Zmiany obsługowe - czerwiec 2008

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
Kozik
Posty: 473
Rejestracja: 24 wrz 2007, 11:05
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Zmiany obsługowe - czerwiec 2008

Post autor: Kozik » 19 maja 2008, 13:09

Zbliża się wielkimi krokami czerwiec. Myślę, że w związku z tym warto rozpocząć wymianę informacji dotyczących wszelakich zmian obsługowych i taborowych jakie zajdą od początku lub w trakcie czerwca.

Ciekawe czy PKS Grodzisk Mazowiecki pomimo strajku i problemów kadrowych wejdzie na ostatnią 10-tkę brygad nowymi Scaniami, na którą miał wejść właśnie od początku czerwca?

Ciekawe, na jakie linie wejdzie Mobilis tym razem druga dziesiątką Jelczy Libero, albo może od razu na 20 brygad? Czy znowu powstaną nowe linie mikrobusowe i jakie, na jakich trasach?

Ciekawe, czy zmienią się rozkłady jakiś linii i rozdysponowanie taboru niskopodłogowego?

Szykują się od czerwca zmiany związane z otwarciem nowej pętli Włościańska i przeniesieniem tam linii "tarchomińskich" i "nowodworskich" a także związanych z tym zmiany tras niektórych innych linii.

Czy czekają nas jakieś inne zmiany tras, rozkładów, brygad niskopodłogowych, itp. ?

Zapraszam wszystkich szanownych Wawkomowiczów do dyskusji o tym wszystkim.

Dęboszczak
Posty: 1852
Rejestracja: 25 gru 2005, 23:29
Lokalizacja: Dolny Mokotów

Post autor: Dęboszczak » 20 maja 2008, 21:38

od 1.06 nowością będzie R-7 na 124.

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2219
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 20 maja 2008, 21:40

Kolejna 10 Scanii to chyba dopiero od Września.

dzidek
Posty: 5465
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 20 maja 2008, 22:14

Dęboszczak pisze:od 1.06 nowością będzie R-7 na 124.
No tego jeszcze nie było! :beczy: Czy będzie to BWL czy całki ? 100% obsługi 124 przez R7 ?

Awatar użytkownika
Desert
Zbanowany
Posty: 2154
Rejestracja: 23 lis 2007, 16:09
Lokalizacja: 100-(L)ica

Post autor: Desert » 20 maja 2008, 22:25

Pewnie jedna całka ;p
Brawa dla osoby która to wymyśliła =D> ;)
Obrazek
"Jak coś wiem to wiem, a jak czegoś nie wiem to mógłbym wiedzieć czyli i tak wiem, jeżeli się mylę to przepraszam, bo mógłbym się mylić, ale ja się nie mylę."

Paweł C.
Posty: 224
Rejestracja: 21 mar 2008, 9:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł C. » 20 maja 2008, 22:27

Ostatnie 10 Scanii powinno trafić do zajezdni na Targówku właśnie w czerwcu.Kolejna partia
Jelczy Libero Do Mobilisu. ;-)

[ Dodano: Wto 20 Maj, 2008 22:30 ]
Jeśli to będzie jedna Całka na 124 z R-7 to druga z R-11.Ale po co robić taki zamęt :?: ](*,)
Czy nie można obsłużyć tej linii przez tylko jedną zajezdnie :?:

Awatar użytkownika
Kozik
Posty: 473
Rejestracja: 24 wrz 2007, 11:05
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post autor: Kozik » 20 maja 2008, 23:17

Czy przybędzie tylko 10 Jelczy Libero czy ostatnie 20 na raz?
pozdrawiam Kozik

Adam G.
Posty: 4878
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 21 maja 2008, 0:07

Dęboszczak pisze:od 1.06 nowością będzie R-7 na 124.
oraz, zdaje się, 139 (to będzie ciekawe :D) i 306 :>
noidea

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2219
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 21 maja 2008, 7:15

Adam G. pisze:
Dęboszczak pisze:od 1.06 nowością będzie R-7 na 124.
oraz, zdaje się, 139 (to będzie ciekawe :D) i 306 :>
A co z 306 jak można się spytać zmieni.

Flash8222
Posty: 7271
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 21 maja 2008, 9:49

Kozik pisze:Czy przybędzie tylko 10 Jelczy Libero czy ostatnie 20 na raz?
Wczoraj przyjechało 12 Jelczy Libero... A po kiego od razu 20 wozów?

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 21 maja 2008, 10:08

A dlaczego nie ? Grodzio od razu wlazł na 20 brygad (z wiadomym skutkiem...). No ale to Jelcz tutaj jak jest 10/miesiąc to będzie 10/miesiąc :]

ITS A 218
Posty: 1149
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
Lokalizacja: stąd

Post autor: ITS A 218 » 21 maja 2008, 12:53

R7 na 306 ? No, jeżeli jeszcze wydłużą godziny kursowania to naprawdę dobra zmiana. Ale wszystkie brygady trafią na Woronicza czy tylko część ? No i Ikarusy czy gnioty ?
MZA R-4 "STALOWA"
#8505
"Stalowym autobusem po Warszawie" - Facebook

Dęboszczak
Posty: 1852
Rejestracja: 25 gru 2005, 23:29
Lokalizacja: Dolny Mokotów

Post autor: Dęboszczak » 21 maja 2008, 20:27

dzidek pisze:
Dęboszczak pisze:od 1.06 nowością będzie R-7 na 124.
No tego jeszcze nie było! :beczy: Czy będzie to BWL czy całki ? 100% obsługi 124 przez R7 ?
124+N38 po 20:30

Krzysiek_S
Posty: 4721
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 21 maja 2008, 20:33

A wiadomo już jakie linie [na wakacje] oprócz 211 przejmie Mobilis.?
:>

Dęboszczak
Posty: 1852
Rejestracja: 25 gru 2005, 23:29
Lokalizacja: Dolny Mokotów

Post autor: Dęboszczak » 21 maja 2008, 20:34

wakacje to temat odległy...
do MZA trafi np. 166:) a do ITS 160

Zablokowany