Kino "domowe" w komunikacji?

Moderatorzy: JacekM, Dantte

prosper5250
Posty: 654
Rejestracja: 11 lip 2007, 20:57
Lokalizacja: Białołęka-Ratusz

Post autor: prosper5250 » 21 maja 2009, 13:10

Kino również w A403.

fluger
Posty: 531
Rejestracja: 01 paź 2008, 20:28

Post autor: fluger » 09 lip 2009, 21:04

A ja dziś w grodziowym A600 widziałem monitor LCD po prawej stronie na nadkolu po miedzy pierwszymi dzwiami a odwróconym rzędem siedzeń.

Awatar użytkownika
Tyrystor
Posty: 1813
Rejestracja: 30 gru 2005, 16:07
Lokalizacja: Zielone Pola Białej Łąki
Kontakt:

Post autor: Tyrystor » 10 lip 2009, 17:19

Niestety nie tylko A600 ma LCD :neutral:
112 120 190 240 256 412 527 E-9 L43 L45 N11

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3262
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 10 lip 2009, 17:42

ZaciszaniN pisze:
KZR pisze:Dzisiaj w A111 (albo 110) zaobserwowałem zamocowane pod sufitem zaraz za środkowymi drzwiami spore pudło koloru czarnego z dwoma monitorami LCD
Też taki widziałem w wozie #A106. Na zachodzie w autobusach z takimi monitorami reklamuje się przewoźnika, od którego pochodzi dany autobus.
W Rzymie pokazują przystanki (+możliwość przesiadki, najbliższe atrakcje)

fluger
Posty: 531
Rejestracja: 01 paź 2008, 20:28

Post autor: fluger » 12 lip 2009, 21:55

Ta, u nas badziewne reklamy, albo przeterminowane informacje z wy(a)borczej w metrze.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7886
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 12 lip 2009, 23:30

fluger pisze:Ta, u nas badziewne reklamy, albo przeterminowane informacje z wy(a)borczej w metrze.
Właśnie... Mam wrażenie, że aktualizacja tych informacji padła, a część monitorów wogóle nie działa.... Czyżby po okresie testów zakończyła się obsługa tego systemu?
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

fluger
Posty: 531
Rejestracja: 01 paź 2008, 20:28

Post autor: fluger » 09 lut 2011, 20:12

W tym tygodniu widziałem nowo zamontowany opisywany tutaj uwaga w .... deskorolce Solaris urbino 15. LCD znajduje się nad rzęśnią na wysokości środkowych drzwi.

Jako dowód zdjęcia zrobione komórką.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Bywalec
Posty: 3794
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17

Post autor: Bywalec » 09 lut 2011, 20:24

Pamiętasz który to był wóz :?:
Obrazek

fluger
Posty: 531
Rejestracja: 01 paź 2008, 20:28

Post autor: fluger » 09 lut 2011, 20:26

Nie pamiętam numeru, ale to było na linii 185 w dzień roboczy.

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 09 lut 2011, 20:41

8003 i 8005 takie coś ma.

mobil one
Posty: 2027
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:23
Lokalizacja: właściwa
Kontakt:

Post autor: mobil one » 09 lut 2011, 20:46

Przymiarki do wymiany a tym samym ujednolicania systemu informacji pasażerskiej ?
Linia 155: 1966-2011

155 STRĄKOWA Górczewska-Świętokrzyska TORWAR
166 OBOZOWA Marszałkowska-Książęca TORWAR
182 OS.OSTROBRAMSKA Trasa Łazienkowska-Wałbrzyska URSYNÓW PŁD. (OS.OSTROBRAMSKA-OKĘCIE)

WAA 894 C,WAB 655 C,WAB 972 C,WAB 097 P, WAB 186 P, WAB 055 P, WXC 512M,WX 69712.

bosman30
Posty: 388
Rejestracja: 15 mar 2010, 15:51
Kontakt:

Post autor: bosman30 » 09 lut 2011, 21:11

fluger pisze:uwaga w .... deskorolce Solaris urbino 15
W Urbino 12 również,codziennie go widzę w 18XX,na linii 722.
Operator Żurawia Wieżowego :-D

ODPOWIEDZ