Objazdy i inne okresowe zmiany tras

Moderator: Wiliam

5280
Posty: 1798
Rejestracja: 02 sty 2006, 21:25

Post autor: 5280 » 25 cze 2009, 18:51

26.06- 29.06 zamknięcie Ryżowej wiadomo coś o objazdach
5280

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 25 cze 2009, 19:34

Znaki interpunkcyjne nie działają?
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Thompson04
Posty: 202
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:36
Lokalizacja: Bemowo Jelonki

Post autor: Thompson04 » 25 cze 2009, 19:42

5280 pisze:26.06- 29.06 zamknięcie Ryżowej wiadomo coś o objazdach
Źródło
ZDM pisze:RYŻOWA - na odcinku od Kleszczowej do ulicy Dzieci Warszawy - 100% szerokości jezdni w obu kierunkach

objazd: Aleje Jerozolimskie - Dzieci Warszawy \ Dzieci Warszawy - Ryżowa (w prawo) - Aleje Jerozolimskie

dojazd do Fasolowej i Zapustnej: Kleszczowa - Solipska - Batalionu "Włochy"
dojazd do Apartamentowej: Dzieci Warszawy - Przy Forcie


dojazd do cmentarzy: Kleszczowa - Dojazdowa lub Kleszczowa - Solipska - Batalionu "Włochy" - Fasolowa - Na Krańcu \ drugi: Kleszczowa - Solipska - Batalionu "Włochy" - Zapustna

rudy
Posty: 1803
Rejestracja: 21 maja 2007, 12:26
Lokalizacja: Skorosze

Post autor: rudy » 26 cze 2009, 8:16

ZDM pisze: dojazd do cmentarzy: lub Kleszczowa - Solipska - Batalionu "Włochy" - Fasolowa - Na Krańcu \ drugi: Kleszczowa - Solipska - Batalionu "Włochy" - Zapustna
Czy to oznacza, że będzie można przeciąć Ryżową, by wjechać na parkingi przy cmentarzach :?: Bo jakoś sobie nie wyobrażam parkowania samochodów na Zapustnej i zawracania na niej.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 26 cze 2009, 8:44

Przy takiej pogodzie jaką mamy w ostatnich dniach to sobie w ogóle nie wyobrażam samochodów na Zapustnej :-$
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2706
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 26 cze 2009, 19:05

