Potoki POZA-warszawskie

Moderator: JacekM

Awatar użytkownika
zofey
Posty: 1570
Rejestracja: 11 mar 2009, 8:29
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki - Służewiec

Post autor: zofey » 11 sie 2009, 10:58

Wszyscy wiemy że wielkie tłumy podróżują do Centrum Stolicy, tudzież na Pragę.
Jakie jeszcze znacie istotne potoki Kolei Mazowieckich? A może SKM i WKD jakieś mają?

Może na początek moje podwórko:
1. Siedlce. Tutaj dojeżdżają ludzie z powiatów siedleckiego, łukowskiego i mińskiego. Ruch głównie na zniżki studenckie i szkolne, ale nie tylko.
2. Mińsk. Raczej tylko Powiat miński. Szkoły, ale także praca np. ZNTK. O 14:45 wjeżdża na stację pusty (często nim wracam) Flirt z Warszawy do Siedlec i właściwie sporo spracowanych ludzi do niego wsiada, zakładam że wysiadają na kilku najbliższych przystankach.
3. Halinów i Sulejówek Miłosna (ludzie) - Sulejówek (liceum) - wyraźna grupa społeczna, która tylko staje przy drzwiach i zaraz wysiada.

Co słychać z innych stron?

Zari
Posty: 112
Rejestracja: 08 sie 2008, 15:45
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa

Post autor: Zari » 11 sie 2009, 11:22

zofey pisze:O 14:45 wjeżdża na stację pusty (często nim wracam) Flirt z Warszawy do Siedlec i właściwie sporo spracowanych ludzi do niego wsiada, zakładam że wysiadają na kilku najbliższych przystankach.
Wczoraj miałem okazję wracać tym pociągiem i właśnie najwięcej osób jechało do samych Siedlec.
zofey pisze:1. Siedlce. Tutaj dojeżdżają ludzie z powiatów siedleckiego, łukowskiego i mińskiego. Ruch głównie na zniżki studenckie i szkolne, ale nie tylko.
Nie zapomnij, że tu wpada również linia z Czeremchy a sporo osób dojeżdża do szkoły/pracy do Siedlec w ten sposób.

kebe

Post autor: kebe » 12 sie 2009, 17:17

Jako, że jeżdżę tylko E-65 i w ramch WKM to mogę wskazać Legionowo. Potrafi tam z rana wysiąść i 1/3 2xEN57 z czego połowa to pracujący a połówa to młodzież szkolna. Adekwatnie po południu. Z moich obserwacji to ludzie przyjezdzający z okolic od Nasielska do Chotomowa.

Jako drugi potok - czysto teoretycznie wydaje mi się, że to może być Janówek gdzie zaraz obok są nowodworskie zakłady Benckisera.

ODPOWIEDZ