Zjazdy na "Żoliborz"

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Kra
Posty: 1875
Rejestracja: 16 lut 2006, 9:28
Lokalizacja: Żoliborz/Bielany

Post autor: Kra » 04 kwie 2008, 8:49

Z nowych informacji - cieszę się, że wpisano w rozkład zjazdy 24 na Żoliborz.

Awatar użytkownika
Aleksander2560
(Aleksander2634)
Posty: 1194
Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
Lokalizacja: Warszawa-Białołęka

Post autor: Aleksander2560 » 09 kwie 2008, 13:19

Nie tylko na R-1, bo potrójnakowe dodatki na 26 zjeżdzały z Wiatracznej z bocznymi tablicami zjazdowymi na MOKOTÓW!
Miejskie Zakłady Autobusowe m. st. Warszawy
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7886
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 09 kwie 2008, 13:34

Rumcajs pisze:A dodatkowo dziwny jest jeden zjazd 13 z Nowego Bemowa - rusza o 20:29 i jedzie do zajezdni Żoliborz przez Okopową.
Umożliwia ludziom dostanie się prawie do centrum.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
piotram
Posty: 2463
Rejestracja: 27 lut 2006, 19:42
Lokalizacja: W-wa Kercelak

Post autor: piotram » 09 kwie 2008, 20:27

MisiekK pisze:
Rumcajs pisze:A dodatkowo dziwny jest jeden zjazd 13 z Nowego Bemowa - rusza o 20:29 i jedzie do zajezdni Żoliborz przez Okopową.
Umożliwia ludziom dostanie się prawie do centrum.
Ale o 20.29? To już nic wtedy tam nie jeździ?
"A jedenastka to pojedzie w zatrzymanie, bo oni nie mogą tymi nowymi tramwajami po innych torach jeździć"

"Odbudowa trakcji elektrycznej na Chłodnej to szalony pomysł, gdyż wymaga to budowy pętli. Tramwaj konny jej nie potrzebuje" - architekt projektu rewitalizacji Chłodnej

Kra
Posty: 1875
Rejestracja: 16 lut 2006, 9:28
Lokalizacja: Żoliborz/Bielany

Post autor: Kra » 18 kwie 2008, 16:12

piotram pisze:
MisiekK pisze: Umożliwia ludziom dostanie się prawie do centrum.
Ale o 20.29? To już nic wtedy tam nie jeździ?
Panowie, ta wiadomość jest lekko "nieświeża", dotyczy starego rozkładu 13 jak jeździła z NB.

Zablokowany