Przegubowce - gdzie są potrzebne, a gdzie nie?

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

dzidek
Posty: 5465
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 06 mar 2008, 22:49

Kto mi potrafi wytłumaczyć czemu na 130 jeżdżą wielkopojemne autobusy podczas gdy 127 obsługują solówki ? Chore ! Całe 130 nadaje się na krótkie wozy a zaoszczędzone wielkopojemne autobusy warto dać na 127 czy nawet 157!

Teokryt
Posty: 3756
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 07 mar 2008, 0:27

Na 401. Na 401 spokojnie po nowej dorobionej trasie mogła by pomykać solówka. właściwie to utworzyć linię 402 na solówki z krańcem może na instalatorów, i 401 tak jak było dawniej na przegubach. uot, tyle :) a skąd solówki? a dac takiej linii co solówki nie wystarczą.
Obrazek

705
Zbanowany
Posty: 133
Rejestracja: 05 wrz 2006, 19:06
Lokalizacja: TARCHOMIN

Post autor: 705 » 07 mar 2008, 14:17

dzidek pisze:Kto mi potrafi wytłumaczyć czemu ..... 127 obsługują solówki ? Chore !
Ja uważam że jest ok z tymi solówkami na 127 :grin: Przynajmniej ma sie bliski kontakt z pasażerami w godzinach szczytu :D
Złośliwiec i zadziora - od urodzenia!
ITS, Veolia, PKS, Mobilis - Wszystkim mówie stanowcze NIE!
ZTM = :(
http://www.youtube.com/watch?v=9BV4OGqnuiQ
Sajlens... :) Aj kil ju :hahaha:
http://pl.youtube.com/watch?v=McjV6Ynz1Hc
KOZAK :)

Rafał
Posty: 20
Rejestracja: 23 mar 2007, 19:50
Lokalizacja: Nie powiem ;]

Post autor: Rafał » 13 mar 2008, 17:15

Mnie osobiście wkurzają SU15 na 117... Jadę sobie do szkoły i na każdym przystanku 1/5 zgromadzonej w autobusie ludności musi wychodzić by wypuścić parę osób. Istnieją także utrudnienia dotykające kierowców np. nie można domknąć drzwi i łapie sie spóźnienie.

Morał: przydały by się przgubowce!

Adam G.
Posty: 4878
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 13 mar 2008, 23:38

Rafał pisze:Mnie osobiście wkurzają SU15 na 117... Jadę sobie do szkoły i na każdym przystanku 1/5 zgromadzonej w autobusie ludności musi wychodzić by wypuścić parę osób. Istnieją także utrudnienia dotykające kierowców np. nie można domknąć drzwi i łapie sie spóźnienie.

Morał: przydały by się przgubowce!
Ależ nikt nie broni ich tam wysyłać, to już tylko kwestia dobrej woli dyspozytora :D
noidea

Awatar użytkownika
Aleksander2560
(Aleksander2634)
Posty: 1194
Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
Lokalizacja: Warszawa-Białołęka

Post autor: Aleksander2560 » 14 mar 2008, 9:47

Ryoga pisze:Na 401. Na 401 spokojnie po nowej dorobionej trasie mogła by pomykać solówka. właściwie to utworzyć linię 402 na solówki z krańcem może na instalatorów, i 401 tak jak było dawniej na przegubach. uot, tyle :) a skąd solówki? a dac takiej linii co solówki nie wystarczą.
Tylko pamiętaj o tym, że musiałbyś wyczarować te wozy na tą nowąl inię... swoją drogą obecne 401 sprawdzasię na odcinku Ursus - Gocław.. :) zdarza się, że miejsca siedzące są zajęte w 60-70% na TS :)
Miejskie Zakłady Autobusowe m. st. Warszawy
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa

dzidek
Posty: 5465
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 26 mar 2008, 13:32

Wracając do dyskusji o przegubach na 182 to w kwietniu Kleszczowa nadal będzie wysyłać 3 Neoplany w DP i 2 w DS :/

Zablokowany