Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
JacekM
- Śnieżynka
- Posty: 8858
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Post
autor: JacekM » 29 lut 2008, 21:08
A ja myślę, że nie powinieneś dysponować taborem "Stalowej". W ogóle niczym nie powinieneś dysponować.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.
-
Frencher
- Zgryźliwy Tetryk
- Posty: 2390
- Rejestracja: 21 gru 2005, 23:42
Post
autor: Frencher » 29 lut 2008, 21:13
JacekM pisze:A ja myślę, że nie powinieneś dysponować taborem "Stalowej". W ogóle niczym nie powinieneś dysponować.
A ja myślę, że osoby których pewne kwestie nie dotyczą, nie powinny zabierać głosu.
Odwagą nie jest bycie takim jak inni - odwagą jest bycie sobą
-
Jamnik
- Posty: 1385
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Jamnik » 29 lut 2008, 21:22
Od marca na 504 znika dodatek 09. Zamiast niego pojawia się niska solówkowa brygada 42, która wyjeżdża tylko wieczorem, a później przebiera się w N34.
-
dzidek
- Posty: 5465
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48
Post
autor: dzidek » 01 mar 2008, 11:40
Oczywiście, że nie znika! Wszystko jest jak było tyle, że wieczorem dochodzi jako dziesiąta brygada na linii 504

42/504
-
Lukasz436
- Posty: 2219
- Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
- Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
-
Kontakt:
Post
autor: Lukasz436 » 01 mar 2008, 14:21
Dodam że wybrałem się dzisiaj na Białołęke żeby przejechać się Mobilisową Soliną. Wracająć zadziwił mnie widok soliny na Z-5:):)
-
Ryży
- Posty: 372
- Rejestracja: 22 sty 2006, 17:01
- Lokalizacja: 9-tka
Post
autor: Ryży » 01 mar 2008, 14:23
Lukasz436 pisze:soliny na Z-5:):)
Planowo na M1/5-Z.
-
Grzesiek
- Posty: 423
- Rejestracja: 26 kwie 2006, 17:19
- Lokalizacja: Warszawa
-
Kontakt:
Post
autor: Grzesiek » 01 mar 2008, 14:34
ryzy1 pisze:Planowo na M1/5-Z.
W DP i w DS?
-
Ryży
- Posty: 372
- Rejestracja: 22 sty 2006, 17:01
- Lokalizacja: 9-tka
Post
autor: Ryży » 01 mar 2008, 14:35
-
Krzysiek_S
- Posty: 4721
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
- Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów
Post
autor: Krzysiek_S » 01 mar 2008, 14:39
Grzesiek pisze:W DP i w DS?
w DP jest na 204 4 brygady, 104 3 brygady,202 1 brygada i 305 2 brygady.
-
Jamnik
- Posty: 1385
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Jamnik » 01 mar 2008, 16:17
dzidek pisze:Oczywiście, że nie znika!
Wchodzi jakaś inna zajezdnia? W kleszczowym wykazie nie ma brygady 09. Nawet w piśmie ZTM/PA1-6120-4/5-08/GG napisane jest: 7c+1/2d.
-
TOMEK
- Posty: 1448
- Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
- Lokalizacja: URSYNÓW
Post
autor: TOMEK » 01 mar 2008, 17:32
dzidek pisze:Oczywiście, że nie znika! Wszystko jest jak było tyle, że wieczorem dochodzi jako dziesiąta brygada na linii 504

42/504
Czy możecie podać na ile kursów to wchodzi, skąd zaczyna i o której godzinie...
-
Jamnik
- Posty: 1385
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Jamnik » 01 mar 2008, 17:43
TOMEK pisze:Czy możecie podać na ile kursów to wchodzi, skąd zaczyna i o której godzinie...
Wyjeżdża z zakładu o 20:55, a o 23:03 przebiera się na Centralnym w N34.
-
TOMEK
- Posty: 1448
- Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
- Lokalizacja: URSYNÓW
Post
autor: TOMEK » 01 mar 2008, 18:06
Rozumiem, że to ma być niska brygada?
-
slawek4876
- Posty: 22
- Rejestracja: 31 gru 2007, 5:56
- Lokalizacja: Warszawa-nowodwory
-
Kontakt:
Post
autor: slawek4876 » 01 mar 2008, 18:08
Ciekawe, gdzie te autobusiki będą stacjonowac na bazie mobilisu w Ursusie , czy w Piasecznie
-
Jamnik
- Posty: 1385
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Jamnik » 01 mar 2008, 18:09
TOMEK pisze:Rozumiem, że to ma być niska brygada?
Tak, bo N34 jest niskie. Chociaż w rozkładach przystankowych ten kurs 504 jest chyba wysoki.
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)