Wadliwe oznaczenia przystankowe

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 15 lut 2013, 7:36

RAKOWIECKA 06: brak DS wszystkich linii prócz 10 oraz brak 14 w ogóle.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

SG
Posty: 881
Rejestracja: 25 lis 2010, 12:39
Lokalizacja: ZEA Woronicza

Post autor: SG » 27 lut 2013, 6:32

Dlaczego przystanek krańcowy N21 w starej miłosnej jest na słupku NŻ? A w karcie jako "kr"

:arrow: Obrazek
:arrow: Obrazek

Strona ZTM-u również twierdzi że jest to przystanek stały.

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 02 mar 2013, 12:35

Na Dzieci Warszawy 04 wiszą naklejki 187.

Awatar użytkownika
5690
Posty: 506
Rejestracja: 26 sie 2007, 22:44
Lokalizacja: Warszawa/Ursus

Post autor: 5690 » 02 mar 2013, 19:31

Ciepłowania Wola :arrow: Sadyba wisi rozkąłd specjalny z grudnia #-o
Jawczyce :arrow: Cm.Wolski brak rozkładu 713
PKP Ursus :arrow: Pkp Gołąbki wisi nowy rozkład na 194 , a jest aktalnie stary
#5690 07.11.1997-10.09.2013

Stary Pingwin
Posty: 6062
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » 03 mar 2013, 0:42

Na wzorcowej pętli AMT HUTA ,przy wyjściu z łącznika na perony tramwajowe,
wiszą dawno zdezaktualizowane rozkłady. Brak(o zgrozo)rozkładu linii 2.
Kto kontroluje kontrolujących, że polecę klasykiem?
Klimatyzatory są złe.
Niszczą torowisko.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 24 mar 2013, 22:35

:arrow: Zarówno na przystanku INSTRUKTORSKA 01, jak i na INSTRUKTORSKA 02 wiszą identyczne rozkłady linii N21 (właściwe dla przystanku 01).
Na przystanku 02 powinien być tymczasem rozkład linii N71.

pasażer
Posty: 658
Rejestracja: 25 lip 2007, 10:19
Lokalizacja: Warszawa- Praga Południe

Post autor: pasażer » 05 kwie 2013, 22:37

Stacja krwiodawstwa 04 po zmianie rozkładu 509 pozostały rozkłady N02 i 509 resztę wcięło.

adner
Posty: 625
Rejestracja: 16 lut 2012, 17:17

Post autor: adner » 08 kwie 2013, 15:20

Hynka 05 - brak rozkładów wszystkich linii.

sajbeer
Posty: 714
Rejestracja: 06 maja 2008, 21:06
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: sajbeer » 08 kwie 2013, 17:03

Anielewicza 04 brak rozkładów 111 i 180.
Ostatnia skonsumowana "PARÓWKA"
21.12.2012
366+218 :arrow: 013B/28
Przedostatnia:
7.12.2012
140+685 :arrow: 019B/33 :D :tancze:

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 08 kwie 2013, 17:26

Park Kaskada 06. Nie ma niczego.

klucha
Posty: 88
Rejestracja: 23 paź 2011, 15:22

Post autor: klucha » 16 kwie 2013, 17:37

Pratulińska 01 - Brak rozkładu 212,
DKS Targówek 02 - Brak rozkładu 162,
Myszkowska 02 i Kołowa 04 - Nie ma niczego...

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 16 kwie 2013, 17:48

klucha pisze:Myszkowska 02 - Nie ma niczego...
Twoje informacje są już nieaktualne. :]

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 17 kwie 2013, 22:11

Hala Mirowska, brak rozkładu 37.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

pasażer
Posty: 658
Rejestracja: 25 lip 2007, 10:19
Lokalizacja: Warszawa- Praga Południe

Post autor: pasażer » 05 maja 2013, 0:52

Stacja Krwiodawstwa 04 nie ma niczego po za rusztowaniem.

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 05 maja 2013, 15:33

Wczoraj, przy Starym Mieście, cała plansza z rozkładami stała sobie... obok wiaty. Dzisiaj planszy nie było. W gablocie też nic nie było. :)

ODPOWIEDZ