DTP 2009

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 19 wrz 2009, 23:39

MZ pisze:Ja zaraz po przyjeździe na Młociny zostałem poinformowany przez znajomych forumowiczów, że linia na Kleszczową już nie jeździ, gadżety już się skończyły, a oglądać specjalnie nie ma co.
Wiesz, najgorsze jest to, że teoretycznie nigdzie nie było żadnej informacji. Ja ze znajomymi ustawiłem się po 16 na pętli a tu patrzymy, że linia specjalna już nie jeździ. Hmm, dziwne, ale wraz z mnóstwem ludzi wpakowaliśmy się do 5tki i pojechaliśmy. A tu ciach, nikogo nie chcieli wpuścić, dzieci zawiedzone, zresztą te starsze też ;). Jeszcze motorniczy wał z 5tki, który wydarł się na ludzi, że przecież to zajezdnia i trzeba czytać informacje co do której. Tylko skąd :roll:
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3282
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 19 wrz 2009, 23:45

gadżetów to przed 12 już nie było:D

Awatar użytkownika
levar
Posty: 3063
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 20 wrz 2009, 1:10

Desert pisze:GDZIE SĄ LEVARY
Tu jestem ;p.

Awatar użytkownika
Tymesz
Zbanowany
Posty: 745
Rejestracja: 31 sie 2006, 12:18

Post autor: Tymesz » 20 wrz 2009, 1:32

Witam
przewoz pisze:
bart235 pisze:jutrzejszy pociąg na olszynkę grochowską jest ogólnodostepny?czy trzeba mieć zaproszenia?
Na stronach KM pisza o dwudziestu szczęśliwcach, ale sam przejazd bezpłatny (jakaś loteria, czy coś).
Reszta informacji na stronach SSKS.
Koleje Mazowieckie pisze:Pytanie konkursowe brzmi:
Co oznacza określenie „push – pull”, używane w odniesieniu do piętrowych wagonów eksploatowanych od zeszłego roku przez Koleje Mazowieckie?

Odpowiedzi na pytanie, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy przesyłać do dnia 17 września br., na adres mailowy m.potocka@mazowieckie.com.pl

Kod: Zaznacz cały

http://www.mazowieckie.com.pl/site.php5/article/4/942.html
levar pisze:
Desert pisze:GDZIE SĄ LEVARY
Tu jestem ;p.
Czyżby "Pan" medialny ma pewien niedosyt po "dzisiejszym" dniu??
Memento mori

120503141125010703240322100835281205031411251309040905112611040811

Awatar użytkownika
ic_kolobrzeg
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2009, 16:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: ic_kolobrzeg » 20 wrz 2009, 10:56

A ja mam do Was pytanie. Nie udało mi się przyjechać do Wawy na DTP, bo akurat mgr broniełm a bardzo bym chciał zobaczyć stację techniczno-postojową metra. Czy jest inna opcja niż podczas DTP?
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 4434
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 20 wrz 2009, 12:50

jasiu pisze:gadżetów to przed 12 już nie było:D
Zależy dla kogo O-)

DTP w dwóch słowach: dezorganizacja i nuda.
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

Awatar użytkownika
Petroniusz
Posty: 658
Rejestracja: 14 gru 2005, 7:44
Lokalizacja: Gocław

Post autor: Petroniusz » 20 wrz 2009, 13:51

Skoro tyle razy padło słowo "nuda", to może powiedzcie, co byłoby w stanie Was zaciekawić. Was, czyli ludzi w temacie zorientowanych (swoją drogą, ciekawe czy dalibyście radę w konkursie MiśkaK?)? Podpowiadam, że propozycji w stylu pokaz działania systemu gaszenia komory silnika nie kupuję.

Awatar użytkownika
eM
Posty: 686
Rejestracja: 30 sty 2009, 18:00
Lokalizacja: ZET R-5 Uuk

Post autor: eM » 20 wrz 2009, 13:55

Petroniusz pisze:Skoro tyle razy padło słowo "nuda", to może powiedzcie, co byłoby w stanie Was zaciekawić. Was, czyli ludzi w temacie zorientowanych (swoją drogą, ciekawe czy dalibyście radę w konkursie MiśkaK?)? Podpowiadam, że propozycji w stylu pokaz działania systemu gaszenia komory silnika nie kupuję.
Na ZET Żoliborz - hala OC, hala remontowa, dyspozytornia, pokaz (hehe) działania myjki, wszystko zamiast propagandowego pajacowania, jaką to wspaniałą tokarkię podtorową ma TW.
Linię obsługuje zakład R-7 „Woronicza”
128 131 192 195 210 501 502 510 514 727 N01 N13 N22 N31 N33 N34 N35 N36 N37 N41 N44 N63 N83 N85 N95

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 20 wrz 2009, 14:03

Petroniusz pisze:co byłoby w stanie Was zaciekawić. Was, czyli ludzi w temacie zorientowanych
Jak dla mnie to przede wszystkim przegląd całego taboru ZTM, włącznie z ajentami oczywiście, ciekawe informacje przed każdym z autobusów, takie tabliczki z ciekawostkami, gdzie np. pierwszy egzemplarz, czym sie rozni co i jak, ile mamy na stanie, ile w Polsce etc, cokolwiek + informacje bardziej dla znawców, coś jak w przypadku testowej Scanii. Do tego schematy np. silników a nie tylko otwarta klapa tylko dokładnie opisane co gdzie jest.

