Linie nocne po reformie

Moderator: Wiliam

Misiek997
Zbanowany
Posty: 989
Rejestracja: 11 lis 2007, 17:54
Lokalizacja: nie interesuj się

Post autor: Misiek997 » 26 wrz 2009, 11:26

dzidek pisze:Masz przynajmniej przyzwolenie od Bastiana na prowadzenie autobusów bez biletów bo chyba nie będziesz z pieniędzmi i biletami latał całą Krańcową do Popularnej w nocy
No właśnie czy ktoś z ZTM-u pomyślał że kierowcy będą musieli iść ciemną krańcową z biletami i kasą. Super bezpieczny pomysł. Prawie jak na stalowej :D

Sprawa N35 spod zajezdni ( w stronę Centrum jak i ursusa) na pewno nie zostanie bez odzewu i już od poniedziałku zostanie zaalarmowane kierownictwo zajezdni a także związki zawodowe. Ciekawe co się uda wywalczyć... Bo coś mi się wydaje że teraz nikt po 00:00 nie będzie chciał mieć zjazdu bo nie będzie czym do domu wrócić...

reserved
Posty: 14638
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 26 wrz 2009, 11:31

Niedługo trzeba będzie ekstrówki załatwiać do każdej dzielnicy. ;-)

Misiek997
Zbanowany
Posty: 989
Rejestracja: 11 lis 2007, 17:54
Lokalizacja: nie interesuj się

Post autor: Misiek997 » 26 wrz 2009, 11:45

reserved pisze:Niedługo trzeba będzie ekstrówki załatwiać do każdej dzielnicy.
Nie nocny by wystarczył. Extra jest ale do Żyrardowa więc nawet jeszcze Ursus po drodze można obsłużyć ale co z kierunkiem Centrum?

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7686
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 26 wrz 2009, 12:43

Misiek997 pisze:Ten akurat kurs cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony kierowców a teraz co? wyjdę z pracy 00:25 i co?
Niech zakład zapewni ekstrówkę dla swoich pracowników. Świetne zadanie dla ZZ, żeby się wykazali.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27425
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 26 wrz 2009, 14:45

Misiek997 pisze: Kto jest odpowiedzialny za to że N35 kurs o 00:42 wypadł z rozkładu? Co to ku**a ma być? Ten akurat kurs cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony kierowców a teraz co? wyjdę z pracy 00:25 i co? następny 1:12. Porąbało was do reszty?
Chyba ciebie, jeśli myślisz, że ktokolwiek będzie ustawiał komunikację pod twoje osobiste potrzeby.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27425
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 26 wrz 2009, 17:15

Nieważne; jakoś wszyscy inni nie mają problemów z tym, że w nocy komunikacja kursuje rzadziej i generalnie jest mniej sprawna; tylko jaśnie państwo kierowcy, mimo darmowych bilecików, muszą sobie ponarzekać - a jeszcze jeden z drugim oburzony, jak się go obudzi i poprosi o bilet
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 7770
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Czerniaków/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 26 wrz 2009, 18:29

fik pisze:Nieważne; jakoś wszyscy inni nie mają problemów z tym, że w nocy komunikacja kursuje rzadziej i generalnie jest mniej sprawna; tylko jaśnie państwo kierowcy, mimo darmowych bilecików, muszą sobie ponarzekać - a jeszcze jeden z drugim oburzony, jak się go obudzi i poprosi o bilet
Kierowcy w tygodniu stanowią na tyle duży procent "klientów" nocnych, że warto jednak o nich zadbać...
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 17, 33, 136, 141, 172, 186, 509, 518, N01, N32

Winio
Posty: 132
Rejestracja: 12 maja 2007, 11:55
Lokalizacja: 3033

Post autor: Winio » 26 wrz 2009, 19:12

Bastian pisze:A jak ci się nie chce, to o 0:44 jedziesz N01 do HYNKA i łapiesz tam o 0:53 N38 do centrum. Jak wolisz wcześniej, to o 0:28 masz N01 do CIEPŁOWNI WOLA, gdzie łapiesz o 0:44 N42 do centrum. Jak kto mądry, to myśli i szuka, jak kto głupi, to stoi i krzyczy.
A tak tak, tym N01, które z Młocin startuje do -10 opóźnione, bo ktoś ułożył nierealny rozkład. Na pewno zdąży na N38 =D> =D> =D>

