Zmiany obsługowe - marzec 2008

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 29 lut 2008, 21:08

A ja myślę, że nie powinieneś dysponować taborem "Stalowej". W ogóle niczym nie powinieneś dysponować.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Frencher
Zgryźliwy Tetryk
Posty: 2390
Rejestracja: 21 gru 2005, 23:42

Post autor: Frencher » 29 lut 2008, 21:13

JacekM pisze:A ja myślę, że nie powinieneś dysponować taborem "Stalowej". W ogóle niczym nie powinieneś dysponować.
A ja myślę, że osoby których pewne kwestie nie dotyczą, nie powinny zabierać głosu.
Odwagą nie jest bycie takim jak inni - odwagą jest bycie sobą

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 1385
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 29 lut 2008, 21:22

Od marca na 504 znika dodatek 09. Zamiast niego pojawia się niska solówkowa brygada 42, która wyjeżdża tylko wieczorem, a później przebiera się w N34.

dzidek
Posty: 5465
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 01 mar 2008, 11:40

Oczywiście, że nie znika! Wszystko jest jak było tyle, że wieczorem dochodzi jako dziesiąta brygada na linii 504 -> 42/504

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2219
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 01 mar 2008, 14:21

Dodam że wybrałem się dzisiaj na Białołęke żeby przejechać się Mobilisową Soliną. Wracająć zadziwił mnie widok soliny na Z-5:):)

Awatar użytkownika
Ryży
Posty: 372
Rejestracja: 22 sty 2006, 17:01
Lokalizacja: 9-tka

Post autor: Ryży » 01 mar 2008, 14:23

Lukasz436 pisze:soliny na Z-5:):)
Planowo na M1/5-Z.

Grzesiek
Posty: 423
Rejestracja: 26 kwie 2006, 17:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Grzesiek » 01 mar 2008, 14:34

ryzy1 pisze:Planowo na M1/5-Z.
W DP i w DS?
Obrazek

Awatar użytkownika
Ryży
Posty: 372
Rejestracja: 22 sty 2006, 17:01
Lokalizacja: 9-tka

Post autor: Ryży » 01 mar 2008, 14:35

Grzesiek pisze:DS

Krzysiek_S
Posty: 4721
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 01 mar 2008, 14:39

Grzesiek pisze:W DP i w DS?
w DP jest na 204 4 brygady, 104 3 brygady,202 1 brygada i 305 2 brygady.

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 1385
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 01 mar 2008, 16:17

dzidek pisze:Oczywiście, że nie znika!
Wchodzi jakaś inna zajezdnia? W kleszczowym wykazie nie ma brygady 09. Nawet w piśmie ZTM/PA1-6120-4/5-08/GG napisane jest: 7c+1/2d.

TOMEK
Posty: 1448
Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
Lokalizacja: URSYNÓW

Post autor: TOMEK » 01 mar 2008, 17:32

dzidek pisze:Oczywiście, że nie znika! Wszystko jest jak było tyle, że wieczorem dochodzi jako dziesiąta brygada na linii 504 -> 42/504
Czy możecie podać na ile kursów to wchodzi, skąd zaczyna i o której godzinie...

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 1385
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 01 mar 2008, 17:43

TOMEK pisze:Czy możecie podać na ile kursów to wchodzi, skąd zaczyna i o której godzinie...
Wyjeżdża z zakładu o 20:55, a o 23:03 przebiera się na Centralnym w N34.

TOMEK
Posty: 1448
Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
Lokalizacja: URSYNÓW

Post autor: TOMEK » 01 mar 2008, 18:06

Rozumiem, że to ma być niska brygada?

Awatar użytkownika
slawek4876
Posty: 22
Rejestracja: 31 gru 2007, 5:56
Lokalizacja: Warszawa-nowodwory
Kontakt:

Post autor: slawek4876 » 01 mar 2008, 18:08

Ciekawe, gdzie te autobusiki będą stacjonowac na bazie mobilisu w Ursusie , czy w Piasecznie

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 1385
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 01 mar 2008, 18:09

TOMEK pisze:Rozumiem, że to ma być niska brygada?
Tak, bo N34 jest niskie. Chociaż w rozkładach przystankowych ten kurs 504 jest chyba wysoki. :]

Zablokowany