Egzaminy gimnazjalne

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

PiotrS
Posty: 131
Rejestracja: 25 cze 2008, 8:44

Post autor: PiotrS » 20 kwie 2009, 20:44

Spokojnie... :D Te testy są dosyć proste,a fizyki bynajmniej na moim było tak 1/5 calego matematyczno-przyrodnieczego.Najgorzej to chyba z tym angielskim.Co... ?
Powodzenia. ;)

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 20 kwie 2009, 20:45

Grzesiek pisze:Powodzenia życzę! Jeśli chodzi o język obcy - wybraliście angielski?
Dzięki. Ja w sumie nawet nie wiem, czy można wybierać. :D Mam 5 godzin angielskiego w tygodniu i spokojnie na próbnych wyciągam 48 pkt.

[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 20:46 ]
PiotrekP pisze:
radeom pisze: napisał/a:
powtórzyć wzory na matmę
To pół biedy - fizyka!
Racja :)

[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 20:48 ]
jajcys pisze:z tej części miałem 50 pkt.
Szacun. Matma to mój wróg. :razz:

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 2327
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 20 kwie 2009, 20:49

jajcys pisze:Zapraszam wszystkich którzy chcą iść do Mickiewicza do Prusa. Stosunek ludzi zniewiescialych do normalnych o wiele wiekszy w mickiewiczu
nie no proszę cię! ja tu już luzik że mam wybraną szkołę a ty takie rzeczy mi mówisz...
jajcys pisze:169 pointow mialem.
nie mam więcej pytań. odnośnie średniej również (jak narazie) mam 5.0, ale na tym teście tak różowo może nie być - wystarczy że ci nie podpasuje temat i już punkty lecą - to chyba jest najgorsze. #-o
Grzesiek pisze:wybraliście angielski
ofkors! tego się w ogóle nie obawiam. O-)

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 20 kwie 2009, 20:49

Grzesiek pisze:Jeśli chodzi o język obcy - wybraliście angielski?
Tak, a to przede wszystkim dlatego, że mój drugi język w szkole jest na świetnym poziomie, dzięki czem po 4 latach nauki języka niemieckiego umiem powiedzieć, jak się nazywam i wiem, jak jest "przystanek autobusowy" po niemiecku.
PiotrekP pisze:Jest jeszcze Walas!
Walas uprawia czilałt i nie przejmuje się egzaminem :razz:
PiotrekP pisze:To pół biedy - fizyka!
E tam, w fizyce przynajmniej wszystko da się wyprowadzić z 4-6 wzorów, a matematyka ma tyle zasad, reguł, twierdzeń, wzorów i wszelakich innych tricków, że lepiej się nawet do niej nie zabierać =P~
radeom pisze:Robię sobie teraz testy próbne i muszę powtórzyć wzory na matmę. A tak to z próbnych szkolnych średnio miałem coś około 40 pkt. z każdego. I też punktów będę miał tyle co ty pewnie.
U mnie część humanistyczna oscyluje wokół 45 pkt, natomiast matematyczno-przyrodnicza - 25-30 =;
radeom pisze:Ale to i tak dobrze, bo od zakończenia podstawówki rozleniwiam się coraz bardziej.
Ja od 4 klasy podstawówki staczam się po równi pochyłej.
Średnia w klasie 4 - 5.0, w klasie 5 - 4.8, w klasie 6 - 4.4.
W gimnazjum odkryłem komunikację oraz wiele innych ciekawych zajęć, co poskutkowało: 1 klasa gimnazjum - średnia 3.9, 2 klasa - 3.7, a w 3 nie spodziewam się więcej niż 3.7.
Ogólnie sodomia i gomoria =P~

Awatar użytkownika
Ryży
Posty: 372
Rejestracja: 22 sty 2006, 17:01
Lokalizacja: 9-tka

Post autor: Ryży » 20 kwie 2009, 20:49

radeom pisze:Już pojutrze zaczynają się egzaminy gimnazjalne. W związku z tym mam pytanie do rocznika '93. Do jakich szkół się wybieracie i ile zamierzacie mieć punktów? :)
Technikum nr 7 :smile: Ile będzie, tyle będzie. ;-)
Grzesiek pisze:A czy może ktoś jeszcze? :>
8-(

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 20 kwie 2009, 20:54

PiotrS pisze:Najgorzej to chyba z tym angielskim.Co... ?
Jeśli tylko będzie dobre nagłośnienie na sali, co w mojej szkole było problemem w przypadku obu egzaminów próbnych, to nie ma się czego obawiać. Z pierwszego miałem bodajże 43 pkt, a z drugiego 47 :smile:

