[Radom] Autobusy w telewizji

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 25 kwie 2006, 20:24

Nie zrobiłem bo podjechało moje 189. Było pojechać aż do skrzyżowania i tam się wcisnąc, a nie już na wysokości przystanku :-P
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8620
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 28 kwie 2006, 10:00

:arrow: A ja podczas wczorajszego spotkania forumowego dowiedziałem się od Maro_D, że on też był w piątek w studiu "Załóż się". Nie widzieliśmy się, bo siedzieliśmy po przeciwnych stronach.

Maro D.
Posty: 238
Rejestracja: 14 gru 2005, 15:08
Lokalizacja: Gocławski Klan Samorządowy
Kontakt:

Post autor: Maro D. » 28 kwie 2006, 12:56

Byłem byłem i siebie widziałem na video. Jeszcze raz muszę ten program obejrzeć aby Ciebie wyszukać ;) A i radomskie busy się widziało. A zadanie nieźle wyszło, szkoda tylko, że pani Katrina Leskanich tak w nich nie wierzyła, ale za to jej półobrót nieźle wyszedł ;)
Gocławska linia mikrobusowa:

211 Gocław, Bora - Komorowskiego, Jugosłowiańska, Fieldorfa, Umińskiego, Rechniewskiego, Nowaka - Jeziorańskiego, Żymirskiego, Motorowa, Poligonowa, Grenadierów, Grochowska, Praga Płd. - Ratusz

Bo fantazja jest od tego O-)

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8620
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 28 kwie 2006, 13:30

Maro_D pisze:Byłem byłem i siebie widziałem na video. Jeszcze raz muszę ten program obejrzeć aby Ciebie wyszukać.
:arrow: No ja siebie też widziałem, a teraz obejrzę jeszcze raz i poszukam Ciebie ;-).

ODPOWIEDZ