137 na Dudziarskiej

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 13 lis 2007, 19:36

Takie zeby kierowca jeździł sobie w koło bez przerwy =;
Człowieku, są inne linie, na których naprawdę kierowcy jeżdżą bez przerwy. Nie wynajduj problemów, gdzie ich nie ma. I tak myśleliśmy, że raczej postoje rozkładowe na Dudziarskiej będą zerowe.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26847
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 13 lis 2007, 19:37

Częstotliwość żałosna, ale % aglomeracji <500 metrów od przystanku się poprawi, i o to chodzi :-?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

urluch
Posty: 265
Rejestracja: 23 wrz 2007, 19:42

Post autor: urluch » 13 lis 2007, 19:44

R-11 Kleszczowa pisze:
kozioł pisze: urluch
Ale tam nie ma przejazdu od wieeelu lat?
Zacznijmy od tego, że Kozielska jest na Powązkach, a tutaj jest Kozia Górka.
#-o #-o Pomyłka. Kozia Górka. A po co Solin ma wykręcać na łezce ? Przecież mają być
minibusy na tego typu trasach.
Przedwczesną jest radość wasza, bezbożni synowie Juliana Apostaty! Możecie Kościół obedrzeć, skrępować, wtrącić do katakumb i skazać na męczeństwo, ale go nie pokonacie; bo i dziś powtarzamy śmiało za Tertulianem: Mori possumus, vinci non possumus (możemy umrzeć, ale nie możemy być zwyciężonymi); a wy prędzej czy później musicie zawołać: Vicisti Galilaee! (zwyciężyłeś Galilejczyku). św. Józef Sebastian Pelczar (1842-1924)

Ikarusy już jeżdżą po przyjaznych, szerokich drogach, pomagając swoim pasażerom dostać się w każde miejsce, o każdej porze.

Awatar użytkownika
Sadek
Posty: 432
Rejestracja: 21 wrz 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa Młynów oraz R-1 Woronicza

Post autor: Sadek » 13 lis 2007, 19:45

kozioł pisze:Teren PKP, Teren PKP. A to wszystko gówno prawda, czyli martwe prawo. Każdy jeździ jak chce: taxówki, osobówki. Raz widziałem tam jadącego ikarusa 57xx :D (ok. dwa lata temu). Codziennie też PKSy. Jak by tak powiedzieć, że ta droga jest też terenem kolejowym, to wydostać się LEGALNIE z Dudziarskiej możnaby było tylko od strony Chełmżyńskiej.
Swoją drogą zabrano dojazd szkolnego Autosana(jeździł przez Marsa), ponieważ chore Intercity nie wydało zgody. Może teraz się namyślili .
No i żadnego znaku informującego kierowców o tym, że droga jest kolejowa również nie ma =D>
Niach żyje Warsiewicz :idea:
Jeżdzą , bo jest najszybciej. Znak jednak jest po przejechaniu przejazdu na Olszynce jedzie się ok 400m. a potem skręca w prawo i tam znak stoi. Widziałem tam patrol SOK-istów który wlepiał mandaty za przejazd tą drogą. Mi się udało (jestem obecnie taryfiarzem) , bo wiozłem jakiś urzędasów z PKP. Pomachali legitymacjami służbowymi i nas puścili.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 13 lis 2007, 19:47

kozioł pisze:Teren PKP, Teren PKP. A to wszystko gówno prawda, czyli martwe prawo. Każdy jeździ jak chce: taxówki, osobówki. Raz widziałem tam jadącego ikarusa 57xx :D (ok. dwa lata temu). Codziennie też PKSy. Jak by tak powiedzieć, że ta droga jest też terenem kolejowym, to wydostać się LEGALNIE z Dudziarskiej możnaby było tylko od strony Chełmżyńskiej.
Swoją drogą zabrano dojazd szkolnego Autosana(jeździł przez Marsa), ponieważ chore Intercity nie wydało zgody. Może teraz się namyślili .
No i żadnego znaku informującego kierowców o tym, że droga jest kolejowa również nie ma =D>
Niach żyje Warsiewicz :idea:
myślisz że układanie trasy linii autobusowej to takie hop-siup? ](*,) #-o
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14790
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 13 lis 2007, 19:47

