Hę?W II połowie bramki powinny się posypać.
Euro 2012 - przebieg turnieju
Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy
- Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36226
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
- Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36226
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
"Neuer tylko popatrzył i nie interweniował". Spokojnie sunął na boku po polu karnym 
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Fiku... spóźniony atak wyprostowaną nogą, w dodatku w miarę celny, to twoim zdaniem tylko żółta kartka? Postiga powinien wylecieć. Sędzia w ogóle nie był w najlepszej formie. W 24 minucie zapomniał o przywileju korzyści. Gomez dostał piłkę niemal sam na sam i co? Gwizdek, wolny dla Niemców.fik pisze:Nie ma mowy o czerwonej IMHO. Atak na piłkę, spóźniony, ale wyraźnie uciekał od bramkarza, właściwie tylko go zahaczając drugą nogą. Gdyby wjechał wyprostowaną nogą w łydkę Neuera, czerwona by się należała, ale nie może tutaj być mowy o tym.
Bo to był ten śmieszny sędzia od meczu WKS-Brazylia z mundialu w RPA. Tam wyrzucił Kakę kompletnie nie wiadomo za co, a pomarańczowy, który przespacerował się po nodze Elano łamiąc ją gdzieś w okolicach kostki to nawet żółtej nie dostał.
Postiga jak by dostał czerwoną to nie mógłby mieć pretensji. Na żółtą kwalifikowało się moim zdaniem wejście van Persiego w bramkarza Duńskiego, który rzucał się na odbitą przez siebie piłkę po strzale Huntelaara.
Postiga jak by dostał czerwoną to nie mógłby mieć pretensji. Na żółtą kwalifikowało się moim zdaniem wejście van Persiego w bramkarza Duńskiego, który rzucał się na odbitą przez siebie piłkę po strzale Huntelaara.
Będę oryginalny i zostawię bez podpisu.
- fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
No właśnie nie "w miarę celny" tylko "całkowicie niecelny", w związku z czym zagrożenia dla zdrowia Neuera nie było. Postiga ewidentnie uciekał z nogami, gdy zorientował się, że nie trafi w piłkę i bramkarza de facto ledwo musnął.Szeregowy_Równoległy pisze:spóźniony atak wyprostowaną nogą, w dodatku w miarę celny, to twoim zdaniem tylko żółta kartka?
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!
Nie ma znaczenia. Zgodnie obowiązującą doktryną atak wyprostowaną nogą sunącą nie po ziemi, a w powietrzu (tzw. flying tackle) powinien być karany czerwoną kartką niezależnie od jego celności i dalszych skutków.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Na filmiku po minucie. Moim zdaniem ewidentna czerwień. Uniesiona noga, wyprostowana noga, ewidentnie spóźniony. Neuer musiałby dać sobie nogę urwać, żebyś uznał, że czerwień byłaby OK? Tylko dlatego, że bramkarze też mają ochraniacze na piszczele, Neuer nie skończył z dziurą w nodze. Ochraniacz oberwał. Masz uraz do Niemców, że pozwalasz ich kopać?fik pisze:No właśnie nie "w miarę celny" tylko "całkowicie niecelny", w związku z czym zagrożenia dla zdrowia Neuera nie było. Postiga ewidentnie uciekał z nogami, gdy zorientował się, że nie trafi w piłkę i bramkarza de facto ledwo musnął.
