Porządek publiczny

Moderator: Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2355
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 12 lis 2011, 15:25

Aligator pisze:No zastanawia mnie do dziś czy postawienie tego wozu przy Pl. Na Rozdrożu było objawem debilizmu czy miało na celu sprowokowanie sytuacji.
Tak, tak, a kobiety same są sobie winne, że zostały zgwałcone, bo szły w krótkiej sukience :bredzisz:

BJ
(BJ.2052)
Posty: 7395
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 12 lis 2011, 15:52

Oficjalny komunikat organizatorów Marszu Niepodległości

Ponadto za chwilę w TVN24 - po 16 - wystąpi przewodniczący Młodzieży Wszechpolskiej, który już po 15 pojawił się również w Polsat News. Wystąpienie poszło mu naprawdę nieźle.

TOMEK
Posty: 2494
Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
Lokalizacja: URSYNÓW

Post autor: TOMEK » 12 lis 2011, 16:15

JacekM pisze:@reserved: No to jeśli grupa niemieckich lewaków atakuje grupę rekonstrukcyjną na Nowym Świecie, warto o tym wspomnieć.
To zdarzenie uważam za absolutny skandal, dlaczego defilady nikt nie ochraniał? Zresztą jak widziałem tą kawalerię na czole kolumny to myślę, że w sumie ochraniała się sama. Wystarczyłoby tylko zrobić użytek z tej kawalerii :>

Aligator
Posty: 927
Rejestracja: 17 wrz 2008, 9:34
Lokalizacja: Warsaw/Higashikurume

Post autor: Aligator » 12 lis 2011, 16:53

Misiek
01. Nie wiem po co mi piszesz tę litanię. Jedynie opisałem sytuację. Konsekwencje jakie w związku z tym powstaną doskonale rozumiem i nie jest mi z tym do śmiechu - tak samo jak nie jest do śmiechu pozostałym 99% Marszu. Stwierdziłem jedynie fakt. Jak na 20.000 nominowancyh do bycia "faszystami" to obecność 200-300 chuliganów jest bardzo niskim wynikiem. A jeśli chodzi o incydenty i osoby w nich się lubujące to "element" znajdziesz na każdej "imprezie masowej".
Druga sprawa to fakt że ludzie tak widzą sprawę jak media ją pokażą... a jak pokazali to widzieliśmy.

02. Nie interesuje mnie to czy TVN czy inna stacja po wozach płacze, to biznes, niedopilnowali mają koszta. To czy dostaną kasę z ubezpieczenia czy nie to mnie najmniej interesuje bo to krótko mówiąc nie mój biznes. Stwierdziłem fakt, ktoś nie pomyślał i takie były efekty.

A tu masz coś co media publiczne przemilczały:

http://blogersek.nowyekran.pl/post/3727 ... nami-wideo

I jeszcze jedna sprawa. Może to głupio zabrzmi ale niezależnych dziennikarzy nikt nie napadł, nikt sprzętu nie niszczył...


03. Chciałbym wiedzieć kogo postrzegasz pod określeniem społeczeńśtwo - jeśli "towarzystwo z na wspólnej" i celebrytów to się zgodzę, natomiast muszę Cię oświecić, kręcę się w różnych kręgach i mogę Ci powiedzieć że ilość ludzi solidaryzujących się z kibicami i ruchem kibicowskim rośnie.
Ma to przynajmniej dwie przyczyny:
a. Ludzie nie wierzą już w to co mówi się w mediach.
b. Kibice - zwłaszcza Legii, choć większości innych polskich klubów również - to głównie narodowcy o skrystalizowanych poglądach obyczajowych i społecznych. Co bardzo mocno kontrastuje z próbami laicyzacji europeizacji polekiej kultury podejmowanymi przez media i lewicowe i centrolewicowe ugrupowania polityczne.

04. Nie wnikam w to co robią Polacy na wyjeździe. Komentuję jedynie co zrobili niemieccy anarchiści u nas. A generalnie w prawie zorganizowany sposób "przyczaili się" na pochód rekonstruktorów polskich formacji wojskowych biorących udział w państwowej paradzie historycznej - samą paradę zmusili do zmiany trasy (brawo).

http://tylkownowymekranie.nowyekran.pl/ ... -warszawie

No cóż, wzmianki o tym w "dużych mediach" nie znajdziesz.


