Egzaminy gimnazjalne

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

Maybach
Posty: 637
Rejestracja: 15 gru 2005, 23:51
Lokalizacja: Praga

Post autor: Maybach » 21 kwie 2009, 17:10

JKTpl pisze:Życzę Wam szczęścia i powodzenia :)
A ja mam dzięki Wam dodatkowe trzy dni wolnego. :zlosliwa_cholera:
Ja też, hyhy :D dzięki wam 3-gimnazjaliści :D
6, 20, 23, 26, 160, 509, N03

Awatar użytkownika
jajcys
Posty: 590
Rejestracja: 13 kwie 2008, 20:24
Lokalizacja: Saska/Stacja Krwiodawstwa

Post autor: jajcys » 21 kwie 2009, 17:31

Solaris U10 pisze:
jajcys pisze:A co do wyboru liceów : nie polecam iść do tych "renomowanych" szkół, chyba że nie macie pomysłu na życie i chcecie 3 lata zapieprzać i potem wpisać sobie w zamian za to w CV "byłem w Batorym"
To jakiś dziwny stereotyp (przynajmniej u mnie tak nie jest)!
dostałem się do batorego, wiem jak było, wiem jacy tam są ludzie, stereotypy gówno mnie obchodzą ;] w porównaniu do Was mam porównanie. I wy wszyscy uczniowie zajebistych szkół będą mówić, że jest wszystko fajnie pięknie, a nie macie nawet porównania do szkół z przedziału 25-50 w rankingach. sram na szkoły z rozszerzonym mat-pol-ang-bio-chem-fiz-geo w jednej klasie :D
Obrazek
M-1 507 509 N22+N72

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 21 kwie 2009, 17:47

m72 pisze:Twój też, taki męski, Bidżejku
Starałem się :keke:
radeom pisze:Do tego dochodzą wycieczki jednodniowe i spływy kajakowe. Na wycieczki ogólnie nie narzekam. Pani wie, że nudzą nas muzea itp., dlatego zwiedzaliśmy np. elektrociepłownię na Żeraniu, śluzę nad Kanałkiem Żerańskim, Instytut Badań Jądrowych w Świerku (łącznie ze zwiedzaniem reaktora).
Wycieczki gdziekolwiek są po prostu zajebiste. To zawsze najlepsza okazja i pretekst do urlopu na żądanie, popularniej zwanego wagarami :razz:

Zresztą te egzaminy gimnazjalne to świetna sprawa. Od czwartku nie byłem w szkole, ponieważ "uczę się", a teraz jeszcze trzy dni tylko po 2h w szkole. No i w poniedziałek też będę tak wykończony egzaminami i ryciem dniami i nocami, że pewnie nie zawitam do szkoły :razz:

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 21 kwie 2009, 17:48

A ja dziękuję wszystkim maturzystom za dni wolne po majówce!

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 21 kwie 2009, 18:14

gemba pisze:nie. 2 lata temu do wszystkich klas chcieli takie same przedmioty - mat, pol, bio i chyba hist.
ciekawe, już nie pamiętam jak to było wcześniej :)
radeom pisze:No nie no, ja was proszę... Moja wychowawczyni od września mówi, że nie ma czasu na takie rzeczy i nigdzie nie jedziemy (klasowo).
my tam mieliśmy dwie wyczieczki kilkudniowe na rok :) ale to była kwestia zorganizowania się klasy.

[ Dodano: Wto 21 Kwi, 2009 18:15 ]
jajcys pisze:dostałem się do batorego, wiem jak było, wiem jacy tam są ludzie, stereotypy gówno mnie obchodzą
a właśnie się stereotypami posługujesz, fakt, o Batorym różne rzeczy się mówiło, ale akurat nie można uogólniać i na postawie Batorego tworzyć opinie o innych renomowanych szkołach (pytanie jeszcze które za takowe uznajemy)
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5048
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 21 kwie 2009, 18:33

radeom pisze:Ja wybieram się do Lisa-Luli i Barbosy. Głównie dlatego, że stosunkowo blisko i dobry dojazd. Lis-Kula na miejscu pierwszym. Znam dużo uczniów/absolwentów tej szkoły i ich opinie są pozytywne.
Masz ode mnie +1 do Lisa-Kuli - też jestem absolwentem tego LO. Jeszcze żeby lepszą salę gimnastyczną mieli :roll:
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 21 kwie 2009, 18:43

Taaa, byłem na dniu otwartym i rzeczywiście sala wygląda nieciekawie. Brat ukończył te liceum z najlepszym wynikiem matury z matmy i poleca je, więc chyba tam pójdę.

Przy okazji to może warto zmienić nazwę tego tematu na "O szkole", czy jakoś tak.
:razz:

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 2327
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 21 kwie 2009, 20:48

JKTpl pisze:Życzę Wam szczęścia i powodzenia :)
Nie dziękuję i pozostałym powodzenia życzę... ;-)
radeom pisze:Hmmm... Około 30 osób
A to dziwne, bo podobno może wejść góra 10 osób.

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 21 kwie 2009, 21:04

PiotrekP pisze:Hmmm... Około 30 osób
A to dziwne, bo podobno może wejść góra 10 osób.
Ściema. Cała klasa weszła.

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 21 kwie 2009, 22:37

Wybiera się ktoś do Baczyńskiego? Albo ma takie plany?

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 21 kwie 2009, 22:53

reserved pisze:Wybiera się ktoś do Baczyńskiego? Albo ma takie plany?
Ja zapewne ostatecznie tam wyląduję =P~

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 22 kwie 2009, 11:29

I jak poszło? :) Wg mnie całkiem dobrze.

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 2327
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 22 kwie 2009, 12:28

Z*****em podanie, reszta luuuuuuuuuz. O-)

Grzesiek
Posty: 423
Rejestracja: 26 kwie 2006, 17:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Grzesiek » 22 kwie 2009, 16:16

Jaki fajny temat rozprawki mieliście... Serio, szczególnie w porównaniu z ogrodami rocznika '91 ;-)
Obrazek

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 22 kwie 2009, 16:25

Jaki temat?
Trudny?
Na ile siebie oceniacie?
Jutro matma?
Angielski macie też?

ODPOWIEDZ