CWS na celowniku

Moderatorzy: Poc Vocem, Dantte

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1715
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 12 lis 2012, 16:54

Kolega osa "ukąsił" w dzisiejszym "stołku" temat sensu dalszego bytu CWS przy ul. Włościańskiej. Dziwny tekst. CWS to kawał historii, jeszcze od czasów przedwojennych...
ZUS fundatorem emigracji

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26837
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 12 lis 2012, 17:12

Artykułu nie czytałem - ale generalnie sensu wiele warsztaty w tym miejscu nie mają. Prędzej zajezdnia, bo na północy jej generalnie brakuje.

[ Dodano: |12 Lis 2012|, 2012 17:19 ]
EDIT: Po przeczytaniu artykułu: w zasadzie to MZA powinno zależeć na wyprowadzce, skoro to ich grunty, a potencjalne zagospodarowanie jest bardzo atrakcyjne (finansowo). Warsztaty autobusowe akurat można postawić gdziekolwiek, biuro MZA mogłoby sobie zostać, jeszcze z wynajmu biur i sprzedaży mieszkań Autobusy mogłyby biznes zrobić.

Inna sprawa, że obecnie klimat na taki biznes jest taki sobie - i na miejscu MZA tak bym się tłumaczył ("poprzedni Zarząd przespał, ledwie rynek po Inflanckiej i Chełmskiej się ustabilizował, a teraz nie pora na sprzedaż nieruchomości, teraz rynek kupca").
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Kelly
Posty: 1513
Rejestracja: 14 lis 2011, 18:29

Post autor: Kelly » 12 lis 2012, 17:28

Możecie dać linka?

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 12 lis 2012, 17:38

STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26837
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 12 lis 2012, 17:38

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... usowe.html

mam nadzieję, że za tego linka Agora wawkomu nie zamknie... :-"
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ODPOWIEDZ