ZTM pisze:2009-06-26 | Czasowa zmiana związana z niedzielnymi uroczystościami w Powsinie | W związku z uroczystościami religijnymi w dniu 28.06.br. (niedziela) w godz. ok. 11:00 - 15:00 zamknięta będzie dla ruchu kołowego ul. Przyczółkowa (na odcinku od ul. Przekornej do ul. Andrutowej).
W tym czasie autobusy linii 139 (tylko w kierunku krańca OGRÓD BOTANICZNY) oraz 724 (tylko w kierunku krańca POLKOLOR) zostaną skierowane na trasę objazdową przebiegającą od skrzyżowania ulic Przyczółkowa/Przekorna ulicami: Przekorna - Drewny i dalej stałymi trasami.
(...)
ZTM pisze: 2009-06-26 | Korekta trasy objazdowej linii 205 | W związku z zakończeniem remontu wodociągu w ul. Gdańskiej, od dnia 27.06.br. od początku kursowania do odwołania (na ok. 3 m-ce) przywrócone zostaje dwukierunkowe kursowanie linii 205 tą ulicą (z jednoczesnym utrzymaniem objazdu ul. Gwiaździstej).
205 RONDO "RADOSŁAWA" - ... - Klaudyny - Podleśna - Lektykarska - postój na przystanku LEKTYKARSKA 51 - Lektykarska - Hłaski - Gdańska - Słowackiego - pl. Wilsona - ... - RONDO "RADOSŁAWA".
ZTM pisze: 2009-06-26 | Utrudnienia na skrzyżowaniu ulic Redutowa/Wolska/Kasprzaka | W związku z remontem sieci ciepłowniczej w ul. Wolskiej przy skrzyżowaniu z ul. Redutową i brakiem możliwości skrętu w lewo z ul. Wolskiej w ul. Redutową, od dnia 24.06.br. od ok. godz. 7:00 do odwołania (planowany termin 20.07.br.) linie autobusowe: 129, 155 i N42 (tylko w kierunku krańców KOŁO, TORWAR i DW. CENTRALNY) zostają skierowane na poniższe trasy objazdowe:
od skrzyżowania ulic Wolska/Redutowa/Kasprzaka: Kasprzaka - Ordona - Wolska - Redutowa i dalej swoimi trasami.
Na zmienionym odcinku trasy obowiązuje przystanek: REDUTA WOLSKA 03 (dla linii dziennych jako stały, dla nocnej jako przystanek "na żądanie" ).
Raptem dwudniowe opóźnienie :P
ZTM pisze: 2009-06-26 | Utrudnienia związane z remontem ulicy Ryżowej | W związku z remontem nawierzchni ul. Ryżowej na odcinku od ul. Kleszczowej do ul. Dzieci Warszawy, od dnia 26.06 br. od godz. 22:00do dnia 29.06 br do godz. 4:00 autobusy linii 129, 177,178,187,191,517, N35 i N85 zostają skierowane na poniższe trasy objazdowe:
Linie 129 , 191, N85:
(w kierunku krańców PKP URSUS/REGULSKA/OS. STASZICA) od skrzyżowania ulic Chrobrego/Ryżowa/Kleszczowa/Solipska ulicami Kleszczowa - Al. Jerozolimskie - Ryżowa - Dzieci Warszawy i dalej własnymi trasami;
(w kierunku krańców KOŁO/PL.NARUTOWICZA/ DW.CENTRALNY)
od skrzyżowania ulic Dzieci Warszawy/Ryżowa ulicami Ryżowa - Prystora - Składkowskiego - Starodęby - Al. Jerozolimskie - Kleszczowa - Chrobrego i dalej własnymi trasami.
Linie 187, 517,N35:
(w kierunku krańca URSUS-NIEDŹWIADEK) od skrzyżowania ulic Al. Jerozolimskie/Kleszczowa ulicami Al. Jerozolimskie - Ryżowa - Dzieci Warszawy i dalej własnymi trasami;
(w kierunku krańca STEGNY/TARGÓWEK/DW.CENTRALNY) od skrzyżowania ulic Dzieci Warszawy/Ryżowa ulicami Ryżowa - Prystora - Składkowskiego - Starodęby - Al. Jerozolimskie i dalej swoimi trasami.
Linia 178:
(w kierunku krańca PKP URSUS) od skrzyżowania ulic Chrobrego/Ryżowa/Kleszczowa/Solipska ulicami Kleszczowa - Al. Jerozolimskie - Ryżowa - Prystora i dalej własną trasą:
(w kierunku krańca KONWIKTORSKA) od skrzyżowania ulic Al. Jerozolimskie/Starodęby ulicami Al. Jerozolimskie - Kleszczowa - Chrobrego i dalej własną trasą.
Jednocześnie w związku z wprowadzeniem na czas remontu ruchu jednokierunkowego na ul. Ryżowej na odcinku Al. Jerozolimskie - Prystora linia 177 (tylko w kierunku krańca OKĘCIE) zostaje skierowana na poniższą trasę objazdową:
od skrzyżowania ulic Al.Jerozolimskie/Starodęby ulicami Al. Jerozolimskie - Ryżowa i dalej własną trasą.
(...)

Misiek997
Zbanowany
Posty: 989
Rejestracja: 11 lis 2007, 17:54
Lokalizacja: nie interesuj się

Post autor: Misiek997 » 26 cze 2009, 23:55

Chciałbym podziękować debilizmu osobom odpoiwedzialnym za objazdy. Nikt o 22 nie wiedzial na przystankach o zamknięciu. Ludzie się ode mnie dowiadywali że tu autobus nie przyjedzie. JA sam opierdzieliłem kolesia na infolini że nic nie robią. 517 nie zatrzymywało się na Łopuszańskiej (kier Centrum) bo nie było naklejek i do niego pretensji nie ma bo nie ma naklejek to przystanek nie obowiązuje....
Ale koleś stwierdził że jestem kierowcą więc powinienem wszystko wiedzieć.. A zlecenie jest ponoć na zajezdni od 3 dni. Nie mam co robić tylko spac na zajezdni... . Czemu nie ma informacji pod dechami w autobusach o zmianach tras? A na stronie to o której się pojawil komunikat? Bo jak sprawdzalem to około 12 nic tam nie było. Kolejny raz ZTM daje ciala w sprawie objazdów. Brawo trzeba dalej zatrudniać takich idiotów to ta komunikacja będzie jeszcze "lepsza"...
a i BTW najlepsze były oberki na 401 Kleszczowa, Chrobrego, Jerozolimskie i dalej objazdem bo nikt oczywiście nie ustawil żadnych strzałek że objazd czy instruktorowi tyłka się ruszyć nie chciało by coś powiedzieć. Kierowcy dowiadywali isę od chłopaków którzy wychodzili z zajezdni...

