Malowanie pojazdĂłw

Moderatorzy: JacekM, Dantte

mobil one
Posty: 2027
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:23
Lokalizacja: właściwa
Kontakt:

Post autor: mobil one » 23 cze 2013, 10:54

Wyjątkowo się z Tobą zgodzę :)
Linia 155: 1966-2011

155 STRĄKOWA Górczewska-Świętokrzyska TORWAR
166 OBOZOWA Marszałkowska-Książęca TORWAR
182 OS.OSTROBRAMSKA Trasa Łazienkowska-Wałbrzyska URSYNÓW PŁD. (OS.OSTROBRAMSKA-OKĘCIE)

WAA 894 C,WAB 655 C,WAB 972 C,WAB 097 P, WAB 186 P, WAB 055 P, WXC 512M,WX 69712.

Mateusz950
Posty: 683
Rejestracja: 12 cze 2012, 18:59
Lokalizacja: Pionki/Warszawa

Post autor: Mateusz950 » 23 cze 2013, 20:50

Klawisz pisze:Jak to jest z tymi naklejkami ZTMu? Bo czytam, że oni to kontrolują, a tymczasem z Ostrobramskiej widziałem je na jednym 8405, Mobilis nie ma, Kleszczowa chyba też. Na jakich zasadach te logo jest egzekwowane (jeżeli jest wymóg)?
Co ja widziałem, to całe MZA ma, u Grodzia są, u ITSa są przynajmniej w Lionsach.

ashir
Posty: 19911
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 23 cze 2013, 21:02

Solówki z ITSu też są zainfekowane tymi naklejkami, jak również wozy z Mobilisu. Jednak nie są to zdecydowanie wszystkie wozy, nawet u MZA.

Awatar użytkownika
vernalisadonis
Posty: 2962
Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12

Post autor: vernalisadonis » 23 cze 2013, 23:39

Ja słyszałem coś takiego na temat tych naklejek, że one są naklejane po to, żeby było wiadomo który autobus jeździ pod banderą ZTM a który nie, bo bardzo często można spotkać na mieście różne znaki a pod spodem tabliczki z napisem nie dotyczy ZTM. Chociaż można się przyczepić do pętli wilanowskiej, bo tam jest taki znak B-1 (zakaz ruchu) z tabliczką nie dotyczy ZTM, a mimo wszystko tam wjeżdża polski bus.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 24 cze 2013, 18:30

vernalisadonis pisze:Ja słyszałem coś takiego na temat tych naklejek, że one są naklejane po to, żeby było wiadomo który autobus jeździ pod banderą ZTM a który nie, bo bardzo często można spotkać na mieście różne znaki a pod spodem tabliczki z napisem nie dotyczy ZTM. Chociaż można się przyczepić do pętli wilanowskiej, bo tam jest taki znak B-1 (zakaz ruchu) z tabliczką nie dotyczy ZTM, a mimo wszystko tam wjeżdża polski bus.
Na Starym Bemowie jest B-1 bez tabliczki a jeżdżą wszyscy, łącznie z taksówkami i rowerzystami. A nie powinien w sumie jeździć nikt, łącznie z autobusami.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

ODPOWIEDZ