Objazdy i inne okresowe zmiany tras - 2012

Moderator: Wiliam

Piter232
Posty: 430
Rejestracja: 03 gru 2010, 18:27
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: Piter232 » 17 mar 2012, 0:44

w kierunku północnym: al. Witosa - zawrotka na rondzie przy ul. Czerniakowskiej - al. Witosa - (w prawo) - Beethovena - (w prawo)
1) Dzisiaj widziałem SU18 skręcające bez problemu z Witosa w Idzikowskiego. Więc czemu nie?

2) Czy pchanie tego na tamto rondo nie oznacza w razie nie skończenia remontu w poniedziałek totalnego paraliżu i +15 do czasu przejazdu czymkolwiek?

SG
Posty: 881
Rejestracja: 25 lis 2010, 12:39
Lokalizacja: ZEA Woronicza

Post autor: SG » 17 mar 2012, 1:12

Pewne redutowe 171 w kier Torwaru pojechało zamiast stać w korku -> Na rondzie pod rotundą prosto, zawrotka na pierwszych światłach, i do Al.Jerozolimskich w efekcie dwie wyprzedzone brygady. I na Torwarze niecałe 10min w plecy.

mobil one
Posty: 2027
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:23
Lokalizacja: właściwa
Kontakt:

Post autor: mobil one » 17 mar 2012, 8:07

Nie wiem gdzie to się kwalifikuje - czy pod "zagubioną owieczkę" czy pod powyższy temat...
Wczoraj przed meczem , widziany był wóz linii 118 na ul.Rozbrat .
Linia 155: 1966-2011

155 STRĄKOWA Górczewska-Świętokrzyska TORWAR
166 OBOZOWA Marszałkowska-Książęca TORWAR
182 OS.OSTROBRAMSKA Trasa Łazienkowska-Wałbrzyska URSYNÓW PŁD. (OS.OSTROBRAMSKA-OKĘCIE)

WAA 894 C,WAB 655 C,WAB 972 C,WAB 097 P, WAB 186 P, WAB 055 P, WXC 512M,WX 69712.

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2660
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 17 mar 2012, 8:15

Bastian pisze:
chester pisze:Idzikowskiego - Witosa
:tak:

Początkowo Sobieskiego była zamknięta aż od Beethovena (przynajmiej ok. 16 tak było)

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 17 mar 2012, 8:15

Piter232 pisze:
w kierunku północnym: al. Witosa - zawrotka na rondzie przy ul. Czerniakowskiej - al. Witosa - (w prawo) - Beethovena - (w prawo)
Jak jechałem 501 w kier. DWC to na Stegnach wsiadłem o 13:30, a wysiadłem na Dolnej o 14:10. Sama zawrotka na rondzie zajeła nam ok. 20-25min.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 17 mar 2012, 10:37

SG pisze:Pewne redutowe 171 w kier Torwaru pojechało zamiast stać w korku -> Na rondzie pod rotundą prosto, zawrotka na pierwszych światłach, i do Al.Jerozolimskich w efekcie dwie wyprzedzone brygady. I na Torwarze niecałe 10min w plecy.
I tak między nami mówiąc: mandat i punkty za tę zawrotkę się należały ;P
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 17 mar 2012, 10:39

Szeregowy_Równoległy pisze:
SG pisze:Pewne redutowe 171 w kier Torwaru pojechało zamiast stać w korku -> Na rondzie pod rotundą prosto, zawrotka na pierwszych światłach, i do Al.Jerozolimskich w efekcie dwie wyprzedzone brygady. I na Torwarze niecałe 10min w plecy.
I tak między nami mówiąc: mandat i punkty za tę zawrotkę się należały ;P
Dlaczego? Przy Żurawiej jest możliwość zawracania, o ile mnie pamięć nie myli :>


EDIT: A może i rzeczywiście nie ma, choć doprawdy nie wiem, czemu...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 17 mar 2012, 10:46

Tam nie ma sygnalizatora kierunkowego tylko w lewo? Muszę zostawić zbiorkom, bo zapominam gdzie jakie znaki i światła stoją ;P
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 17 mar 2012, 10:49

