Przebudowa Naczelnikowskiej

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
kosa154
Posty: 32
Rejestracja: 25 gru 2010, 19:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kosa154 » 02 mar 2011, 23:11

Czy ktoś wie więcej na temat przebudowy ulicy Naczelnikowskiej?


Przebudowa ulicy Naczelnikowskiej
od 05.03.2011 (sobota) do 15.04.2011 (piątek)
W związku z przebudową ulicy Naczelnikowskiej na odcinku od ul. Radzymińskiej do ul. Księcia Ziemowita linie autobusowe zostaną skierowane na trasy objazdowe (w obu kierunkach):
138
UTRATA-SKŁAD – ... – Zabraniecka – Rybieńska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Kraśnicka – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy) – Radzymińska – Ząbkowska – ... – BOKSERSKA;
140
CH TARGÓWEK – ... – Trocka – Radzymińska – Kraśnicka – Księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Rybieńska – Zabraniecka – Utrata – UTRATA – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA-SKŁAD;
170
ELSNERÓW – Swojska – Księcia Ziemowita – Kraśnicka – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy) – Radzymińska – Ząbkowska – ... – RONDO STARZYŃSKIEGO;
338
UTRATA-SKŁAD – ... – Rzeczna – Kraśnicka – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy) – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – DW. WILEŃSKI;
N11 (od nocy 4/5.03.2011)
SKARBKA Z GÓR – ... – Jórskiego – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy) – Radzymińska – Ząbkowska – ... – DW. CENTRALNY;
W wytypowanych kursach obowiązują podjazdy linii N11 do krańca UTRATA-SKŁAD – od ulicy Radzymińskiej dwukierunkowo ulicami: Kraśnicką, Rzeczną, Zgrzebną, Księżnej Anny, Zabraniecką i Gwarków.
Funkcjonowanie przystanków
NACZELNIKOWSKA 02
KSIĘCIA ZIEMOWITA 01
ulega czasowemu zawieszeniu.
Kursowanie linii 138, 140, 170, 338 i N11 według specjalnych rozkładów jazdy.

opublikowano 2 marca 2011r.
ostatnia aktualizacja 2 marca 2011r.
512 + M + 193

tomkrt
Posty: 189
Rejestracja: 23 gru 2006, 12:12

Post autor: tomkrt » 06 mar 2011, 18:15

Market Kaufland warunkami organizacji ruchu dot. obsługi komunikacyjnej swojego maketu został zmotywowany przez miasto do zrobienia w ramach inwestycji dla miasta remontu kawałka ul. Naczelnikowskiej wraz infrastrukturą podziemną.

Remont Naczelnikowskiej wraz z przebudową skrzyżowania Ziemowita/Naczelnikowska (korekta geometrii i budowa świateł) oraz zamknięciem przejazdu w ciągu Radzymińskiej (Naczelnikowskiej) był od dłuższego czasu w planach ZDMu później ZMIDu. Zanim powstał market Kauflandu.

Jakiś rok temu decyzja środowiskowa została przepisana na Kaufland, jaki zakres przebudowy będzie realizował market dokładnie nie wiem.
Obstawiam że minimalistyczny tj powstaną pasy do lewoskrętu i pas włączania.
Z tego co widziałem na zatwierdzonych planach objazdów, nie będzie ruszany ani przejazd ani skrzyżowanie z Ziemowita.

W sumie dobrze, bo w czasie budowy II linii metra przy Wileńskim ten przejazd będzie na wagę złota. Szczególnie że nie doczekaliśmy się ani ul. Tysiąclecia ani praskiej obwodnicy śródmiejskiej.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26840
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 06 mar 2011, 19:52

No dobrze, ale zastanawiające jest, na jakiej zasadzie poszczególni inwestorzy dostają nakazy przebudów. Castorama czy tam Makro musiała przebudować Popularną do dwujezdniowej (wydaje mi się, że Makro przy powiększaniu hali); tesco na peryferyjnej w sumie Połczyńskiej - poszerzyć ją i wybudować dwujezdniowy wjazd; natomiast dużo większa Arkadia przy okazji budowy nawet palcem w sprawie ronda Babka nie musiała kiwnąć, choć dwujezdniowy układ lokalny powstał...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Stary Pingwin
Posty: 5832
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » 06 mar 2011, 21:45

Geant na Ursynowie przy okazji budowy marketu dociągnął Płaskowickiej do Puławskiej i wykonał sygnalizację świetlną . Gmina w warunkach zabudowy wskazała takie skomunikowanie z Puławską .
miłośnik 13N

drapka
Posty: 3535
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 07 mar 2011, 9:57

Stary Pinwin pisze:Geant na Ursynowie przy okazji budowy marketu dociągnął Płaskowickiej do Puławskiej i wykonał sygnalizację świetlną
Czy może nie tyle dociągnął, co zdubował końcowy ogryzek. A "dociągnięto" ją całkiem niedawno już za Reala między rondem przy Pileckiego i rondem przy Realu.
Popatrz, jaka franca!

Awatar użytkownika
Bernard
(MANiak3333)
Posty: 10808
Rejestracja: 09 sie 2006, 21:15
Lokalizacja: Legionowo/Rembertów

Post autor: Bernard » 08 mar 2011, 0:58

102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9

ODPOWIEDZ