Ciepło!
Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy
W czasie strajku studenckiego jesienią 1981, na przełomie listopada i grudnia, studenci ulepili ze śniegu na Hożej fiata 126p naturalnej wielkości. Rzeźba stała przez całą zimę.
Na boiskach przyszkolnych w latach '70 wylewano ślizgawki vel lodowiska i raz zamarznięta ślizgawka trwała przez pół zimy.
Jakieś te zimy solidniejsze jednak były...
Na boiskach przyszkolnych w latach '70 wylewano ślizgawki vel lodowiska i raz zamarznięta ślizgawka trwała przez pół zimy.
Jakieś te zimy solidniejsze jednak były...
MichalJ pisze:W czasie strajku studenckiego jesienią 1981, na przełomie listopada i grudnia, studenci ulepili ze śniegu na Hożej fiata 126p naturalnej wielkości. Rzeźba stała przez całą zimę. Na boiskach przyszkolnych w latach '70 wylewano ślizgawki vel lodowiska i raz zamarznięta ślizgawka trwała przez pół zimy. Jakieś te zimy solidniejsze jednak były...
A o odczuwanie temperatury nie ma się co kłócić, bo każdy ma indywidualne uwarunkowania i - co jak co - ale w tej kwestii przecież nie ma szans przekonać adwersarzy
Uwaga na nocne zawieje śnieżne, temperatura -12 stopni C.
Pozdrawiam. Szerokiej drogi.
Ikarus
Ikarus
Gocław: tej nocy pada marznący deszcz, jest ślisko, proszę o zachowanie szczególnej ostrożności.
Pozdrawiam. Szerokiej drogi.
Ikarus
Ikarus
Prognozy pogody są coraz lepsze. Trzy dni temu zapowiadali, że u mnie będzie padało w sobotę od godziny 7.00 i faktycznie 10 minut po 7-ej zaczęło padać. A cały dzień nieźle wieje. Aż dziw, że strażacy nigdzie nie wyjeżdżali.
http://www.youtube.com/user/esbek2
Filmy "tramwajowe" i nie tylko.
http://www.film.tramwaje.eu
Linki do filmów tramwajowych sortowane w/g krajów i miast
Filmy "tramwajowe" i nie tylko.
http://www.film.tramwaje.eu
Linki do filmów tramwajowych sortowane w/g krajów i miast
- Matrix2441
- Posty: 1234
- Rejestracja: 08 lip 2010, 17:27
Jak to nigdzie? Ja ich widziałem przynajmniej 2 razy jak usuwali powalone drzewa. Chyba, że kolega nie był akurat w stolicy.
-
Autobus Czerwon
- Posty: 4553
- Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
- Lokalizacja: Stary Mokotów
- Kontakt:
Ale mnie to dziwi. Na Pawińskiego, na jednym pasie leżała nieduża, przewalona gałąź. I zamiast ktoś wysiąsc z blachosmrodu, odrzucić na trawnik obok i sobie przejechać to omijają. No ręce mi opadają.
Ja pisałem o OSP z mojej wsi http://www.osp.jasieniec.plMatrix2441 pisze:Jak to nigdzie? Ja ich widziałem przynajmniej 2 razy jak usuwali powalone drzewa. Chyba, że kolega nie był akurat w stolicy.
http://www.youtube.com/user/esbek2
Filmy "tramwajowe" i nie tylko.
http://www.film.tramwaje.eu
Linki do filmów tramwajowych sortowane w/g krajów i miast
Filmy "tramwajowe" i nie tylko.
http://www.film.tramwaje.eu
Linki do filmów tramwajowych sortowane w/g krajów i miast
Dużo szkód po ostatnich wichurach, przygotujmy się na kolejne i zachowajmy szczególną ostrożność, warto zabezpieczyć luźno leżące przedmioty skrzynki na balkonach, pozamykać okna, nie parkować pojazdów pod reklamami, drzewami. Na niebie obserwujemy piękny duży jasno-świecący księżyc, temperatura 0 stopni C.
Pozdrawiam. Szerokiej drogi.
Ikarus
Ikarus
- slawek4876
- Posty: 22
- Rejestracja: 31 gru 2007, 5:56
- Lokalizacja: Warszawa-nowodwory
- Kontakt:
Już nie ma wichur. A za oknem przedwiosennie. Chociaż ostatnio w dzień ochłodziło się do + 10 stopni . Dziś było pochmurnawo w Warszawie ( info Nowodwory)

Pewien człowiek z firmy Mobilis
Prowadzenie usług / sprzątanie nagrobków i opieka nad grobami
Prowadzenie usług / sprzątanie nagrobków i opieka nad grobami