Domino2001
Posty: 1767
Rejestracja: 08 sty 2009, 9:03
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów (Zachodni)

Post autor: Domino2001 » 27 cze 2009, 0:05

A o Dolince Służewieckiej komunikatów zero. Wakacje sobie ZTM zrobił?
Najczęściej jeżdżę liniami: M1, 179, 185, 195, 209, 503, 737.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27433
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 27 cze 2009, 0:06

Domino2001 pisze:A o Dolince Służewieckiej komunikatów zero. Wakacje sobie ZTM zrobił?
Właśnie, co tam się dzieje (że frezowanie, to wiem :P) i jak jutro będzie 504 jeździć?
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Domino2001
Posty: 1767
Rejestracja: 08 sty 2009, 9:03
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów (Zachodni)

Post autor: Domino2001 » 27 cze 2009, 0:31

ZDM trąbi o frezowaniu prawym pasie Rzymowskiego. Już ok. 20 na Puławskiej robili utrudnienia w ruchu (naklejanie pasów). Główne objady na Puławskiej prowadzą al. Wilanowską. Więc pewnie będzie zamknięte skrzyżowania z Gotarda (tego nie jestem pewien). 504 albo pojedzie Wilanowską albo przez Orzycką. 136 będzie omijał kilka przystanków (WYŚCIGI, BARTŁOMIEJA).
Najczęściej jeżdżę liniami: M1, 179, 185, 195, 209, 503, 737.

Awatar użytkownika
JotPeCet
Posty: 2527
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:07
Lokalizacja: WPT Ochota

Post autor: JotPeCet » 27 cze 2009, 16:11

Misiek997 pisze:Chciałbym podziękować debilizmu osobom odpoiwedzialnym za objazdy. Nikt o 22 nie wiedzial na przystankach o zamknięciu. Ludzie się ode mnie dowiadywali że tu autobus nie przyjedzie. JA sam opierdzieliłem kolesia na infolini że nic nie robią. 517 nie zatrzymywało się na Łopuszańskiej (kier Centrum) bo nie było naklejek i do niego pretensji nie ma bo nie ma naklejek to przystanek nie obowiązuje...
Ale koleś stwierdził że jestem kierowcą więc powinienem wszystko wiedzieć... A zlecenie jest ponoć na zajezdni od 3 dni. Nie mam co robić tylko spac na zajezdni...
To jest niestety podstawowy problem "objazdowy". Kierowcy nie znają zleceń. I dla pasażera czy ZTM nie jest ważne czy to jest wina kierowcy czy dyspozytora czy problem logistyczny w MZA. Kierowca MUSI znać zlecenie. I "spanie" na zajezdni nie ma tu nic do tego.
O 22:00, jeśli rzeczywiście o tej godzinie ulica była już zamknięta w co wątpię, brygada przystankowa po informacji że objazdy wchodzą przystępuje do pracy, a nadzór przewoźnika rozstawia posterunki kierowania. Dziwię się że po raz kolejny kierowca o wszystko obwinia ZTM, skoro to jego obowiązek znać zlecenie (czyżby 517 było nieekspediowane? :> ), a zgodnie z porozumieniem MZA-ZTM rolą nadzoru MZA jest objęcie posterunków kierowania (w przypadku działań planowanych zleceniem).
Co do brygady przystankowej. Niestety, nie na wszystkich przystankach może się ona pojawić o 22:02... A do czasu zwołania komisji nikt nie ma pewności o jej pomyślnym przebiegu.
Misiek997 pisze:Czemu nie ma informacji pod dechami w autobusach o zmianach tras? A na stronie to o której się pojawil komunikat? Bo jak sprawdzalem to około 12 nic tam nie było. Kolejny raz ZTM daje ciala w sprawie objazdów. Brawo trzeba dalej zatrudniać takich idiotów to ta komunikacja będzie jeszcze "lepsza"...
Nie chcę się wypowiadać w kwestii strony internetowej, bo na WAWKOMie już dużo wypowiedziano słów i to często słusznych, ale kierowca nie powinien opierać swojej wiedzy na komunikatach a na zleceniach, które to powinien znać. Więc w ostatnim zdaniu, przykro mi to pisać, ale piszesz o sobie.
Misiek997 pisze:a i BTW najlepsze były oberki na 401 Kleszczowa, Chrobrego, Jerozolimskie i dalej objazdem bo nikt oczywiście nie ustawil żadnych strzałek że objazd czy instruktorowi tyłka się ruszyć nie chciało by coś powiedzieć. Kierowcy dowiadywali isę od chłopaków którzy wychodzili z zajezdni...
Strzałki raczej rozpisane były, chyba że identycznie poprowadzony został objazd "ogólny". Brygada przystankowa: j/w. Natomiast jeśli chodzi o instruktorów MZA - nie jest to kwestia "tyłka" a tego że ich dyspozytor nie wysłał na miejsce.
Polityka złym doradcą w pracy!

