Katastrofa polskiego rzą…dowego Tupolewa

Moderator: Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 16 sty 2011, 18:16

Polecam rozmowę z Bahrem, byłym już ambasadorem Polski w Rosji
http://wyborcza.pl/1,75480,8941828,Startujemy.html?as=1
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 18 sty 2011, 18:10

"Nie było w historii Polski takiego współdziałania z Rosją przeciwko narodowi" - Macierewicz. Jak ten coś palnie... ](*,)
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36661
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 18 sty 2011, 18:15

Zapomniał Targowicę :P Ale w sumie aż dziwne, że to słowo jeszcze nie padło :-k
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

esbek
Posty: 582
Rejestracja: 19 gru 2010, 16:50
Kontakt:

Post autor: esbek » 18 sty 2011, 18:17

MeWa pisze:"Nie było w historii Polski takiego współdziałania z Rosją przeciwko narodowi" - Macierewicz. Jak ten coś palnie... ](*,)
Jeden prawicowiec usiłował mnie przekonać, że to media z Macierewicza robią idiotę. Jest w tym trochę prawdy, bo go pokazują i wszyscy na własne oczy mogą się przekonać jakim jest idiotą. Fragment posiedzenia na TVP info wystarczy.
http://www.youtube.com/user/esbek2
Filmy "tramwajowe" i nie tylko.
http://www.film.tramwaje.eu
Linki do filmów tramwajowych sortowane w/g krajów i miast

Jacenty
Posty: 77
Rejestracja: 03 lis 2006, 0:45
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Jacenty » 18 sty 2011, 19:04

W ogóle PIS błyszczy.

Smutne że po raz kolejny katastrofa jest wykorzystywana do zbicia kapitału politycznego.
Ci ludzie nie mają honoru...

zzz
Posty: 1060
Rejestracja: 21 sty 2008, 22:46

Post autor: zzz » 18 sty 2011, 19:29

Smutne że po raz kolejny katastrofa jest wykorzystywana do zbicia kapitału politycznego.
Ci ludzie nie mają honoru...
_________________
Dzisiaj to samo mozna powiedziec o rzadzie. Przy tym cyrku co zrobila dzisiaj komisja millera, to konferencje anodiny mozna uwazaczac wzor bezstronnosci, rzetelnosci i gotowosci do przyjecia odpowiedzialnosci za wlasne bledy. :-"

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7686
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 19 sty 2011, 0:32

zzz pisze:Dzisiaj to samo mozna powiedziec o rzadzie. Przy tym cyrku co zrobila dzisiaj komisja millera, to konferencje anodiny mozna uwazaczac wzor bezstronnosci, rzetelnosci i gotowosci do przyjecia odpowiedzialnosci za wlasne bledy. :-"
Nie zauważyłem nic dziwnego w wypowiedzi członków Millera. Za to Macierewicz jak zawsze mówił brednie niepoparte faktami. Dzisiejsza konferencja wreszcie zmusiła MAK do publikacji tego co działo się na wieży, co nie wpływa jednak znacząco na przyczyny katastrofy - warto wreszcie to przyjąć do wiadomości.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

rafalzag
Zbanowany
Posty: 266
Rejestracja: 27 maja 2007, 21:38
Lokalizacja: EPWA

Post autor: rafalzag » 19 sty 2011, 2:00

MisiekK,

Człowieku, Macierewicz wygłosił świetną mowę, wszystko poparte odpowiednimi argumentami. Jak zobaczyłem minę Klicha i Millera, to się tylko uśmiechnąłem. Albo oglądaliśmy inną konferencję, albo media zrobiły z Ciebie krupnik ;)

Miller - 30 minut bezsensownej memłaniny, głaskanie z nerwów mikrofonu, wzrok wtulony w stół. Słaby pijar miał dzisiaj :D

Awatar użytkownika
endrju
Posty: 189
Rejestracja: 12 gru 2006, 13:22
Lokalizacja: mokotow

Post autor: endrju » 19 sty 2011, 9:38

rafalzag pisze:MisiekK,

Człowieku, Macierewicz wygłosił świetną mowę, wszystko poparte odpowiednimi argumentami. Jak zobaczyłem minę Klicha i Millera, to się tylko uśmiechnąłem. Albo oglądaliśmy inną konferencję, albo media zrobiły z Ciebie krupnik ;)

Miller - 30 minut bezsensownej memłaniny, głaskanie z nerwów mikrofonu, wzrok wtulony w stół. Słaby pijar miał dzisiaj :D
wszedłeś w gniazdo os :P zaraz Cie tu upodlą i zmieszają z błotem :boohoo:

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 19 sty 2011, 9:59

rafalzag pisze:Człowieku, Macierewicz wygłosił świetną mowę
każdy ma swoich idoli... Ja jakoś nie mam zaufania do słów i działań Macierewicza.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Delfino
Posty: 934
Rejestracja: 03 lut 2007, 14:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Delfino » 19 sty 2011, 10:09

Jacenty pisze:W ogóle PIS błyszczy.

