Ciepło!

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 2327
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 02 mar 2008, 17:18

Jeszcze godzinę temu był grad, a teraz niebo jest pomarańczowo-szare. I bez wiatru!

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14778
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 02 mar 2008, 17:22

Placówka Radom: szaro i deszczowo. Wiatru wielkiego nie ma.
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
slawek4876
Posty: 22
Rejestracja: 31 gru 2007, 5:56
Lokalizacja: Warszawa-nowodwory
Kontakt:

Post autor: slawek4876 » 04 mar 2008, 13:55

To juz chyba ostatnie podrygi zimy. Tylko patrzec jak wiosenka zawita.

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 04 mar 2008, 14:56

A było u nas coś takiego ? :>

Dodane 04.03.2008 14:58

Hmmm a u mnie pada śnieg za oknem...

reserved
Posty: 13914
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 04 mar 2008, 15:06

U mnie też chwilo padał ale zaledwie 2 minuty, poza tym szaro, pochmurno i zimno... brrr

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 2327
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 04 mar 2008, 17:26

Ej, ale to jest głupie !
Rano śmieg, później słońce, później deszcz, nic i znów śnieg ! :-?

Awatar użytkownika
Bernard
(MANiak3333)
Posty: 5091
Rejestracja: 09 sie 2006, 21:15
Lokalizacja: Legionowo/Rembertów

Post autor: Bernard » 04 mar 2008, 21:53

PiotrekP pisze:Ej, ale to jest głupie !
Rano śnieg, później słońce, później deszcz, nic i znów śnieg !
W końcu w marcu jak w garncu ;-) . Około 16 niezła śnieżyca na Bemowie przez około 10 minut.
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9

Awatar użytkownika
slawek4876
Posty: 22
Rejestracja: 31 gru 2007, 5:56
Lokalizacja: Warszawa-nowodwory
Kontakt:

Post autor: slawek4876 » 07 mar 2008, 23:00

Znowu sie robi cieplutko , koledzy. Bedzie ciepło w naszych autobusikach i ludziska nie będą narzekac, ze im zimno =D>

[ Dodano: 2008-03-07, 23:06 ]
Wiosna zbliza sie duzymi krokami

[ Dodano: 2008-03-07, 23:09 ]
Pamiętam, ze kiedyś na poczatku marca było około 20 stopni

reserved
Posty: 13914
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 12 mar 2008, 16:10

Burza... :neutral:

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 12 mar 2008, 16:11

reserved pisze:Burza... :neutral:
Zgłaszam, że do mnie właśnie przyszła :)

Szymon
(Mr_Kolesław)
Posty: 2068
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:03
Lokalizacja: Szamoty
Kontakt:

Post autor: Szymon » 12 mar 2008, 16:13

Przy okazji ładny wiaterek powiał i wywiało u mnie na ulicy wszystkie śmieci... ;-)

Maybach
Posty: 637
Rejestracja: 15 gru 2005, 23:51
Lokalizacja: Praga

Post autor: Maybach » 12 mar 2008, 16:16

Praga Płn. : Leje jak z cebra :O Dawno takiego deszczu nie widziałem...
6, 20, 23, 26, 160, 509, N03

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 12 mar 2008, 16:19

Maybach pisze:Praga Płn. : Leje jak z cebra :O Dawno takiego deszczu nie widziałem...
Witaj w klubie :]

kozioł

Post autor: kozioł » 12 mar 2008, 16:25

u mnie tylko trochę pogrzmiało, mały deszczyk i to tyle, jeśli chodzi o "burzę"

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 12 mar 2008, 16:33

U mnie była koło 16.10 :) Deszczyk też nieźle zacinał. Teraz pada ot tak.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

ODPOWIEDZ