Szeregowy_Równoległy pisze:Tam nie ma sygnalizatora kierunkowego tylko w lewo?
No właśnie sprawdziłem na Norcu i się zdziwiłem. Dałbym sobie włosy obciąć, że tam była zawrotka. Mało tego, nie widzę ani jednego powodu, by tam nie mogło być zawrotki - przejścia nie ma, wyjazdu ze wschodu też nie ma, więc żadnej kolizji :>
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
JKTpl
Posty: 2873
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:40
Kontakt:

Post autor: JKTpl » 17 mar 2012, 10:50

Wiem, że to nie wyrocznia, ale uwzględniająca zakazy zawracania AutoMapa po zadaniu takiej relacji bez możliwości skrętu na rondzie poprowadziła (przynajmniej u mnie) właśnie ww. zawrotką.

EDIT: Oho... Niezakupienie aktualizacji się mści :D

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 17 mar 2012, 10:54

Bastian pisze:
Szeregowy_Równoległy pisze:Tam nie ma sygnalizatora kierunkowego tylko w lewo?
No właśnie sprawdziłem na Norcu i się zdziwiłem. Dałbym sobie włosy obciąć, że tam była zawrotka. Mało tego, nie widzę ani jednego powodu, by tam nie mogło być zawrotki - przejścia nie ma, wyjazdu ze wschodu też nie ma, więc żadnej kolizji :>
Czyli mogę nie rezygnować ze zbiorkomu, bo jeszcze z grubsza organizację ruchu w centrum pamiętam? :P
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

bepe
Posty: 3469
Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
Lokalizacja: Gocław

Post autor: bepe » 17 mar 2012, 12:55

Piter232 pisze: 2) Czy pchanie tego na tamto rondo nie oznacza w razie nie skończenia remontu w poniedziałek totalnego paraliżu i +15 do czasu przejazdu czymkolwiek?
Nieskończenie remontu w weekend tak czy inaczej będzie oznaczało w poniedziałek +15 do czasu przejazdu.

Mam tylko nadzieję, że skończą ten remont najpóźniej we wtorek, bo jak to się nałoży z zamknięciem metra (niby w innym rejonie miasta, ale jednak), to dopiero będzie cyrk (a ja będę musiał się przeprosić z zestawem M+128, żeby dojechać na 8 rano pod BUW).

Piter232
Posty: 430
Rejestracja: 03 gru 2010, 18:27
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: Piter232 » 17 mar 2012, 13:07

bepe pisze:Nieskończenie remontu w weekend tak czy inaczej będzie oznaczało w poniedziałek +15 do czasu przejazdu.
Jednak minimalizacja tego poprzez skrócenie objazdu do Witosa-Idzikowskiego by chyba zmniejszyło ryzyko kompletnej masakry, nieprawda? W końcu nawet policja mogłaby sterować tam ruchem wpuszczając jakoś te autobusy poza kolejką gdyby trzeba było, w końcu to nie Kępa Zawadowska, to kilkadziesiąt autobusów na godzinę. A rondo przy Czerniakowskiej naprawdę już i bez tych autobusów w szczycie średnio daje radę. A jak pojadą tamtędy omijać Sobieskiego...

Rosa
Posty: 4490
Rejestracja: 20 gru 2005, 14:47
Lokalizacja: os Wilga

Post autor: Rosa » 17 mar 2012, 13:12

Minimum tydzień potrwa usuwanie skutków awarii ciepłowniczej na skrzyżowaniu Sobieskiego z Sikorskiego – poinformowała szefowa Zarządu Dróg Miejskich. W najgorszym wypadku prace mogą przeciągnąć się nawet do trzech tygodni.
http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,ne ... 38772.html
To chyba w przyszłym tygodniu punktualnosc linii tamtędy jeżdżących może byc niewielka :)
A 116 dostanie ludzi z metra a do tego kłopoty z Sobieskiego :)

SG
Posty: 881
Rejestracja: 25 lis 2010, 12:39
Lokalizacja: ZEA Woronicza

Post autor: SG » 17 mar 2012, 20:30

Szeregowy_Równoległy pisze:I tak między nami mówiąc: mandat i punkty za tę zawrotkę się należały ;P
E, ty święty kurka mać O-)

Zablokowany