Smutne że po raz kolejny katastrofa jest wykorzystywana do zbicia kapitału politycznego.
Ci ludzie nie mają honoru...
Przecież oni na tym niczego nie zbiją. Już w jakimś amoku machają rękami na oślep.

[ Dodano: |19 Sty 2011|, 2011 10:11 ]
rafalzag pisze: Człowieku, Macierewicz wygłosił świetną mowę, wszystko poparte odpowiednimi argumentami.
Ja już dawno zatraciłem umiejętność wyczuwania ironii w internecie, ale na wszelki wypadek zacytuj te argumenty.

A co do komisji Millera, to wygląda na to, że wszystko co opublikowała komisja MAK się potwierdzi, żadnych nacisków na wieży nie widać, niby złamaniem sterylności jest normalny telefon i próba uzgadniania lotniska zapasowego, gołym okiem widać, że to co się dzieje, to paniczne odwracanie kota ogonem przez obecnych wojskowych (emerytowani zupełnie inaczej się wypowiadają), aby wymazać z publicznej świadomości cały ten wojskowy burdel, który otwiera się przed naszymi oczami.

esbek
Posty: 582
Rejestracja: 19 gru 2010, 16:50
Kontakt:

Post autor: esbek » 19 sty 2011, 10:42

Delfino pisze: A co do komisji Millera, to wygląda na to, że wszystko co opublikowała komisja MAK się potwierdzi, żadnych nacisków na wieży nie widać, niby złamaniem sterylności jest normalny telefon i próba uzgadniania lotniska zapasowego, gołym okiem widać, że to co się dzieje, to paniczne odwracanie kota ogonem przez obecnych wojskowych (emerytowani zupełnie inaczej się wypowiadają), aby wymazać z publicznej świadomości cały ten wojskowy burdel, który otwiera się przed naszymi oczami.
Dzisiaj w TVPinfo leciał wywiad z Hypkim ze Skrzydlatej Polski. Świetnie wyjaśnił gdzie leżą przyczyny i kto za nie odpowiada.
http://www.youtube.com/user/esbek2
Filmy "tramwajowe" i nie tylko.
http://www.film.tramwaje.eu
Linki do filmów tramwajowych sortowane w/g krajów i miast

zzz
Posty: 1060
Rejestracja: 21 sty 2008, 22:46

Post autor: zzz » 19 sty 2011, 10:59

MisiekK pisze:Nie zauważyłem nic dziwnego w wypowiedzi członków Millera
Ja komisji Macierewicza nie slucham i nie ogladam, wiec o tym nie bede sie wypowiadal. Co do Miller mialem na mysli konferencje prasowa, gdzie nasi czlonkowie komisji obwiniali kontrolerow nawet o to ze jak40 wyladowal przy pogodzie ponizej minimow, bez zgodu na ladowanie i po komendzie nakazujacej odejscie na drugi krag.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7686
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 19 sty 2011, 11:39

rafalzag pisze:MisiekK, Człowieku, Macierewicz wygłosił świetną mowę, wszystko poparte odpowiednimi argumentami.
Argumentami jakie sam sobie stworzył.
MeWa pisze:każdy ma swoich idolów... Ja jakoś nie mam zaufania do słów i działań Macierewicza.
Ja mam nadzieję, że ten pan kiedyś stanie przed Trybunałem Stanu za zniszczenie polskich służb specjalnych. Może wtedy opowie jaki miał w tym interes, bo z interesem Polski nie miało to nic wspólnego.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1715
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 19 sty 2011, 12:19

Dwa bieguny w III RP - bałwaniący się politycy i w miarę zgodni eksperci lotniczy / od Skrzydlatej Polski poprzez Nową Technikę Wojskową, Przegląd Lotniczy, p. Klicha oraz byłych dowódców Spec Pułku, lotników czynnych i emerytowanych /, no może za wyjątkiem jednego - znanego mi osobiście - ale biedaka steroryzowała apodyktyczna radiomaryjna żonusia #-o
ZUS fundatorem emigracji

ODPOWIEDZ