Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy
-
hafilip84
- Jego Gryząca Albumowość
- Posty: 7496
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
- Lokalizacja: Legionowo
Post
autor: hafilip84 » 25 maja 2013, 1:30
Zdarzyło mi się ostatnio piwo jabłkowo-miętowe, ale za cholerę nie pamiętam czyje ono było... Dość specyficzne, zdecydowanie ma swój urok, ale nie każdemu będzie podchodziło... Nowe znaczenie słowa tymbark nabiera nowego znaczenia

-
Pawel_
- Sierściuch
- Posty: 6176
- Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
- Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)
Post
autor: Pawel_ » 25 maja 2013, 1:57
To jakiś lubelski browar wymyślił... Ponoć 'Perła' się zwie... Nie piłem, ale widziałem. 
-
kajo
- Posty: 2868
- Rejestracja: 03 lut 2007, 16:17
- Lokalizacja: Warszawa-Rakowiec
Post
autor: kajo » 25 maja 2013, 9:04
hafilip84 pisze:Zdarzyło mi się ostatnio piwo jabłkowo-miętowe, ale za cholerę nie pamiętam czyje ono było... Dość specyficzne, zdecydowanie ma swój urok, ale nie każdemu będzie podchodziło... Nowe znaczenie słowa tymbark nabiera nowego znaczenia

Perła Summer?Z rowerzystką na puszce?
-
yavorius
- Posty: 2218
- Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
- Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo
Post
autor: yavorius » 26 maja 2013, 8:26
fik pisze:najlepsze piwo, jakie piłem w ostatnich miesiącach - Gruit Kopernikowski
Wylane do zlewu

smakowało jak lekarstwo.
-
hafilip84
- Jego Gryząca Albumowość
- Posty: 7496
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
- Lokalizacja: Legionowo
Post
autor: hafilip84 » 26 maja 2013, 11:08
kajo pisze:Z rowerzystką na puszce?
Błąd w założeniach.
-
kajo
- Posty: 2868
- Rejestracja: 03 lut 2007, 16:17
- Lokalizacja: Warszawa-Rakowiec
Post
autor: kajo » 26 maja 2013, 12:37
hafilip84 pisze:kajo pisze:Z rowerzystką na puszce?
Błąd w założeniach.
??
-
hafilip84
- Jego Gryząca Albumowość
- Posty: 7496
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
- Lokalizacja: Legionowo
Post
autor: hafilip84 » 27 maja 2013, 11:12
To nie była puszka

Generalnie piłem ze szklanki, którą kolega napełnił z butelki... Widziałem ją z jakichś 4 metrów i nie przyglądałem się...
-
grzegorz
- Posty: 1323
- Rejestracja: 03 mar 2011, 21:16
- Lokalizacja: Mokotów/Grochów
Post
autor: grzegorz » 27 maja 2013, 12:12
Jeśli mówimy o smakowych „piwach”, to malinowe ze Lwówka jest bardzo przyjemne (m. in. nie wali „soczkiem”).
-
person
- (geograf)
- Posty: 9695
- Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
- Lokalizacja: z szafy
Post
autor: person » 27 maja 2013, 12:39
hafilip84 pisze:Zdarzyło mi się ostatnio piwo jabłkowo-miętowe, ale za cholerę nie pamiętam czyje ono było... Dość specyficzne, zdecydowanie ma swój urok, ale nie każdemu będzie podchodziło... Nowe znaczenie słowa tymbark nabiera nowego znaczenia

Obstawiam, że to było to:
http://terazpiwo.blogspot.com/2013/01/j ... jurze.html
Jak dla mnie dobrze schłodzone jest całkiem przyjemne w upał

-
yavorius
- Posty: 2218
- Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
- Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo
Post
autor: yavorius » 27 maja 2013, 12:48
Z owocowych najlepszy to Lwówek Malinowy i pszeniczny Cornelius grapefruit.
-
fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
Post
autor: fik » 27 maja 2013, 19:38
person pisze: Jak dla mnie dobrze schłodzone jest całkiem przyjemne w upał
Być może to typowe polskie lato za oknem, ale jak dla mnie
hafilip84 pisze:Nowe znaczenie słowa tymbark nabiera nowego znaczenia

nowego znaczenia nabrało nowe znaczenie słowa ludwik.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!
-
pawcio
- Posty: 24947
- Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
- Lokalizacja: Os. Wilga
Post
autor: pawcio » 27 maja 2013, 21:36
U mnie w domu od dawna na Tymbark jabłkowo-miętowy mówi się "ludwik". To się wszystko zaczyna zgadzać.

Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
-
vernalisadonis
- Posty: 2964
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Post
autor: vernalisadonis » 02 cze 2013, 17:38
Miodowe piwo mazowieckie
Producent Pasieka "Pachniczówka"
Bardzo dobre piwo miodowe, całkowicie inny smak od innych piw miodowych. Jest to produkt tradycyjny, kupiłem go na zamku w Czersku cena 8zł. Piwo nadaje się do spożycie przez 21 dni od rozlewu zawartość alkoholu ok. 5,5%.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
-
Stary Pingwin
- Posty: 6062
- Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48
Post
autor: Stary Pingwin » 04 cze 2013, 11:10
Lubicie w lokalu przegryźć orzeszkami (z miseczki dostępnej dla wszystkich) swoje ulubione piwo? Po lekturze Newsweeka przestaniecie lubić.
Klimatyzatory są złe.
Niszczą torowisko.
-
bepe
- Posty: 3469
- Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
- Lokalizacja: Gocław
Post
autor: bepe » 04 cze 2013, 12:29
A czemu?