To oznacza, że trzeba jaknajwięcej chuliganów zidentyfikować i doprowadzić przed sądy. I w całej rozciągłości to popieram. Akcja identyfikacji byłaby skuteczniejsza, gdyby za wskazanie były nagrody pieniężne - szybko solidarność chuliganów by pękła.
Ty w to wierzysz? To nie wiem gdzie się wychowywałeś jeśli uważasz że ludzie by sprzedawali kogoś policji :)
A to co powiedział rzecznik nie oznaczało bynajmniej identyfikowania i dostarczania do sądów. To było bardziej zapewnienie że mają być pokazowe procesy w których zapadną spektakularne wyroki ale co tam, to w końcu tylko pod publiczkę...
Podeślesz linka?
Danielu. Już Ci linki podsyłałem jak się fani Twojej ukochanej Barcy zachowują, nie pamiętasz? Mam je znów wklejać? Proszę bardzo:

Madryt:
http://www.youtube.com/watch?v=oiS7gJMY ... re=related
Barcelona 3 maja tego roku:
http://www.youtube.com/watch?v=paY0A8-ZPQg
Więcej chyba nie trzeba :)
Tak, tak, a kobiety same są sobie winne, że zostały zgwałcone, bo szły w krótkiej sukience :bredzisz:
A nie?? :D
"Spóźniony pociąg przyspieszony relacji xyz, przyjedzie z opóźnieniem ok. 25 minut. Opóźnienie może ulec powiększe... zmianie"

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2355
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 12 lis 2011, 17:10

Aligator pisze:02. Nie interesuje mnie to czy TVN czy inna stacja po wozach płacze, to biznes, niedopilnowali mają koszta
aligator pisze:
yavorius pisze:Tak, tak, a kobiety same są sobie winne, że zostały zgwałcone, bo szły w krótkiej sukience :bredzisz:
A nie?? :D
Sorry, z mojej strony koniec dyskusji, staram się unikać ludzi dużo poniżej mojego poziomu intelektualnego.

Awatar użytkownika
Bywalec
Posty: 4910
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17

Post autor: Bywalec » 12 lis 2011, 17:22

yavorius pisze:
Aligator pisze:02. Nie interesuje mnie to czy TVN czy inna stacja po wozach płacze, to biznes, niedopilnowali mają koszta
aligator pisze: A nie?? :D
Sorry, z mojej strony koniec dyskusji, staram się unikać ludzi dużo powyżej mojego poziomu intelektualnego.
Powyżej, czy poniżej, bo to robi różnice.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Daniel_FCB
(kaczofob)
Posty: 1599
Rejestracja: 23 lut 2008, 20:54
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Daniel_FCB » 12 lis 2011, 17:23

Aligator pisze:Danielu. Już Ci linki podsyłałem jak się fani Twojej ukochanej Barcy zachowują, nie pamiętasz? Mam je znów wklejać? Proszę bardzo:
Dziękuję bardzo. Pamiętam jedynie, że poprosiłem Cię o ich przesłanie.
Aligator pisze:fani Twojej ukochanej Barcy
A wiesz ilu fanów Twojej ukochanej kawy/herbaty/czekolady/... było wśród nich? Ważne ilu zadymiarzy zostało złapanych i kto pokrył szkody.
Tak, tak, a kobiety same są sobie winne, że zostały zgwałcone, bo szły w krótkiej sukience :bredzisz:
A nie?? :D
](*,)
Wciąż się zastanawiał, jak nielogiczne może się stać logiczne rozumowanie, jeśli zajmuje się nim dostatecznie duży komitet - Pratchett, Świat finansjery
A mówili nauczyciele "z gminem nie zadajemy się nie z powodu ich niskiego urodzenia, ale dlatego, że nie ma po co" - Ziemiański, Achaja
FCBARCA.COM

Szamot
Posty: 2315
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Szamot » 12 lis 2011, 17:58

Aligator pisze:
Druga - głośna - sytuacja to wóz transmisyjny. No zastanawia mnie do dziś czy postawienie tego wozu przy Pl. Na Rozdrożu było objawem debilizmu czy miało na celu sprowokowanie sytuacji. (...) Przyjeżdżają sobie oznakowanym TVN samochodem na transmisję i stawiają go - wbrew jakiejkolwiek logice w niezabezpieczonym miejscu? - Hello?!? Przecież ekipy reporterskie nie składają się z idiotów, mają szkolenie z ustawiania tego typu jednostek.
Jakim niebezpiecznym miejscu? To pokojowa manifestacja!
Moim zdaniem tym fragmentem powiedziałeś wszystko.