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2706
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 27 cze 2009, 22:27

Nie było komunikatów o objazdach Rzymowskiego/Doliny, więc jakby kogoś i interesowało to podaję:
107 jeździ Puławską-Romera
136 przez Rodowicza
504 al.Lotników-Orzycka

Misiek997
Zbanowany
Posty: 989
Rejestracja: 11 lis 2007, 17:54
Lokalizacja: nie interesuj się

Post autor: Misiek997 » 28 cze 2009, 0:09

JotPeCet pisze:O 22:00, jeśli rzeczywiście o tej godzinie ulica była już zamknięta w co wątpię
Była punkt 22
JotPeCet pisze: brygada przystankowa po informacji że objazdy wchodzą przystępuje do pracy, a nadzór przewoźnika rozstawia posterunki kierowania. Dziwię się że po raz kolejny kierowca o wszystko obwinia ZTM, skoro to jego obowiązek znać zlecenie (czyżby 517 było nieekspediowane? ), a zgodnie z porozumieniem MZA-ZTM rolą nadzoru MZA jest objęcie posterunków kierowania (w przypadku działań planowanych zleceniem).
Co do brygady przystankowej. Niestety, nie na wszystkich przystankach może się ona pojawić o 22:02... A do czasu zwołania komisji nikt nie ma pewności o jej pomyślnym przebiegu.
Co z pasażerami? Oni nie mają dostępu do zlecenia... Czemu brygada przystankowa posrała naklejki na przystankach Łopuszańska i w stronę centrala tylko było 187 i 717 oraz N35 a w stronę Pruszkowa już wszystkie linie były naklejone?
JotPeCet pisze:Strzałki raczej rozpisane były
Na godzinę 22 nie stwierdzono
JotPeCet pisze:Natomiast jeśli chodzi o instruktorów
Stałz mobilisu i za bardzo nie wiedzial co się dzieje bo nie pokazał dla kierowcy z 401 by ten skręcil w Aleje....

Kogo jak kogo ale Ciebie to cenię w ZTM-ie i uważam za jednego z tych normalnych. Poprostu ktos ponowanie daje ciala z objazdami (bo to nie pierwszy raz) i nic się z tym nie robi :neutral:

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8621
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 28 cze 2009, 0:19

Solaris U10 pisze:107 jeździ Puławską-Romera
:arrow: Odcinkiem od Puławskiej do Surowieckiego? :neutral:
Przejeżdżałem dziś Puławską, jadąc 727, ale "dzięki informacji na stronie ZTM" nic nie wiedziałem o 107.
Swoją drogą, o objeździe 727 przez Bobrowiec można dowiedzieć się z mapy na stronie (przypadkowo zajrzałem), a komunikatu nadal brak :-k.

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2706
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 28 cze 2009, 9:29

MZ pisze: :arrow: Odcinkiem od Puławskiej do Surowieckiego?
Dokładnie.

Zablokowany