To dopiero głupoty!
BTW, koleżanki też mi się śnią, ale tu odnotowuję tylko komunikacyjne sny.
Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy
bartoni722 pisze:186 skręca w dziurawą jak ser drogę, a później ta droga zmienia się w gruntową . Podszedłem do jakiegoś objazdowego przystanku a tam jakieś dziwne nazwy ulic
ZTCP 186 jezdzilo kiedys do Wawrabartoni722 pisze:146 i 147
"Lubię to!"Dantte pisze:186 jezdzilo kiedys do Wawrai co chwila było likwidowane.
Ale wyjątkowość polegała na tym, że to 107, 146 i 147 było na ochocie, a nie 157, 186 i 512 w Wawrze.Dantte pisze:bartoni722 pisze:186 skręca w dziurawą jak ser drogę, a później ta droga zmienia się w gruntową . Podszedłem do jakiegoś objazdowego przystanku a tam jakieś dziwne nazwy ulicZTCP 186 jezdzilo kiedys do Wawrabartoni722 pisze:146 i 147i co chwila było likwidowane. Ale to w latach 70/80...