Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w komunikacji

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3596
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 10 sty 2010, 19:05

Na stronie KMKM-u nie ma żadnego info a żądasz żeby na stronie ZTM była. :-s
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8619
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 10 sty 2010, 21:25

:arrow: No właśnie w tym roku z informacją było bardzo ubogo. Nawet na stronie Tramwajów Warszawskich pojawił się w zasadzie tylko rozkład jazdy, w wersji bardziej dla miłośników niż dla przeciętnych pasażerów. Na podstawie dwóch kursów trudno mi się obiektywnie wypowiadać, ale - moim zdaniem - frekwencja była (może też z tego powodu) znacznie niższa niż rok temu.

bartoni722
Posty: 12141
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 10 sty 2010, 21:27

MZ pisze::arrow: No właśnie w tym roku z informacją było bardzo ubogo. Nawet na stronie Tramwajów Warszawskich pojawił się w zasadzie tylko rozkład jazdy, w wersji bardziej dla miłośników niż dla przeciętnych pasażerów. Na podstawie dwóch kursów trudno mi się obiektywnie wypowiadać, ale - moim zdaniem - frekwencja była (może też z tego powodu) znacznie niższa niż rok temu.
Może dlatego że nie było tej linii w rozkładach przystankowych albo na stronie ZTM.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 10 sty 2010, 21:44

bartoni722 pisze:
MZ pisze::arrow: No właśnie w tym roku z informacją było bardzo ubogo. Nawet na stronie Tramwajów Warszawskich pojawił się w zasadzie tylko rozkład jazdy, w wersji bardziej dla miłośników niż dla przeciętnych pasażerów. Na podstawie dwóch kursów trudno mi się obiektywnie wypowiadać, ale - moim zdaniem - frekwencja była (może też z tego powodu) znacznie niższa niż rok temu.
Może dlatego że nie było tej linii w rozkładach przystankowych albo na stronie ZTM.
Na przystankach były rozkłady...

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7679
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 12 sty 2010, 0:14

Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

ODPOWIEDZ