Warszawskie dworce i przystanki kolejowe
Moderator: JacekM
Zgadza się. Jest wymiana nawierzchni.
Do jutra mają uruchomić te nowe wyświetlacze - przynajmniej takie plany są.
Z tego co mi mówiono to władze wyższe mogą zgodzić się o przesunięcie terminu góra do końca tego tygodnia.
Dodatkowo na peronach na wiatach mają być zamontowane lampy oświetleniowe jedna przy drugiej ( info od pracowników PKP Energetyka, którzy będą je montować ) - to co teraz jest to klasyczna prowizorka ( więc szukanie sensacji z obecnie wiszącymi lampami przez jednego z użytkowników tego forum jest bezcelowe ).
W tunelach też ma być jaśniej, ale lampy nie będą rozmieszczone jedna obok drugiej.
Wigwam na peronie 6 prawdopodobnie zostanie
Do jutra mają uruchomić te nowe wyświetlacze - przynajmniej takie plany są.
Z tego co mi mówiono to władze wyższe mogą zgodzić się o przesunięcie terminu góra do końca tego tygodnia.
Dodatkowo na peronach na wiatach mają być zamontowane lampy oświetleniowe jedna przy drugiej ( info od pracowników PKP Energetyka, którzy będą je montować ) - to co teraz jest to klasyczna prowizorka ( więc szukanie sensacji z obecnie wiszącymi lampami przez jednego z użytkowników tego forum jest bezcelowe ).
W tunelach też ma być jaśniej, ale lampy nie będą rozmieszczone jedna obok drugiej.
Wigwam na peronie 6 prawdopodobnie zostanie
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę 
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
Nxo pisze:a czy masz może informację czy na podmiejskich tez wymienią samą nawierzchnie czy pozostanie taki syf
Poki co to nie. Na pierwszym maja mniej roboty- wystarczy wymienic nawierzchnie. Na 6 i 7 trzeba rozwalac perony i budowac od nowa
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę 
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
Od soboty spece programują te wyświetlacze, więc jest nadzieja, choć do wielu jeszcze dziś kable doprowadzali... Tak więc myślę, że jak jutro, to późnym wieczorem i tylko do włączenia, żeby sprawdzić. Bo cały system trzeba jeszcze uruchomić, a to też chwilę może potrwać. Na Centralnym już kolejny miesiącrufio198 pisze:Do jutra mają uruchomić te nowe wyświetlacze - przynajmniej takie plany są.
Takie, jak co dzień widaćBJ pisze:Co to jest, to ja wiem, ale jakie znaczenie ma na DwW
Czyli przetrwa kolejny kataklizm: EUROrufio198 pisze:Wigwam na peronie 6 prawdopodobnie zostanie
Wschodni rozwalą, a buda stać będzie
A nie wiem - ostatni raz byłem na Wschodnim w noc z pn/wt i nic jeszcze nie było. Zaskoczyłeś mnie tą informacją
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę 
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
-
Krzysiek_S
- Posty: 4721
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
- Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów
Razem dla Wawra pisze:Estetyzacja przejścia pod torami przy stacji PKP Wawer do 25 maja 2012 r., wejście dla niepełnosprawnych do 2014 roku, a sprawa monitoringu w trakcie realizacji – takie działania spółki PKP udało się wywalczyć naszą akcją przeprowadzoną we współdziałaniu z mieszkańcami osiedla Wawer.
O szczegółach mogą Państwo przeczytać w załączonym poniżej piśmie:
http://www.razemdlawawra.pl/?p=392
Wigwam mi rozbiora. Ta budka o ktorej pisal Przewoz to tymczasowa, maja postawic kontener na miejscu obecnego wigwamu. Jestem zdeczka niepocieszony
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę 
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
Może będzie lepszy ![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
Dziś dopiero widziałem wyświetlacz na WWo działający o własnych siłach (jeżeli chodzi o elektrykę). Ale jeszcze w trybie offline. W każdym razie dalej do wielu wyświetlaczy i głośników kabli nawet nie podłączono.
A na peronie 6 i 7 przenoszą wyświetlacze pod wiatami w miejsce, w którym były zainstalowane te stare. Może i słusznie, skoro tylko 2 wyświetlacze na peron będą plus te duże.
Dziś dopiero widziałem wyświetlacz na WWo działający o własnych siłach (jeżeli chodzi o elektrykę). Ale jeszcze w trybie offline. W każdym razie dalej do wielu wyświetlaczy i głośników kabli nawet nie podłączono.
A na peronie 6 i 7 przenoszą wyświetlacze pod wiatami w miejsce, w którym były zainstalowane te stare. Może i słusznie, skoro tylko 2 wyświetlacze na peron będą plus te duże.
wczoraj na Dw. Zach. zauważyłem, że pootwierane są niektóre drzwi wind służących niegdyś do przewozu towarów między peronami. Przed jedną z wind stało kilka worów z różnymi odpadami (ciuchy, książki, jakieś sprzęty i inne śmiecie). Domyslam się, że to "skarby" wyciągnięte z tunelu łączącego windy. Zastanawiam się, po co jest to robione. Czy te tunele i windy mają być przywrócone do eksploatacji?
Dziś wieczorem już te peronowe zaczynały działać, ale póki co też w trybie offline. Natomiast... zaczynają równać (asfaltem) perony. Polega to na dołożeniu cienkiej warstwy asfaltu. Jak dla mnie - na szybko - może być. Byle krawędź była równa. Co ciekawe - przy ruchu pociągów to robili. Na zachodnim też krawędzie mają jakoś równać.
Peron szósty wyłączony (w końcu). Ciąg dalszy asfaltowania. Coś tam więcej już wyświetlają wyświetlacze, ale nie można się tym sugerować, bo póki co to głupoty 
Na Stadionie udało się na czas pokazu lokomotyw ustawić napis "pociągi w kierunku wschodnim kursują z pominięciem przystanku Warszawa Stadion". Łał... szkoda, że opóźnień nie ma kto wklepywać.
Na umytych ekranach dźwiękochłonnych przy Wschodnim pojawiły się świeże wrzuty...
Na Stadionie udało się na czas pokazu lokomotyw ustawić napis "pociągi w kierunku wschodnim kursują z pominięciem przystanku Warszawa Stadion". Łał... szkoda, że opóźnień nie ma kto wklepywać.
Na umytych ekranach dźwiękochłonnych przy Wschodnim pojawiły się świeże wrzuty...