Łatanie planu po Veolii

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24947
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 06 maja 2008, 8:26

Bo załatanie planu po Veoilii to nie tylko włożenie x brygad na miasto, ale też dopasowanie możliwości zajedni do rozkładu poszczególnych brygad.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Kozik
Posty: 473
Rejestracja: 24 wrz 2007, 11:05
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post autor: Kozik » 06 maja 2008, 12:54

Ja poczekam na majowego Maxa z dalszymi komentarzami zmian obsługowych w maju. Jeśli ktoś już ma Maxa ważnego od 5-05-2008r. to byłbym bardzo wdzięczny za umieszczenie go w sekcji DOWNLOAD.
pozdrawiam Kozik

bart235
Zbanowany
Posty: 152
Rejestracja: 27 mar 2006, 22:36

Post autor: bart235 » 08 maja 2008, 22:49

http://www.przegubowiec.com/przegub/aktual/news.php#933
MZA wybrały najkorzystniejszą ofertę dostawcy autobusów. Tym razem zwycięzcą przetargu okazał się Solaris Urbino. Jeśli wyniki nie zostaną oprotestowane, to za kilka miesięcy możemy się spodziewać kolejnych autobusów z Bolechowa.

czyzby powrót ulepszonych złomów po VEOLII
Bartosz Adamski

W związku z powtarzającą się wielokrotnie krytyką użytkowników dotyczacą gramatyki i ortografii Twoich postów proszę o korzystanie z dowolnej formy sprawdzania pisowni przed wysłaniem postu. Junior-admin i użytkownik hafilip84

kozioł

Post autor: kozioł » 08 maja 2008, 23:00

tak tak.. jeszcze czego? ](*,)

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 08 maja 2008, 23:25

bart235 pisze:czyzby powrót ulepszonych złomów po VEOLII
:arrow: Poczytaj sobie najpierw:
- specyfikację tego przetargu
- odpowiedni wątek na forum

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24947
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 08 maja 2008, 23:27

Naprawdę musicie karmić tego trolla?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Zablokowany