Więcej stanowisk, jakiś makiet. Przydałyby się jakieś wizualizacje. Oczywiście lepsze oznakowanie odjazdów autobusów co gdzie i którędy. Do tego większa swoboda w zajezdniach (oczywiście czynnych przez cały czas trwania DTP i nie tylko dla ludzi jadących tramwajem), możliwość przechadzki między autobusami i popatrzenia jak to wszystko działa od kuchni (tak jak się chodziło po hali np. na Woronicza czy Woli). Przejażdżki zabytkowym taborem uważam powinny się odbywać raczej na krótszej trasie, bo wielu ludzi po to przyjechało, a i ogórek i berliet jeździły aż na Kleszczową. Na ogórka czekałem znudzony ze 40 minut, a potem się okazało że i tak już nie pojedzie.

Przydałyby się też jakies fajne pokazy...

I tak dalej i tak dalej...
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
vip6744
Posty: 642
Rejestracja: 13 lis 2008, 16:10
Lokalizacja: Ursus - elita stolicy.

Post autor: vip6744 » 20 wrz 2009, 14:11

Piotrek pisze:Jak dla mnie to przede wszystkim przegląd całego taboru ZTM, włącznie z ajentami oczywiście, ciekawe informacje przed każdym z autobusów, takie tabliczki z ciekawostkami, gdzie np. pierwszy egzemplarz, czym sie rozni co i jak, ile mamy na stanie, ile w Polsce etc, cokolwiek + informacje bardziej dla znawców, coś jak w przypadku testowej Scanii. Do tego schematy np. silników a nie tylko otwarta klapa tylko dokładnie opisane co gdzie jest.

Więcej stanowisk, jakiś makiet. Przydałyby się jakieś wizualizacje. Oczywiście lepsze oznakowanie odjazdów autobusów co gdzie i którędy. Do tego większa swoboda w zajezdniach (oczywiście czynnych przez cały czas trwania DTP i nie tylko dla ludzi jadących tramwajem), możliwość przechadzki między autobusami i popatrzenia jak to wszystko działa od kuchni (tak jak się chodziło po hali np. na Woronicza czy Woli). Przejażdżki zabytkowym taborem uważam powinny się odbywać raczej na krótszej trasie, bo wielu ludzi po to przyjechało, a i ogórek i berliet jeździły aż na Kleszczową. Na ogórka czekałem znudzony ze 40 minut, a potem się okazało że i tak już nie pojedzie.

Przydałyby się też jakies fajne pokazy...
To co napisałeś jest bardziej sensowne niż organizacja DTP w takiej formule jak tegoroczne. Jeśli następne DTP mają być takie same to najlepiej byłoby zrezygnować z organizacji tej imprezy kiedykolwiek. Tak jak piszesz, powinny być różne info o wozach, wystawiony każdy typ taboru itp. i itd. MZA robi pokaz taboru :?: =D> Sądząc po tym co było wystawione, wychodzi na to, że Ikarusy i Jelcze M181M nie wchodzą w skład taboru MZA. Naprawdę wielkie gratulacje, oby tak dalej.

Awatar użytkownika
Petroniusz
Posty: 658
Rejestracja: 14 gru 2005, 7:44
Lokalizacja: Gocław

Post autor: Petroniusz » 20 wrz 2009, 14:35

vip6744 pisze:MZA robi pokaz taboru :?: =D> Sądząc po tym co było wystawione, wychodzi na to, że Ikarusy i Jelcze M181M nie wchodzą w skład taboru MZA. Naprawdę wielkie gratulacje, oby tak dalej.
Cóż, jak ja się dowiedziałem od Marketingu MZA, co zamierzają wystawić (i nie podlega to już dyskusji), to odpisałem, żeby wystawili 8 nowych SU18 i będzie po sprawie.
Co do Kleszczowej, to miałem zapewnienie, że inaczej to tam będzie wyglądać. Też jestem zaskoczony tymi informacjami.

Łukasz
Posty: 10674
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 20 wrz 2009, 14:52

Bastian pisze:No popatrz, a cytujący twierdzi inaczej :D Ale racja, przecież - jeśli się nie mylę - to chyba tam była ta słynna scena, jak Nalberczak opowiadał, jak dojeżdża do pracy - a w "Brunecie" tenże aktor grał kierowcę :)

To był mój drugi typ ;)
Mnie się wydaje, że i w jednym, i w drugim jest ten motyw.
W "Co mi zrobisz..." jest na 100%
ŁK

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3282
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 20 wrz 2009, 15:24

Co do tego pociągu na Olszynkę - na którym peronie będzie na Wschodnim? (Albo inaczej - z których peronów jest możliwy przejazd na Grochów?)

bart235
Zbanowany
Posty: 244
Rejestracja: 27 mar 2006, 22:36

Post autor: bart235 » 20 wrz 2009, 16:14

jasiu pisze:Co do tego pociągu na Olszynkę - na którym peronie będzie na Wschodnim? (Albo inaczej - z których peronów jest możliwy przejazd na Grochów?)

to ten pociąg jest ogólnodostępny?
Bartosz Adamski

W związku z powtarzającą się wielokrotnie krytyką użytkowników dotyczacą gramatyki i ortografii Twoich postów proszę o korzystanie z dowolnej formy sprawdzania pisowni przed wysłaniem postu. Junior-admin i użytkownik hafilip84

beni
Posty: 2741
Rejestracja: 16 kwie 2006, 14:53

Post autor: beni » 20 wrz 2009, 16:17

Po dzisiejszym i wczorajszym dniu mogę tylko powiedzieć jedno organizatorzy do bani a tak po za tym ZARZĄD TĘPYCH MÓZGÓW coś w tym jest.
Czas ewakuacji, lub nowy etap zwał jak zwał czy lepiej czas pokaże...
2004.09 - 2009.03 - MZA
2010.01 - 2012.05 - bus driver
2013.04 - 2023.12 - TW
2024.05 - xxxx - Carris Lizbona

Até a próxima.

ODPOWIEDZ