Stulecie elektryfikacji tramwajów w Warszawie

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

bart235
Zbanowany
Posty: 152
Rejestracja: 27 mar 2006, 22:36

Post autor: bart235 » 05 kwie 2008, 18:41

czemu w paradzie nie uczestniczył nasz ładny wóż 3001 i zabytków 838+doczepa?
Bartosz Adamski

W związku z powtarzającą się wielokrotnie krytyką użytkowników dotyczacą gramatyki i ortografii Twoich postów proszę o korzystanie z dowolnej formy sprawdzania pisowni przed wysłaniem postu. Junior-admin i użytkownik hafilip84

interflug
(gemba)
Posty: 416
Rejestracja: 31 paź 2007, 23:31

Post autor: interflug » 05 kwie 2008, 19:07

bart235 pisze:czemu w paradzie nie uczestniczył nasz ładny wóż 3001(...)
ponieważ stał na T3 w remoncie ;-)
blam blam blam

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 05 kwie 2008, 20:03

gemba pisze:
bart235 pisze:czemu w paradzie nie uczestniczył nasz ładny wóż 3001(...)
ponieważ stał na T3 w remoncie ;-)
I miałby problem z rzuszeniem ;)
Załączniki
P4050120.JPG

Awatar użytkownika
JotPeCet
Posty: 2493
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:07
Lokalizacja: WPT Ochota

Post autor: JotPeCet » 05 kwie 2008, 21:26

jasiu pisze:najlepsze że ten nadajnik ujawnił się jeszcze przed paradą, w Otwocku na ulicy Karczewskiej ;)
To prowokacja! ;)
Polityka złym doradcą w pracy!

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5554
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 05 kwie 2008, 22:01

Warszawskie organizuje wystawę zdjęć związanych z tramwajami w ramach obchodów 100-lecia warszawskich tramwajów elektrycznych. Czynna ona będzie w godzinach 11-16 na placu Starynkiewicza w wagonie typu 102Na o nr tab #42. W środku zaprezentujemy część zdjęć (jest ich bardzo dużo i nie wszystkie się zmieściły), które udało się zebrać KMKM-owi od mieszkańców Warszawy przez ostatnie kilka miesięcy.
Są tam może jakieś zdjęcia tramwajów na Dolnym Mokotowie/Wilanowie, których w sieci nie ma?
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 05 kwie 2008, 22:04

Z Wilanowa coś jest.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7886
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 05 kwie 2008, 23:20

bart235 pisze:czemu w paradzie nie uczestniczył nasz ładny wóż 3001 i zabytków 838+doczepa?
#838+#1811 jeździły całą niedzielę między pl. Narutowicza, a Zieleniecką.
groov pisze:Ja byłem wczoraj w sali kongresowej :grin: ale spodziewałem się że powiedzą więcej o założeniach na przyszłość, tymczasem wręczali sobie medale i podziękowania.
A czegos innego się spodziewałeś? To po to wlaśnie było, żeby sobie powręczać medale - sami swoi samym swoim.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Zablokowany