Rozkład jazdy KM i SKM 2011/2012

Moderator: JacekM

przewoz
Posty: 6157
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 05 paź 2012, 20:25

Teraz też tak jeżdżą, czyli z pominięciem Śródmieścia, natomiast w przypadku tych "siedlec" po prostu przekombinowali. Jakoś następny "mińsk" jeździ przez Centralny. Nie znaleźli wolnego slotu? Nie wierzę, bo teraz znajdują na Centralnym właśnie.
Natomiast co robią - nie wiem sam, bo przetarg na przebudowę sieci i izolację stropu w tunelu podmiejskim dawno anulowano, potem nie śledziłem, czy pojawił się nowy czy może energetyka z PLK zrobią to własnymi siłami.

Edit: już się doszukałem. Intop "zmieścił się idealnie" w kwocie jaką chciał zamawiający wydać i jakoś poszło. Do końca roku mają zrobić.

marian89mr
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwie 2010, 17:21

Post autor: marian89mr » 06 paź 2012, 16:15

W takim przypadku te Siedlce powinny być skomunikowane np. SKM, która przyjeżdża rozkładowo na WWO o 23:07 bo inaczej część osób będzie miała problem dostać się tak szybko Wschodni, zw. że ta zmiana obowiązuje już do końca rozkładu .....

Poza tym od 23:05 do 23:20 z Centralnej nie odjeżdża żaden pociąg, czyli slot jest ? Czy może ma to związek bardziej z obiegami taboru ....




przewoz pisze:Teraz też tak jeżdżą, czyli z pominięciem Śródmieścia, natomiast w przypadku tych "siedlec" po prostu przekombinowali. Jakoś następny "mińsk" jeździ przez Centralny. Nie znaleźli wolnego slotu? Nie wierzę, bo teraz znajdują na Centralnym właśnie.
Natomiast co robią - nie wiem sam, bo przetarg na przebudowę sieci i izolację stropu w tunelu podmiejskim dawno anulowano, potem nie śledziłem, czy pojawił się nowy czy może energetyka z PLK zrobią to własnymi siłami.

Edit: już się doszukałem. Intop "zmieścił się idealnie" w kwocie jaką chciał zamawiający wydać i jakoś poszło. Do końca roku mają zrobić.

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3596
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 06 paź 2012, 19:03

16.10 jest mecz na Stadionie Narodowym z Anglia i dlatego te zmiany. 12/13.10 tez jest chyba jakis mecz, bo tez zamkniecie linii srednicowej zostalo odwolane
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25368
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 08 paź 2012, 12:59

POL-RPA
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

marian89mr
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwie 2010, 17:21

Post autor: marian89mr » 19 paź 2012, 20:44

W sprawie ostatnich Siedlec skróconych z WWO wychodzi niezły makaron:
1. ktoś opowiadał, ze ten pociąg jako służbowy przejechał przez średnicę dalekobieżną ... sam tego nie widziałem .
2. w drugim dniu funkcjonowania rozkładu był bardzo pusty ... czy ludzie nie dowiedzieli się i czekali na DWC ?
3. ktoś zgłasza kierownikowi, żeby poczekać, bo następnym pociągiem jadą ludzie do Siedlec na przesiadkę ....
4. kierownik dzwoni do dyspozytora i okazuje się, że skomunikowanie jest tylko z SKM, która jest z DWC o 23:00 .. na inne pociągi się nie czeka (mimo, że to dopiero początek nowego rozkładu .... )

ODPOWIEDZ