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 20 kwie 2009, 20:58

BJ.2052 pisze:Średnia w klasie 4 - 5.0, w klasie 5 - 4.8, w klasie 6 - 4.4.
4 - 4.33, 5 - 4.9, 6 - 4.5
BJ.2052 pisze: 1 klasa gimnazjum - średnia 3.9, 2 klasa - 3.7, a w 3 nie spodziewam się więcej niż 3.7.
1 - 3.9, 2 - 3,64, 3 - pewnie tak samo
BJ.2052 pisze:W gimnazjum odkryłem komunikację oraz wiele innych ciekawych zajęć
No nie mogę! Zupełnie jak ja. :D

Awatar użytkownika
jajcys
Posty: 590
Rejestracja: 13 kwie 2008, 20:24
Lokalizacja: Saska/Stacja Krwiodawstwa

Post autor: jajcys » 20 kwie 2009, 21:00

PiotrekP pisze:nie mam więcej pytań. odnośnie średniej również (jak narazie) mam 5.0, ale na tym teście tak różowo może nie być - wystarczy że ci nie podpasuje temat i już punkty lecą - to chyba jest najgorsze. #-o
wystarczy tzw. open mind. egzamin gimnazjalny to głównie inteligencja i dlatego mi się udało.
bycie szkolnym pupilkiem przez 3 lata tu nie daje, jestes kujonem, wychodzi to na egzamie.
Obrazek
M-1 507 509 N22+N72

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 20 kwie 2009, 21:16

radeom pisze:No nie mogę! Zupełnie jak ja.
Rzecz jasna do komunikacji dołączyło spuszczenie ze smyczy przez mamusię, dzięki czemu zamiast przekraczać kolejne "granice" stopniowo, w miesiąc przekroczyłem wszystkie na raz.
Jedyne, co się zmieniło od 1 klasy gimnazjum, to to że mogę wracać do domu dajmy na to do 24 i wychodzić z domu o 3.30.
I co mnie najbardziej fascynuje - skoro mogę iść na N83 o 03.20, to czemu nie mogę wrócić o 2 do domu i przykładowo z imprezy o 2 musze sie bujać TAXI za jakieś niezwykłe sumy? :razz:

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 20 kwie 2009, 21:19

BJ.2052 pisze:wychodzić z domu o 3.30.
Po co o tej porze wychodzisz z domu? :>

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 20 kwie 2009, 21:20

radeom pisze:Po co o tej porze wychodzisz z domu?
Przyznam, że przeciętnie raz na miesiąc w ciągu roku szkolnego zdarza mi się o tej porze wybyć do znajomego na wyjazd, jeśli ma coś ciekawego :cool2:

Awatar użytkownika
jajcys
Posty: 590
Rejestracja: 13 kwie 2008, 20:24
Lokalizacja: Saska/Stacja Krwiodawstwa

Post autor: jajcys » 20 kwie 2009, 21:23

haha ja na swój koszt taksówą 3 razy w życiu jechałem, raz na koncert, raz do teatru, raz z imprezy bo zrzuta była a tak to z każdego melanżu N** zdecydowanie :!: mówisz starym że wbijasz w takse a tu w konspiracji do nocnego :D :D
Obrazek
M-1 507 509 N22+N72

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 20 kwie 2009, 21:26

Właśnie się zastanawiam, jaki może być powód wychodzenia z domu o 3 rano. :D A co do wracania z imprez taksówką to ja dlatego wolę zostać już do tej 5-6 i autobusem wrócić.

Co do testów, to ciekawe czy w tym roku też będzie jakiś przeciek. Mi w sumie nie chce się szukać, bo już wolę poświęcić ten czas na próbne testy. Ale co roku jest...

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 20 kwie 2009, 21:27

jajcys pisze:mówisz starym że wbijasz w takse a tu w konspiracji do nocnego
Tylko, że TAXI jak ruszę z Ursynowa o 2, to będę w domu o 2.20, a jak wbiję do nocnego, to nie zdążę na ostatnie N83 i dopiero o 4.20 bede w domu :razz:

Zresztą ja za tą TAXI nie płace, nie? =P~

Awatar użytkownika
jajcys
Posty: 590
Rejestracja: 13 kwie 2008, 20:24
Lokalizacja: Saska/Stacja Krwiodawstwa

Post autor: jajcys » 20 kwie 2009, 21:28

BJ.2052 pisze:
jajcys pisze:mówisz starym że wbijasz w takse a tu w konspiracji do nocnego
Tylko, że TAXI jak ruszę z Ursynowa o 2, to będę w domu o 2.20, a jak wbiję do nocnego, to nie zdążę na ostatnie N83 i dopiero o 4.20 bede w domu :razz:

Zresztą ja za tą TAXI nie płace, nie? =P~
w sobote i niedziele masz metro i na służewiu przesiadeczka do n83 jeżeli mieszkasz w piasecznie.
Obrazek
M-1 507 509 N22+N72

ODPOWIEDZ