Bo niektórzy tu idą na wojnę. Jest to dla nich tak oczywiste, że uważaja za oczywiste, że "wróg" będzie przygotowywał się na opercacje militarne. A jak się nie przygotował to jest "debilem". To straszne. Zyję trzydzieści pare lat. Dość świadomym okiem obserwowałem pokojowe przemiany 1989 roku, radość demokracji. Przez ten czas NIGDY takiego myślenia w Polsce nie było.

Ludzie, opamiętajcie się! Co Wy robicie?!

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2355
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 12 lis 2011, 18:01

Bywalec pisze:Powyżej, czy poniżej, bo to robi różnice.
Oczywiście powinno być "poniżej", już wyedytowałem. Dzięki :)

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7686
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 14 lis 2011, 10:23

Aligator pisze:Jedynie opisałem sytuację. Konsekwencje jakie w związku z tym powstaną doskonale rozumiem i nie jest mi z tym do śmiechu - tak samo jak nie jest do śmiechu pozostałym 99% Marszu.
I tu się z Tobą zgadzam - niestety grupka chuliganów spowodowała takie a nie inne opinie.
Aligator pisze:Druga sprawa to fakt że ludzie tak widzą sprawę jak media ją pokażą... a jak pokazali to widzieliśmy.
Pokazali: ostrzeżenie prowadzącego akcję, że będzie użyta siła, a potem polewaną wodą grupę troglodytów rzucających brukiem i kratami od drzewek w policję - coś było inaczej?
Wszędzie są ludzie, którzy myślą. To miała być pokojowa manifestacja, ale jeden nie jest w stanie uratować czegokolwiek przed atakiem orangutanów, dla których było obojętne jaki wóz atakują - dostał TVN, dostał Polsat, dostała Superstacja, Polskie Radio i samochody prywatne też.
Aligator pisze:I jeszcze jedna sprawa. Może to głupio zabrzmi ale niezależnych dziennikarzy nikt nie napadł, nikt sprzętu nie niszczył...
Jedyni niezależni dziennikarze jacy są mi znani, to prowadzący lokalne gazety w miastach powiatowych poniżej 20 tyś mieszkańców. A takowych tam nie było, bo centralne zadymy ich nie interesują.
Aligator pisze:03. Chciałbym wiedzieć kogo postrzegasz pod określeniem społeczeńśtwo - jeśli "towarzystwo z na wspólnej" i celebrytów to się zgodzę, natomiast muszę Cię oświecić, kręcę się w różnych kręgach i mogę Ci powiedzieć że ilość ludzi solidaryzujących się z kibicami i ruchem kibicowskim rośnie.
Hasło Donald matole, twój rząd rozwalą kibole jakoś nie przyniosło żadnych efektów, bo Donald dalej ma przed sobą 4 spokojne lata na stołku premiera. Jak widać obywatele nie podzielili tej opinii i byli to nie tylko celebryci i wypomadowani metrosi.
Aligator pisze:A generalnie w prawie zorganizowany sposób "przyczaili się" na pochód rekonstruktorów polskich formacji wojskowych biorących udział w państwowej paradzie historycznej - samą paradę zmusili do zmiany trasy (brawo).
Mnie wali czy to lewacy, czy prawacy - to taka sama ekipa chuliganów jak ci z Konstytucji czy Rozbratu z którymi powinno się 'rozwiać' pałami i kulami gumowymi.
Aligator pisze:Ty w to wierzysz? To nie wiem gdzie się wychowywałeś jeśli uważasz że ludzie by sprzedawali kogoś policji :)
Żyjesz mrzonkami. Na widok kilkuset złotych niejeden by sprzedał własną matkę. Widziałem na własne oczy jak się pieniędzmi (lub innymi korzyściami) łamie najtwardsze charaktery ludzi, których by nikt nie podejrzewał o takie zagrywki.
Zastanów się skąd misiaki mieli dane ludzi, którzy w Bydzi biegali z pozasłanianymi twarzami, bo na 100% tych danych nie zgadli.
Aligator pisze:To było bardziej zapewnienie że mają być pokazowe procesy w których zapadną spektakularne wyroki ale co tam, to w końcu tylko pod publiczkę...
Dla mnie niech będą pokazowe i pod publiczkę, byle były bolesne finansowo. Bandyderka nie może rządzić na ulicach.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
endrju
Posty: 189
Rejestracja: 12 gru 2006, 13:22
Lokalizacja: mokotow

