Linia 527

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26840
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 24 cze 2008, 22:51

Masz Pawciu rację, problem w tym, że jeszcze za czasów 527 jako 4xx wmawiano mi, że poprawa częstotliwości na Grodzisku jest niezasadna, jako ograniczenie-uzasadnienie dla utrzymania lewego układu trzech linii co 20 minut w szczycie i dwóch co 30 poza. Od tego czasu doszła dowozówka (co 20-30-30) i powstało 527. Więc może jednak wypadałoby lepiej przemyśleć Kąty?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25377
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 24 cze 2008, 22:53

Może i by trzeba, ale chyba obecnie klimat do zmian nie jest najlepszy.
Aczkolwiek o 527 co 20 można by spróbować powalczyć. Gorzej by tylko było w DP, bo by się koordynacja z 500 rozjechała.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26840
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 24 cze 2008, 22:56

Owo 500 też porażająco często w DS nie jeździ poza samym środkiem dnia...

Co do koordynacji - koordynacja obecnie bardzo ładnie wygląda i na tym się jej funkcjonalność kończy, bo maksymalny czas oczekiwania i tak jest determinowany przez częstotliwość częściej jeżdżącej linii. Co innego, gdyby 500 było 10-20... ale nie jest.

[ Dodano: Wto 24 Cze, 2008 22:58 ]
A pamiętam, jak na Kąty jeździły dwa zwyklasy spod UD Targówek, idealnie na zmianę, do tego skoordynowane z przyjazdami 500...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ODPOWIEDZ