Dyskusje o PKSach wszelakich
Moderator: JacekM
To nie PRL, że "pasażer ma autobus". Obecnie nawet pasażerowie nie będący znawcami czy miłośnikami komunikacji mają już pewne wymagania co do standardu autobusów, którymi będą podróżować na długich trasach, szczególnie do kurortów wypoczynkowychSławekM pisze:Po co kasa ma uciekać skoro można zarobić... Pasażer i tak nie zobaczy różnicy. Ważne że ma autobus...
N64 DW.Centralny...-Płochocińska-Jana Kazimierza- PKP Nieporęt/Białobrzegi
526 BRÓDNO PODGRODZIE - SZCZĘŚLIWICE
Tak dla budowy parkingów Park & Ride
526 BRÓDNO PODGRODZIE - SZCZĘŚLIWICE
Tak dla budowy parkingów Park & Ride
JKTpl pisze:4 VIII i ja skorzystałem z usług Polonusa, pojechałem na prowincję ulubionym kursem ustrzyckim 8.45 z DWZ. Podstawili [cenzura] irisbusa crossway, a odjeżdżająca parę minut wcześniej Ostróda pojechała właśnie boskim irizarem
zeus pisze:To nie PRL, że "pasażer ma autobus". Obecnie nawet pasażerowie nie będący znawcami czy miłośnikami komunikacji mają już pewne wymagania co do standardu autobusów, którymi będą podróżować na długich trasach, szczególnie do kurortów wypoczynkowychSławekM pisze:Po co kasa ma uciekać skoro można zarobić... Pasażer i tak nie zobaczy różnicy. Ważne że ma autobus...Jeden raz pojadą i zobaczą jaką "niespodziankę" im sprawia przewoźnik, a następnym razem poszukają innej alternatywy np. w postaci innego przewoźnika, kolei czy własnego samochodu...
Prawdopodobnie stali pasażerowie znają "ofertę" POLONUSA, bo kursem o 4:45 z Zachodniego wyjechało ok 15 osób, a PKS Mława pół godziny później zgarnął na starcie ok 35 osób
marekb
Wolfchen pisze:PKS Mława to ostatnio na nocne kursy podstawia tragiczne wozy...
Jakie? Autosana H-10.12
http://www.phototrans.eu/14,60907,0,Aut ... 50911.html
Kiedyś takim jechałem. Kurs: Hrubieszów-Łeba. Autobus startował z D.A. Stadion i doturlał się do Mławy. W Mławie podstawili "coś podobnego do":
http://www.phototrans.eu/14,397750,0,MA ... 70310.html
Ale to było z 5 lat temu
marekb
Jakie npWolfchen pisze:PKS Mława to ostatnio na nocne kursy podstawia tragiczne wozy...
A jeszcze mam pytanie czy ktoś z was wie jak praktycznie wygląda podmiana autobusów w Mławie
N64 DW.Centralny...-Płochocińska-Jana Kazimierza- PKP Nieporęt/Białobrzegi
526 BRÓDNO PODGRODZIE - SZCZĘŚLIWICE
Tak dla budowy parkingów Park & Ride
526 BRÓDNO PODGRODZIE - SZCZĘŚLIWICE
Tak dla budowy parkingów Park & Ride
Jak ja jechałem kursem Hrubieszów-Łeba to do Warszawy dojechał PKS Hrubieszów, na DA Stadion przesiadka do PKS Mława, a w Mławie na zajezdni PKS przesiadka do kolejnego wozuzeus pisze:Jakie npWolfchen pisze:PKS Mława to ostatnio na nocne kursy podstawia tragiczne wozy...![]()
A jeszcze mam pytanie czy ktoś z was wie jak praktycznie wygląda podmiana autobusów w MławieStrasznie mnie to zastanawia, czy to jest tak, że kierowca mówi: "proszę się przesiąść do tamtego autobusu " i wszyscy pasażerowie w dzikim szale, tratując się nawzajem lecą do drugiego autobusu
![]()
marekb
-
bartoni722
- Posty: 6241
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Na zajezdni? O, a ile czasu jest na przesiadkę?
To tylko w nocnych kursach?
BTW, mam ze dwa wozy z Mławy z wakacji w Jastrzębiej i:
Na kursie Warszawa-Karwia, który chyba jest w Jastrzębiej 18:25, o 19:32 złapałem #40303 ( http://www.phototrans.eu/14,240722,0,Au ... 40303.html )
A na kursie do Hrubieszowa, trzy minuty później złapany #70303 ( http://www.phototrans.eu/14,469938,0,Bo ... 70301.html )
A jak ktoś zainteresowany dla porównania co Wisła, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki albo Kluczbork wystawiła do Jastrzębiej to pisać.
BTW, mam ze dwa wozy z Mławy z wakacji w Jastrzębiej i:
Na kursie Warszawa-Karwia, który chyba jest w Jastrzębiej 18:25, o 19:32 złapałem #40303 ( http://www.phototrans.eu/14,240722,0,Au ... 40303.html )
A na kursie do Hrubieszowa, trzy minuty później złapany #70303 ( http://www.phototrans.eu/14,469938,0,Bo ... 70301.html )
A jak ktoś zainteresowany dla porównania co Wisła, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki albo Kluczbork wystawiła do Jastrzębiej to pisać.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. 
- Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36227
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Chyba, że to w tym tkwi kluczmarekb pisze:pół godziny później
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Podaj co Warszawa wystawia do Jastrzębiej Góry tj KARWI/ŁEBY?bartoni722 pisze:Na zajezdni? O, a ile czasu jest na przesiadkę?To tylko w nocnych kursach?
BTW, mam ze dwa wozy z Mławy z wakacji w Jastrzębiej i:
Na kursie Warszawa-Karwia, który chyba jest w Jastrzębiej 18:25, o 19:32 złapałem #40303 ( http://www.phototrans.eu/14,240722,0,Au ... 40303.html )
A na kursie do Hrubieszowa, trzy minuty później złapany #70303 ( http://www.phototrans.eu/14,469938,0,Bo ... 70301.html )
A jak ktoś zainteresowany dla porównania co Wisła, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki albo Kluczbork wystawiła do Jastrzębiej to pisać.
marekb
-
bartoni722
- Posty: 6241
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
O 19:31 złapałem na kursie do Łeby ten wóz:
http://www.phototrans.eu/14,467408,0,Sc ... 90762.html
http://www.phototrans.eu/14,467408,0,Sc ... 90762.html
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. 
Propo Jelczy T120 z POLONUSa, gdzie najczęściej można je spotkać? Na jakie kursy są wysyłane? Z tego co mi wiadomo zostały trzy sztuki.bartoni722 pisze:O 19:31 złapałem na kursie do Łeby ten wóz:
http://www.phototrans.eu/14,467408,0,Sc ... 90762.html
marekb