Mapa komunikacji miejskiej

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 16 lis 2007, 20:22

MZ pisze:
Wolfchen w innym wątku pisze:jeszcze schemacik nocnych by się przydał, ale ważne, że jest to.
:arrow: A to widział: http://www.ztm.waw.pl/mapa-noc.php ? Bo to jest od daaaawna :P.
dzie metro? :P
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 16 lis 2007, 20:33

Pod ziemią, jak obrócisz monitor, to zobaczysz. :P

BP, NNMSP.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2660
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 18 lis 2007, 9:07

Na mapce, którą można pobrać w autobusach jest błąd, gdyż 134 nie kursuje Kątami Grodziskimi, ale Ostródzką.

Paweł84
Posty: 106
Rejestracja: 20 mar 2006, 21:31
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Paweł84 » 18 lis 2007, 10:56

Te mapki są trochę za małe. Uważam, że skala 1:50 000 była odpowiednia.

Awatar użytkownika
JotPeCet
Posty: 2493
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:07
Lokalizacja: WPT Ochota

Post autor: JotPeCet » 18 lis 2007, 13:13

Solaris U10 pisze:Na mapce, którą można pobrać w autobusach jest błąd, gdyż 134 nie kursuje Kątami Grodziskimi, ale Ostródzką.
Na mapce przedstawiono objazd który miał obowiązywać od 7 listopada: po otwarciu Berensona i zamknięciu Ostródzkiej na odc. Berensona - Zdziarska. Mimo wszystko sytuacja w tamtym rejonie niedługo się skomplikuje... Przedstawiony układ linii być może będzie obowiązywał od 24 listopada.
Polityka złym doradcą w pracy!

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2660
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 18 lis 2007, 13:23

JotPeCet pisze:
Solaris U10 pisze:Na mapce, którą można pobrać w autobusach jest błąd, gdyż 134 nie kursuje Kątami Grodziskimi, ale Ostródzką.
Na mapce przedstawiono objazd który miał obowiązywać od 7 listopada: po otwarciu Berensona i zamknięciu Ostródzkiej na odc. Berensona - Zdziarska. Mimo wszystko sytuacja w tamtym rejonie niedługo się skomplikuje... Przedstawiony układ linii być może będzie obowiązywał od 24 listopada.
A objazd w Starej Miłosnej nie jest zaznaczony, mimo że obowiązuje od 9.11 (OIDP)

Awatar użytkownika
Petroniusz
Posty: 638
Rejestracja: 14 gru 2005, 7:44
Lokalizacja: Gocław

Post autor: Petroniusz » 18 lis 2007, 13:26

Solaris U10 pisze:A objazd w Starej Miłosnej nie jest zaznaczony, mimo że obowiązuje od 9.11 (OIDP)
Wiesz, jak to jest w tym mieście z przepływem informacji między ZDM, MPWiK, MPO, ZTM, gazowcami, energetykami i wszystkimi innymi świętymi. Może akurat o Starej Miłosnej dowiedzieli się później, albo później zaplanowali objazdy. Poza tym chyba czas trwania objazdu też ma znaczenie.

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2660
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 18 lis 2007, 13:43

Petroniusz pisze:Wiesz, jak to jest w tym mieście z przepływem informacji między ZDM, MPWiK, MPO, ZTM, gazowcami, energetykami i wszystkimi innymi świętymi. Może akurat o Starej Miłosnej dowiedzieli się później, albo później zaplanowali objazdy. Poza tym chyba czas trwania objazdu też ma znaczenie.
Ja to rozumiem, ale nie wszyscy pasażerowie muszą mieć takie samo zdanie. Jest napisane: stan na 10.11 i pasażer oczekuje, że mapa będzie chociażby w tym dniu aktualna...

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 18 lis 2007, 13:51

Solaris U10 pisze:Ja to rozumiem, ale nie wszyscy pasażerowie muszą mieć takie samo zdanie. Jest napisane: stan na 10.11 i pasażer oczekuje, że mapa będzie chociażby w tym dniu aktualna...
Dotychczas tylko mapy z września lub października widziałem w autobusach.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2660
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 18 lis 2007, 13:56

Piotrek pisze:
Solaris U10 pisze:Ja to rozumiem, ale nie wszyscy pasażerowie muszą mieć takie samo zdanie. Jest napisane: stan na 10.11 i pasażer oczekuje, że mapa będzie chociażby w tym dniu aktualna...
Dotychczas tylko mapy z września lub października widziałem w autobusach.
Wczoraj w większości autobusów były w koszyczkach te z 10.11.

Awatar użytkownika
ciman
Posty: 19
Rejestracja: 10 paź 2007, 17:54
Lokalizacja: Bemowo - ZP Kazubów

Post autor: ciman » 18 lis 2007, 20:50

Mapy z 10.11 już chyba nie ma nigdzie. Znikają po jednym dniu - ludzie zachowują się jak dzikusy i biorą po 5-10 egzemplarzy. Kolega za parę groszy mi taką załatwił, ale do czego to podobne... na pewno nie do stolicy europejskiego państwa.
Były użytkownik zbiorkomu. Rowerzysta.
Sezonowy użytkownik zestawu linii E2+M1+709 / 189+709.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36227
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 19 lis 2007, 11:07

Jest zapotrzebowanie, trzeba więc mapek dorobić, ot co...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 2327
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 19 lis 2007, 20:14

Kochamy ZTM! 199 pojawiło się na podmiejskiej mapce. :jupi:

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 11540
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 19 lis 2007, 20:17

PiotrekP pisze:Kochamy ZTM! 199 pojawiło się na podmiejskiej mapce. :jupi:
Mają u mnie kolejny w ostatnim czasie +. Notabene kursy wariantowe na podmiejskich mogłyby być pozaznaczane tak jak warianty np. 154 na mapie warszawskiej komunikacji :-k
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 19 lis 2007, 20:21

R-11 Kleszczowa pisze:Notabene kursy wariantowe na podmiejskich mogłyby być pozaznaczane tak jak warianty np. 154 na mapie warszawskiej komunikacji :-k
Tak, tylko że chyba skala jest trochę za mała i w niektórych miejscach mógłby się zrobić taki troszkę bałagan, np. jakbyś wsadził jeszcze Hornówek dla 708 etc.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

ODPOWIEDZ