Post autor: endrju » 14 lis 2011, 14:49

nooo faktycznie alez tych faszystow pelno bylo na Marszu Niepodleglosci hohohooo a ilu huliganow ojojooooj Marsz Niepodległości 2011 - jak było naprawdę
dlaczego tylu Polaków nie mysli samodzielnie i slepo wierzy w to, co im wyłożą "dziennikarze" tvn, tvpinfo, polsat itp?

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27425
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 14 lis 2011, 14:54

No faktycznie, pełna kulturka, wzywanie do morderstw na tle politycznym to drobiażdżek, ONR to też organizacja pełna miłości bliźniego; jeśli na tym polega "patriotyzm", to ja się wstydzę polskości.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
endrju
Posty: 189
Rejestracja: 12 gru 2006, 13:22
Lokalizacja: mokotow

Post autor: endrju » 14 lis 2011, 15:13

fik pisze:No faktycznie, pełna kulturka, wzywanie do morderstw na tle politycznym to drobiażdżek, ONR to też organizacja pełna miłości bliźniego; jeśli na tym polega "patriotyzm", to ja się wstydzę polskości.
nic nie pisałem o, jak to ujales "kulturce", ale o braku chuligaństwa i "faszystów". Natomiast skoro taką "kulturkę" pokazują non stop w tv (zarówno ze strony rządzących, opozycji i innych osób publicznych), to dlaczego wowczas sie nie obużasz? Wstydz sie takiej polskosci skoro tak Cie to mierzi, ja zaś wstydze sie za takich ludzi, jak Ty i Tobie podobni.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27425
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 14 lis 2011, 15:22

endrju pisze: nic nie pisałem o, jak to ujales "kulturce", ale o braku huligaństwa i "faszystów".
Oczywiście, wzywanie do mordowania nie jest chuligaństwem, tylko czymś najnormalniejszym w świecie.
endrju pisze:Wstydz sie takiej polskosci skoro tak Cie to mierzi, ja zaś wstydze sie za takich ludzi, jak Ty i Tobie podobni.
Bardzo mnie to cieszy. Podobnie jak fakt, że tak bardzo kochasz Polskę, że nawet nie potrafisz jednego zdania bez rażących błędów ortograficznych w ojczystym języku napisać.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
endrju
Posty: 189
Rejestracja: 12 gru 2006, 13:22
Lokalizacja: mokotow

Post autor: endrju » 14 lis 2011, 15:39

fik pisze:
endrju pisze: nic nie pisałem o, jak to ujales "kulturce", ale o braku huligaństwa i "faszystów".
Oczywiście, wzywanie do mordowania nie jest chuligaństwem, tylko czymś najnormalniejszym w świecie..
wobec tego chuliganami są równiez politycy, którzy również namawiają do mordowania.
fik pisze:
endrju pisze:Wstydz sie takiej polskosci skoro tak Cie to mierzi, ja zaś wstydze sie za takich ludzi, jak Ty i Tobie podobni.
Bardzo mnie to cieszy. Podobnie jak fakt, że tak bardzo kochasz Polskę, że nawet nie potrafisz jednego zdania bez rażących błędów ortograficznych w ojczystym języku napisać
argument o ortografii, w przypadku braku rzeczowych argumentów, jest argumentem bezcennym

ODPOWIEDZ