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1257
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 26 wrz 2009, 20:36

Misiek997 pisze:Brawo dla debili z ZTM-u cudo malina panowie jesteście
Kto jest odpowiedzialny za to że N35 kurs o 00:42 wypadł z rozkładu? Co to ku**a ma być? Ten akurat kurs cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony kierowców a teraz co? wyjdę z pracy 00:25 i co? następny 1:12. Porąbało was do reszty? Dlaczego wszystkie inne zajezdnie mają nocny co 30 min a Kleszczowa co godzinę? dlaczego przez debilizm kogoś z ZTM-u ja mam być teraz godzinę później w domu? Żeście się panowie popisali brawo.
A 517 co 15 min to żart prawda?
:arrow: misiek rozumiem twoje zbulrwesowanie i popieram to w całej rozciągłości, ale dlazzego taką łaciną?????????????

Szamot
Posty: 2315
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Szamot » 26 wrz 2009, 20:38

mariow pisze:fik, niemniej jednak nie mozna powiedzieć o ustawianiu komunikacji pod indywidualne potrzeby. wydaje mi się że kierowcy stanowią dość poważne grono pasażerów pierwszych i ostatnich kursów nocnych i jezeli by sie dało coś zrobić to by nalezało.
tak naprawdę to w tym momencie brakuje możliwości przejazdu Krańcową.....
Oczywiście, że stanowią!
Krytykowany (pewnie słusznie) rozkład N01 tez wynika z uruchomienia "ekstrówkowego" kursu z R-7 na Młociny. Nowy rozkład wprowadził taki wyjazd z R-10 na N02. Rozkład N01 równolegle ze zmianami ursuskimi został poprawiony na tyle na ile umożliwiały to skomunikowania z metrem w węźle Metro Ursynow, oraz w węźle Metro Młociny z liniami w stronę R-4. Zobaczymy jak będzie działać. Jak nie będzie - w następnym kroku wyjazd z R-7 o godz. 23.53 w stronę Bielan (ze sporą przykrościa z mojej strony) zostanie skasowany co da 30 min. rezerwe czasu na Młocinach

To prawda, że problemem są progi na Krańcowej (bo czasu na N85 by starczyło). Przykro mi, ale ciężko mi sobie wyobrazić odcięcie do godz. 1:30 Niedźwiadka od Centrum. Tam nie ma nic innej linii w nocy w przeciwieństwie do ciągu Kleszczowej. natomiast jest ogromne osiedle.

******************************************************

@ SławekM:
Protestuję przeciwko ocenie Wawkomu jako oficjalnego forum ZTM!

Po to zostalismy na niezależnym serwerze, by zachować autonomię Wawkomu. Dziś taki Szamot, czy Bastian pracuje tu, jutro pracuje gdzie indziej - pasjonatami jesteśmy jak byliśmy (choć w tej pracy zderzyliśmy sie z zupelnie innymi realiami i w których trudniej się poruszac niż w postach na forum - które przyjmie dowolną bzdurę). Chyba tylko w imie tej pasji jeszcze koledzy prowadzą to forum. Tym bardziej nikt z nas nie będzie pozwalał na opluwanie nas pod pretekstem pracy tam gdzie pracujemy, jak i odwrotnie (z tego tytułu np. ja zrezygnowałem z moderacji).

Kolega Misiek997 o ile pamiętam miał bana za brak szacunku do zaleceń moderatorskich. Co go motywowało do ich lekceważenia nie wiem. Ale jeśli u podstaw tego lekceważenia leżało to w jakiej firmie pracuje moderator, ktorego zlekceważył to dla każdego średniointeligentnego człowieka jest jasne, że wina nie była po stronie moderatora.

Bo w tym przypadku istotny jest fakt lekceważenia zaleceń. Nikt nie zmusza pisać do mediów, których idologia, czy sposob prowadzenia nam nie odpowiada. Ja nie piszę listów do Naszego Dziennika, ani na forum Frondy.