urluch pisze:A po co Solin ma wykręcać na łezce ? Przecież mają być
minibusy na tego typu trasach.
A po co puszczać autobus tam, gdzie nie ma żywej duszy? Pomijając to, że właśnie tym minibusem ma być Solina... ](*,)
S3 | S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 255 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3282
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 13 lis 2007, 19:52

ale numer... 14 kursów do 3 bloków i aresztu

urluch
Posty: 265
Rejestracja: 23 wrz 2007, 19:42

Post autor: urluch » 13 lis 2007, 19:52

Wolfchen pisze:A po co puszczać autobus tam, gdzie nie ma żywej duszy?
A te ogródki działkowe są opustoszałe ? To po co tam łezka ? To po co tam jakakolwiek droga ?
Przedwczesną jest radość wasza, bezbożni synowie Juliana Apostaty! Możecie Kościół obedrzeć, skrępować, wtrącić do katakumb i skazać na męczeństwo, ale go nie pokonacie; bo i dziś powtarzamy śmiało za Tertulianem: Mori possumus, vinci non possumus (możemy umrzeć, ale nie możemy być zwyciężonymi); a wy prędzej czy później musicie zawołać: Vicisti Galilaee! (zwyciężyłeś Galilejczyku). św. Józef Sebastian Pelczar (1842-1924)

Ikarusy już jeżdżą po przyjaznych, szerokich drogach, pomagając swoim pasażerom dostać się w każde miejsce, o każdej porze.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 13 lis 2007, 19:54

urluch pisze:To po co tam łezka ? To po co tam jakakolwiek droga ?
Przejedź się do Bornego Sulinowa i zobacz co to znaczą drogi tam gdzie nikogo nie ma :]
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 13 lis 2007, 19:55

Piotrek pisze:
urluch pisze:To po co tam łezka ? To po co tam jakakolwiek droga ?
Przejedź się do Bornego Sulinowa i zobacz co to znaczą drogi tam gdzie nikogo nie ma :]
Borne Sulinowo to obecnie jedna z najdynamiczniej zaludniających się gmin w Polsce.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14790
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 13 lis 2007, 19:55

urluch pisze:A te ogródki działkowe są opustoszałe ?
Na to wygląda. A nawet jeśli nie, to te paręnaście osób niepotrzebuje autobusu pod sam nos... :roll:
urluch pisze:To po co tam łezka ?
Ślad po starym układzie dróg.
urluch pisze:To po co tam jakakolwiek droga ?
Techniczna obecnie. Patrz wyżej...
S3 | S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 255 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
slupek
Posty: 512
Rejestracja: 15 gru 2005, 6:10
Lokalizacja: Stegny

Post autor: slupek » 13 lis 2007, 19:56

Przyznam się szczerze, że chodzi mi po głowie TAKIE rozwiązanie grochowskiej końcówki trasy. Jednak niezbędne do tego byłoby dostosowanie Naddnieprzańśkiej oraz Pabianickiej do potrzeb KM oraz znalezienie kawałka miejsca na Gocławku na zawotkę minibusu i postój.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 13 lis 2007, 19:58

R-11 Kleszczowa pisze:Borne Sulinowo to obecnie jedna z najdynamiczniej zaludniających się gmin w Polsce.
Owszem, ale tam jest multum dróg które obecnie do niczego nie prowadzą.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 13 lis 2007, 19:59

Piotrek pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Borne Sulinowo to obecnie jedna z najdynamiczniej zaludniających się gmin w Polsce.
Owszem, ale tam jest multum dróg które obecnie do niczego nie prowadzą.
Do czasu.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3282
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 13 lis 2007, 20:03

Krzysiek pisze:No bo to jest Kozia Górka Dobra panowie koniec licytacji
a nie Antoninów?:D

ODPOWIEDZ