Nie wiem czy on w ogóle wrócił z kompletną aparaturą, czy nie będą go uzbrajać u nas. No i może nie chcieć dobrze współpracować z drugim wagonem, co może wydłużyć całą "procedurę". A jazdy testowe robi się rano, najczęściej na Cm.Wolski, w nocy warsztaty nie pracują.SławekM pisze:Takie pytanie. W jakim okresie czasu może on wrócić do służby liniowej? Rozumiem, aktualnie może być uruchamiany oraz jazdy testowe solo i z #2091 (pewnie w nocy...). Domyślam się, że w tym roku jeszcze nie wyjedzie "z towarem" na miasto. Pytam z czystej ciekawości.
[ Dodano: |23 Gru 2009|, 2009 20:34 ]
W takim 1006 nawet nikomu się nie chciało "tuszować" sprawy, oficjalnie był z '75, ale na tabliczce bodajże '90, a coMisiekK pisze:Znane są liczne przypadki przekładania tabliczekGlonojad pisze:"bis" używane jest wtedy, gdy wagon zostanie podmieniony w całości. Czyli przyjdzie z inna tabliczką znamionową.Ale wywiadowcy taborowi czuwają....