysł przydzielenia 50 U12 tam nie był taki głupi. Obsługiwałaby więc solówkami całe południowo-zachodnie rejony Wawki, zaś Woronicza jako zajezdnia generalnie przegubowa mogłaby objąć takie linie jak 512 czy 517. Kleszczowa wzięłaby natomiast całe Okęcie z jej siedemsetkami, 505 i inne.

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 1385
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 05 lis 2007, 15:28

rafi4 pisze:A mialy byc priorytetem calki. a tak wogole to kleszczowa doczeka sie wogole niskaczy przegubowych bo cos w to wątpie.Juz 10 lat są w Warszawie niskacze przegubowe i co? kleszczowa ich nie ma.
Prędzej czy później na pewno się doczeka, bo deskorolki wyszły z mody. :(

Awatar użytkownika
Maciek
Posty: 1587
Rejestracja: 15 gru 2005, 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciek » 05 lis 2007, 16:36

alojzy pisze:Skoro Kleszczowa nie może mieć ze względów technicznych 18-metrowych przegubów,
Już może. Pewno przy następnym przetargu na niskacze przegubowe coś dostanie. Jak nie to pewno tak czy siak stalowa odda trochę swoich manów bądź tez woronicza trochę Su18 (jeśli zaistnieje taka potrzeba)
M1 6 33 112 171 181 184 523 E-2 701

Zablokowany