Ale jakbym miał tam cos napisać pisac zachowałbym kulturę i szacunek dla prowadzących. Ot mam takie zasady i mam prawo ich wymagać wobec siebie.

Szamot
Posty: 2315
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Szamot » 26 wrz 2009, 20:54

gregory5576 pisze:
:arrow: Sory Szmocie POPRAWIONY :?: raczej SPAPRANY
Nie wiem - dzis był pierwszy dzień jego obowiązywania. Na odcinek Bemowski dodaliśmy na światła 5 min. Problem tej linii jest w zmianie sterowania na Powstańców Śląskich. Jak będzie za mało, leci ten wyjazd z R-7 i sprawa zamknięta. Ale szkoda mi go troche.

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1257
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 26 wrz 2009, 20:59

Szamot pisze:Nie wiem - dzis był pierwszy dzień jego obowiązywania. Na odcinek Bemowski dodaliśmy na światła 5 min. Jak będzie za mało, leci ten wyjazd z R-7 i sprawa zamknięta. Ale szkoda mi go troche
:arrow: Sory trochę nie w temacie od kiedy, ale uropuję się do końca września.ale dzięki za info.

Szamot
Posty: 2315
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Szamot » 26 wrz 2009, 21:02

gregory5576 pisze:
Szamot pisze:Nie wiem - dzis był pierwszy dzień jego obowiązywania. Na odcinek Bemowski dodaliśmy na światła 5 min. Jak będzie za mało, leci ten wyjazd z R-7 i sprawa zamknięta. Ale szkoda mi go troche
:arrow: Sory trochę nie w temacie od kiedy, ale uropuję się do końca września.ale dzięki za info.
No widzisz.
Nie wiesz, a atakujesz.

I to jeszcze nieuważnie czytając, bo wyraźnie napisałem, że "został poprawiony wraz ze zmianami ursuskimi", które jak wiesz obowiązują od dzisiaj.

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2706
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 26 wrz 2009, 21:20

Szamot pisze:To prawda, że problemem są progi na Krańcowej (bo czasu na N85 by starczyło). Przykro mi, ale ciężko mi sobie wyobrazić odcięcie do godz. 1:30 Niedźwiadka od Centrum. Tam nie ma nic innej linii w nocy w przeciwieństwie do ciągu Kleszczowej. natomiast jest ogromne osiedle.
Niezbyt rozumiem, o co chodzi z tym odcinaniem Niedźwiadka. Jednocześnie proszę Ciebie o odniesienie się do mojej propozycji skierowania N85 przez Aleje-Kleszczową-Chrobrego-Popularną-Techników.

Szamot
Posty: 2315
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Szamot » 26 wrz 2009, 21:46

Solaris U10 pisze:
Szamot pisze:To prawda, że problemem są progi na Krańcowej (bo czasu na N85 by starczyło). Przykro mi, ale ciężko mi sobie wyobrazić odcięcie do godz. 1:30 Niedźwiadka od Centrum. Tam nie ma nic innej linii w nocy w przeciwieństwie do ciągu Kleszczowej. natomiast jest ogromne osiedle.
Niezbyt rozumiem, o co chodzi z tym odcinaniem Niedźwiadka. Jednocześnie proszę Ciebie o odniesienie się do mojej propozycji skierowania N85 przez Aleje-Kleszczową-Chrobrego-Popularną-Techników.
Co do trasy, prywatnie mi się podoba, ale podjęto inna decyzję. Co do odcięcia Ursusa Niedźwiadek. Podstawowy rozkład linii N85 jako jedynej na tym osiedlu przewidywał pierwszy odjazd ok godz 1.30 w strone Centrum i ostatni 2.45 w strone Ursusa. Za wąsko. Więc dostając rozkład do roboty miałem spory dylemat. Jak nie będzie jakichś innych decyzji wróci stare rozwiąznie natychmiast po otwarciu tunelu.

Będe wdzięczny za obserwacje punktualności N01 po zmianie rozkładu (chodzi o skomunikowanie na N38 na Hynka w strone Centrum).

ODPOWIEDZ